Wah! Kanan juga cerita BEST!!!

<

ANALISA MALAM                                                                                 

Sekurang-kurang empat atau lima ketua bahagian Umno di Kelantan boleh menarik nafas lega kerana kemungkinan besar kedudukan mereka sebagai ketua tidak akan dicabar. Ketua-ketua bahagian yang dikira bernasib baik ialah Mustapa Mohamed (Jeli), Annuar Musa (Ketereh), Nor Zaidi Omar (Tumpat) Jazlan Mohamed (Machang) dan Fatmi Che Salleh (Kota Bharu).

Ramzi Abdul Rahman

Mustapa sudah pasti akan menang tanpa bertanding kerana tiada desas desus menunjukkan beliau akan dicabar. Orang yang disebut-sebut berkelayakan dan pernah menzahirkan minat sebelum ini untuk mencabar beliau, Adhan Kachik, sudah membuat pengakuan terbuka di hadapan ketua-ketua cawanagn Umno Jeli yang beliau tidak berminat mencabar ketua bahagian.

Hal ini juga disahkan oleh Pegawai Khas Mustapa, Zahari Kechik yang mengatakan Adhan yang juga merupakan abangnya tidak akan mencabar Mustapa. “Dahan (Adhan) sudah membuat pengumuman dia tidak akan lawan Datuk Pa,” begitu jelas Zahari dalam satu pertemuan dengan beliau beberapa hari lepas. Bila ditanya apakah itu tektik Adhan, tekan Zahari; kawan (saya) tahu perangai dia sebab dia abang kawan.”

Demikian juga kedudukan Annuar Musa di Ketereh selamat apabila tiada kedengaran beliau akan dicabar. Kemenangan Annuar dalam pilhan raya lalu menyebabkan mereka yang sebelum ini ada angin untuk cabar Annuar jadi ‘terkanyak’.

Timbalan Ketua Umno Ketereh, Md Alwi Che Amat juga tidak berminat untuk mencabar sahabatnya itu. Beliaulah yang berpotensi dan berpeluang memandangkan pengaruhnya di Ketereh. Atas setia kawan dengan Annuar beliau tidak pernah termakan cocokan agar menentang Annuar. Apa lagi Alwi sudah mengumumkan akan bertanding merebut jawatan lebih tinggi dari jawatan ketua iaitu kerusi Majlis Tertinggi. Langkah Alwi itu adalah sebagai jalan untuk tidak bertembung dengan Annuar di Ketereh tetapi akan bertembung di Kuala Lumpur kerana Annuar juga akan ikut bertanding MT.

Kedudukan Noor Zaidi Omar di Tumpat juga selesa apabila tidak kedengaran mana-mana ahli Umno di situ menjual diri untuk mencabar kedudukannya sebagai ketua Umno Bahagian Tumpat itu.

Manakala satu bahagian lagi dikira selamat ialah Machang. Kedudukan Mohd Jazlan Yaacob yang juga ahli Parlimen Machang tidak akan dicabar. Kejayaan beliau merampas kerusi parlimen Machang dalam pilhan raya lalu menyebabkan mereka yang bercadang untuk mencabar kedudukannya jadi malu mata. Bekas ahli Parlimen Machang, Sazami Miah disebut-sebut untuk mencabar tetapi kemungkinannya sangat tipis sekali.

Dalam pada itu kedudukan Fathmi Che Salleh di Kota Bharu masih menjadi tanda tanya. Setakat ini tidak ada kedengaran sesiapa berminat untuk melandanya. Tetapi ia tidak boleh dianggap Fatmi sudah menang tidak bertanding. Kekalahan demi kekalahan yang dialaminya dalam pilihan raya dan terbaru kalah ditangan Takiyuddin Hassan dengan majoriti lebih 16,000 pada PRU lepas menjejaskan wibawa Fathmi. Kekalahan itu boleh membukakan terliur ahli Umno untuk mencabar kedudukannya bagi membuat perubahan Umno Kota Bharu.

Bagaimana pun kedudukan sembilan ketua bahagian yang lain tidak menyelesakan apabila mereka sudah diura-urakan akan dicabar. Sesetengah cabaran hebat apabila ada lebih dua calon yang berhajat untuk mencabar kedudukan ketua bahagian.

Bahagian yang pasti sengit ialah Rantau Panjang. Kedudukan ketuanya Abdullah Mat Yassin tergugat apabila beliau akan dicabar oleh sekruang-kurang tiga calon, bekas ketua Mohd Zain Ismail, Ghazali Ismail dan bekas Adun Gual Periok, Shaari Hussein.

Begitu juga di Pasir Mas, kedudukan Hanafi Mamat juga akan dicabar. Kekalahan Hanafi dalam lima kali pilihan raya serta tidak ada pembaharuan dalam Umno Pasir Mas terutamanya menghapuskan politik wang dijadikan sebab kenapa beliau akan dicabar. Ada dua nama disebut akan mencabar kedudukan Hanafi, Azmi Alwi dan Zakaria Hasan (Ya Janggut). Khabarnya Ya Janggut sudah membuat persiapan rapi untuk melanda Hanafi kali ini. Perang besar di Pasir Mas kali ini.

Zakaria merupakan tokoh veteran Umno merupakan bekas ahli jawatankuasa Umno Pasir Mas sebelum ini merupakan Ketua Pemuda Umno Rantau Panjang era tahun 80an dan pernah menjadi Bendahari Pemuda Umno Kelantan. Beliau merupakan bekas guru berkelulusan BA Hons Universiti Malaya.

Dua lagi kawasan yang akan hebat bertarung untuk merebut jawatan ketua ialah Pengkalan Chepa dan Kubang Kerian ini adalah ekoran ketua sekarang ditantung kerana kesalahan melanggar disilin parti semasa pilihan raya lalu. Ketua Umno Pengkalan Chepa Dali Hussein digantung enam tahun, manakala ketua Umno Kubang Kerian Fauzi Ismail digantung selama sembilan tahun.

Di Pengkalan Chepa sekurang-kurang tiga nama disebut akan bertanding merebut jawatan ketua manakala di Kubang Kerian ada dua nama.

Kawasan Bachok juga akan berlaku perebutan. Kedudukan Awang Adek Huseein sebagai ketua akan dicabar oleh salah seorang bekas calon Umno yang kalah dalam pilihan raya lalu. Cabaran ke atas Awang Adek memalukan bekas timbalan menteri kewangan berkenaan. Tidak sepatutnya Awang Adek dicabar, tetapi kelemahan dan kegagalan dua kali Awang Adek merebut kerusi parlimen Bachok menyebabkan beliau dirasakan tidak wajar menjadi ketua lagi.

Kekalahan beliau kepada ketua pemuda Pas Bachok Marzub Shaari dengan kekurangan undi tidak sanpai 300 sangat memalukan. Orang Umno Bachok menyifatkan kekalahan itu kerana Awang Adek terkena badi paip.

Ketua Umno bahagian Pasir Puteh, Zawawi Othman juga tidak akan dibiarkan. Walaupun beliau menang di Dun Semerak dalam pilihan raya lalu tetapi kemenangan itu bukan lesen untuk beliau terus memimpin Umno Pasir Puteh. Orang disebut-sebut akan menentang Zawawi ialah bekas ketua, Kamaruddin Md Noor dan bekas ketua pemuda Rujahan Salleh.

Kawasan Tanah Merah masih belum dapat dipastikan. Walaupun bekas ketua yang sudah usang, Supardi telah menguar-guarkan dia akan mencabar Ikmal Ihsan untuk kerusi ketua tetapi ia tidak boleh pegang buku kerana stail Supradi suka membuat lawak. Atas perangainya ramai tidak mempercayai Supardi akan bersedia melawan Ikmal. Ada juga cara Supardi itu untuk menggertak Ikhmal sahaja. Kedudukan Ikhmal juga agak kukuh di Tanah Merah apabila beliau menang dalam pilihan raya lalu di kerusi parlimen Tanah Merah.

Di Kuala Krai dan Gua Musang juga terdengar desas desus kedudukan ketua di kedua-dua kerusi itu akan dicabar. Kedudukan Ramzi Abdul Rahman sebagai ketua Umno Kuala Krai katanya akan dicabar. Bagaimana pun belum ‘tubik’ nama yang ingin mencabar Ramzi. Ada maklumat mengatakan ketua pemuda Tuan Aziz Tuan Mat. Namun mungkin hasrat itu akan ditarik balik memandang Ramzi berjaya merampas balik kerusi Dabong.

Hanya beliau sahaja yang menang di Kuala Krai dan sudah pasti kemenangan itu memberi kelebihan dan penghormatan kepadanya.

Bagi mereka yang waras di Kuala Krai tidak ada sebab untuk mencabar kedudukan Ramzi kecualilah kerana niat buruk dan dengki.

Akhirnya di Gua Musang, kedudukan Tengku Razaleigh Hamzah sebagai ketua juga tergugat. Ketua pemuda Bazlan Abdul Rahman katanya berminat untuk mencabar Tengku Razaleigh. Sudah lama hubungan Bazlan dengan Tengku Razakeig renggang. Sekiranya maklumat ini benar, inilah pertama kali kedudukanTengku Razaleigh akan dicabar sebagai ketua di Gua Musang. Di antara ketua-ketua Umno bahagian di Kelantan, Tengku Razaleigh lah ketua yang paling lama dan ampuh. [wm.kl.9:58 pm 09/09/13]

Go to Source
Author: mso.im

  • Comments Off

KHABAR SENJA                                                                                                               

Awas orang PAS Rantau Panjang esok dikhabarkan ada sedikit kejutan. Sedikit sahaja tetapi walaupun begitu berita itu akan diperbesarkan. Media penjilat buntut pasti sudah bersiapa sedia untuk membuat tokoh tambah agar orang PAS akan ketar lutut dan lemah semangat apabila mendengar atau membacanya.

Jangan risau siapkan mental dan fizikal sekuatnya. Jangan mudah kenalin. Apa yang dimaksudkan besok ada orang akan mengistyharkan diri keluar dari parti dan mengatakan sokongan kepada calon BN untuk kerusi parlimen Ghazali Ismail.

Kejadian itu lebih kurang sama apa yang berlaku ke atas seorang bekas ahli PAS yang kemudian menyertai Umno kemudian kembali kepada PAS dan kemudian mengistyharkan diri di Kuala Lumpur menarik balik sokongan kepada PAS dan memberi sokongan semula kepada Umno.

Berita esok juga lebih kurang sama standard dan kelasnya dengan apa dilakukan oleh bapa si pembacuh kopi, yang telah menarik balik kenyataan yang dibuat sebelum itu mengakui anaknya diperalatkan menerusi satu konspirasi mengakui diri diliwat oleh Anwar Ibrahim. Dan semalam alih-alih si bapa pembacuh kopi itu menarik balik kenyataan dan permohonan maafnya kepada Anwar dan memberi sokongan semula kepada anaknya sambil juga meminta maaf. Berapa kali maaf dahhh…

Nah.. apa yang berlaku besok lebih kurang sahaja dengan peristiwa lompat dan ubah pendirian dan sokongan saat menjelang hari pengundi. Kejadian besok jauh lebih busuk dengan tindakan Inchek Ibrahim yang khaianat keada orang yang membantu dan menolongnya. Cuma besok kenyataan isythar keluar parti dibuat itu kerana Ghazali adalah ada pertalian darah dengan mereka. Jadi mereka tidak dapat mengelak selain mengatakan sokongan kepada Ghazali.

Sebenarnya kalau tidak keluar parti pun undi mereka tetap masih valid untuk Ghazali. Kalau mereka akal kekal bersama psrti, undi masih boleh diberikan kepada Ghazali. Tetapi mungkin kerana dengan pengistyharan itu menampakkan ia boleh mengugatkan undi calon PAS maka ia dibuat. Sejauh manakah gemanya nanti. Bimbang takut kata orang kerana mengharapkan hujan di langit air di tempayan dicurahkan. Nanti malu dan menyesal.

Dari maklumat adalah dipercayai angka yang keluar parti besok akan diperbesarkan lebih dari 200 orang dan ia akan digembar-gemburkan parti itu sudah lumpuh di Rantau Panjang. Wahal kalaupun tidak diityharkan keluar parti, parti itu sudah pun lama lumpuh dan dihidapi kencing manis serta penyakit-penyakit kronik lain seperti lelah, gaout dan juga bisu dipunggung. Cuma bak kata orang kalau hendak menjual payung agar dibeli orang juallah waktu hujan.

Tindakan sekumpulan ahli parti itu bagi saya tidak ubah seperti cuba menjual payung di musim hujan bagi membeli sekati dua ikan kering.

Hari ini musim pilihan raya ia umpama hujan akan turun. Jadi banyaklah para penjual payung mengambil kesempatan untuk menjual payung hatta payung yang sudah robek dan cari marik pun akan cuba dijual mana tahu kalau badan beruntung akan dibeli orang.

Esok Ghazali hanya akan mendapat sekaki payung yang sudah carik dan telah pun lama tersangkut di joker dapurnya. InsyaAllah ‘payung’ itu tidak pun akan dapat meneduhinya dan mengurangkan pengaruh PAS di Rantau Panjang. Sebab apa, sebab saya kenal siapa dia Ghazali Ismail yang dimesrai dengan panggilan cikgu Li itu.

Abdullah Mat Yassin boleh hubungi saya kalau beliau ingin mengenali lebih dekat calon parlimen Rantau Panjang. Saya juga boleh memberi jawaban konkrit kenapa Abdullah tersengeh-sengeh ke hulu ke hilir membawa diri dari Tok Deh sampai Kuabang Kual atau dari Tok Pelanduk ke Banggul Kemeyan kerana tidak dapat bertanding. Adakah patut kita sebagai ketua bahagian, orang nombor satu dan nombor wahid yang baik dengan Najib laki bini tetapi hanya melilau macam budak penampal poster sahaja. Al malulah. [wm.7:22 pm 02/05/13]

Go to Source
Author: mso.im

  • Comments Off

TEMUI ANALISA                                                                                                           

Pengerusi Umno Kelantan Mustapa Mohamed nampak semakin berani dan konfiden prestasi partinya terus meningkat dari sehari ke sehari. Semalam buat pertama kali semasa melancarkan jentera pilihan raya di Pasir Puteh beliau telah menyuarakan secara terus terang UBN Kelantan mensasaran lapan kerusi parlimen dan tidak mustahil kalau UBN akan menang di 30 kerusi Negeri.

Nik Abduh: InsyaAllah menang.

Mungkin beliau ada petanda dan fakta tersendiri apabila mengeluarkan spekualasi itu. Bagaimana pun apa yang diucapkan Mustapa itu agak kontras dengan keyakinan di pihak pekerja dan petugas core parti PAS di Kelantan. Pemerhati bawahan di Kelantan yang pro kepada PAS masih beranggap PAS berada dalam keadaan selesa setidak-tidaknya akan mengekalkan pemerintah selepas pilihan raya ini.

Fakta-fakta yang dikeluarkan oleh kedua pihak untuk dijadikan pentunjuk aras kemajuan masing-masing tidak dapat disahkanh oleh mana-mana pihak. Ia dibuat berdasarkana pemerhatian, kajian dalaman parti dan pendapat-pendapat bebas yang boleh jadi tepat dan boleh jadi meleset.

Satu laporan kajian dan perangkaan yang saya dapati mungkin boleh dijadikan bahan untuk melihat sejauh mana kebenaran dakwaan kedua-dua pihak. Kajian ini tampaknya agak bias, ada sedikit kecederongan kepada UBN. Tetapi dijelaskan kajian berupa laporan harian ini dilihat kemas dan boleh diambil kira sebagai petunjuk untuk dilakukan tindakan oleh PAS.

Dalam kajian ini berkebetulan meletekkan lapan kerusi parlimen yang tidak berapa sedap untuk PAS. Manakala enam kerusi diletakkan berada di tangan PAS. Kerusi-kerusi yang diletakkan sukar untuk ditawan oleh UBN ialah, Tumpat. Menurut kajian itu daripada 98,832 pengundi dianggarkan sebanyak 82% keluar mengundi PAS akan menang dengan majoriti 6,832 undi.

Majoriti dicapai PAS menerusi calonnya Kamaruddin Jaafar sebanyak 9,377 ini bermakna berkurangan sebanyak 2,545.

Selain kerusi Tumpat ialah kerusi Pengkalan Chepa. Menurut kajian itu daripada 64,532 pengundi dianggarkan sebanyak 85% keluar mengundi. Keadaan ini memberi kemenangan kepada PAS dengan majoriti 9,922 undi. Majoriti kemenangan ini berkurangan berbanding pilihan raya tahun lepas sebanyak 11,311 iaini berkurangan sebanyak 1,389.

Kerusi Kota Bharu juga diletakkan dalam tangan PAS. Daripada 81,425 pengundi dianggarkan 87% yang keluar mengundi calon PAS akan menang dengan majoriti 7,186 undi. Pilihan raya lalu majoriti di Kota Bharu 11,288. Ini juga berkurangan sebanyak 4,102.

Kerusi Rantau Panjang juga diletakkan dalam tangan PAS. Daripada 53,000 pengundi dianggarkan 83%, keluar mengundi PAS dijangka menang sebanyak 3,401. Pilihan raya lalu PAS menang menerusi Siti Zailah Yusof dengan majoriti 4,486. Majoriti kali ini berkurangan sebanyak 1,085.

Kerusi Kubang Kerian juga diletakkan ditangan PAS. Daripada 65,502 dianggarkan 85% pengundi yang keluar PAS akan menang dengan majoriti 7,834. Ini berkurangan sebanyak 2,808. Majoiri lalu 10,642 yang dimenangi PAS menerusi Salahuddin Ayub.

Kerusi terakhir diletakkan ditangan PAS ialah Pasir Mas. Daripada 72,122 pengundi dianggarkan 82% yang keluar PAS dijangka mempertahankan kerusi ini dengan majoriri 2,590 berbanding dengan pilihan raya yang dimenang calon menggunakan simbol PAS sebanyak 8,991. Ini bermakna berkurangan 6,401.

Manakala lapan kerusi yang menjadi sasaran UBN yang diletakan dibawah warna Kelabu Hitam. Kerusi itu ialah; Bachok yang dijangka akan menangi dengan kelebihan undi 1,189. Dari 81,733 pengundi kajian itu menganggarkan 86% akan keluar mengundi. Dalam pilihan raya lalu PAS menang dengan majoriti 2,896 ini bererti undi PAS berkurangan 1,707 undi.

Kerusi Ketereh juga dinilai akan menjadi milik UBN. UBN akan menang dengan 1,045. Dari 62,341 pengundi dianggarkan sebanyak 86% yang akan keluar mengundi. Dalam pilihan raya lalu calon PKR Abdul Aziz Kadir menang dengan majoriti 400 undi saja mengalahkan Annuar Musa. Ini bereti undi majoriti PKR hilang lebih separuh.

Dikerusi Tanah Merah kajian itu juga menunjukkan UBN akan merampas kerusi milik PKR itu dengan majoriti 1,400. Anggaran keluar mengundi sebanyak 93% daripada 58,356.  Dalam pilihan raya lalu kerusi Tanah Merah dimenangi PKR menerusi Amran Abdul Ghani dengan majoriti 1,584 undi. Ini bermakna kekurangan undi PKR 148 sahaja. 

Parlimen Pasir Puteh juga dijadikan sasaran. UBN akan menang 2,709 undi. Daripada 76,417 dijangka 87% yang keluar mengundi. Kerusi ini menjadi milik PAS dalam pilihan raya lalu dengan majoriti 3,968.

Sebuah lagi kerusi yang diperkirakan milik UBN ialah kerusi Machang. Kerusi ini dijangka dimenangi UBN dengan majoriti 1,196 dengan anggaran pengundi 84% yang keluar daripada 59,344 pengundi keseluruhannya. Dalam pilihan raya lalu PKR menang dengan majoriti 1,820.

Kuala Krai juga kerusi yang diletakkan berpihak kepada UBN. Di kerusi ini UBN menjangka akan menang 451 undi sahaja dengan anggaran 84% keluar mengundi daripada 63,221 pengundi kesemuanya. Dalam pilihan raya lalu PAS menang kerusi ini menerusi Dr Mohd Hatta Ramli dengan majoriti 4,984. Perangkaan ini dilihat terbesar kesusutan kepada PAS.

Manakala dua kerusi yang ditanda dengan ‘putih’ ialah parlimen Jeli dan Gua Musang. Di Jeli UBN dijangka menang dengan majoriti bertambah 6,263. Jumlah pengundi keluar sebanyak 85% daripada 43,430. Majoriti dulu 4,436. Pertambahan sebanyak 1,827.

Di Gua Musang pula kajian ini memberi mata kepada UBN akan menang dengan majoriti 6,521 dengan angaran keluar mengundi 83.55% daripada pengundi keseluruhan 40,271. Dalam pilihan raya lalu kerusi ini dimenangi sebanyak 4,394, pertambahan majoriti sebanyak 2,127. 

Kalau diperhatikan peningkatan undi untuk UBN agak tinggi juga di mana majoritinya di antara 279 hingga 6,521.

Semoga kajian yang bersifat psikologis ini dapat dijadikan iktibar oleh PAS. Ia walaupun sebuah kajian bersifat secara umum dan ada bias, tetapi ia boleh dijadikan panduan dalam memastikan kerusi-kerusi milik PAS tidak akan terjatuh ke tangan UBN. Perangkaan yang diberikan boleh dijadikan panduan dan congakan oleh bilik gerakan atau para penganalisa di bilik gerakan PAS.

Adalah adil kalau PAS dapat mengeluarkan kajian rambangnya untuk menunjukkan prestasi mereka sebaik selepas penamaan calon. [wm.kl.7:01 pm 26/04/13]

Go to Source
Author: mso.im

  • Comments Off
Pakatan Rakyat PR GE13 PRU13 Ceramahs
Like This Page  


LATEST PAKATAN RAKYAT (PR) GE13 PRU13 COMPLETE CERAMAHS SCHEDULE:
23 APRIL 2013, TUESDAY / SELASA

(Updated 23 April 2013, 1.10am and 10.15am)

please help Share at least 3 times and help post in strategic Groups and Pages
– so that we can reach out to as many Rakyat as possible …
– so that we can encourage more Rakyat to attend as many Ceramahs as possible …
– so that we can build up the MOMENTUM …


– so that more will be emboldened, encouraged and come out to vote …
– so that more can be encouraged to help out as pemantaus, PACABAs, voter drivers, etc …
– so that fence-sitters will be swayed to vote for Pakatan
– so that illegal foreign worker voters will be discouraged from coming out to vote …
– and so that we can boot them out once and for all …

so, yes, please Share at least 3 times, and help post in strategic Groups and Pages …
actually, if you can Share once every hour, we will sure be able to reach out to even many, many more Rakyat …

+ 23 April 2013: TUESDAY / SELASA
– JOHOR : Bakri : 8.00 – 11.30pm
Ceramah “Ubah, Ini Kalilah!”, Bakri, Johor, Bilik Gerakan Sentral DAP Bakri (246-6, Taman Kenanga, Jalan Bakri, 84000 Muar)
Penceramah: Er Teck Hwa + lain-lain pemimpin tempatan

– JOHOR : Jalan Nilam, Taman Pontian Jaya : 8.30pm
Ceramah Umum Pakatan Rakyat
Penceramah: Teresa Kok, Hu Pang Chaw, Yeo Tung Siong, Mahdzir Ibrahim, Ghazaley Ayub

– JOHOR : Gelang Patah : 8.00 – 11.59pm
Ceramah Pakatan Rakyat: “Gelang Patah Pencetus Perubahan”, 24 Jalan 7/4 Nusantara (berhampiran SRK Nusantara),
Penceramah: Lim Kit Siang, Mat Sabu, Zaid Ibrahim dan lain-lain
http://dapmalaysia.org/newenglish/dap_calendar.htm

– JOHOR : Johor Bahru : 8.00pm
Ceramah, Jalan Sutera, Taman Sentosa, Johor Bahru
Speakers: 方贵伦,巫程豪,哈欣胡先,邹毅豪,廖彩彤,曾茄恩

– JOHOR : Muar : 8.00pm
Ceramah, 行动党Bakri行动室, Muar
Speakers:余德华,蔡伟明,刘镇东,黄俊历,Dr. Sheikh Ibrahim

– JOHOR : Kluang : 8.00pm
Ceramah, 居銮星光大道Dataran Jalan Persiaran Dato Ismail Hassan Kluang
Speakers:郭素沁,张念群,黄书琪,周碧珠,刘镇东,陈泓宾,Khairul Faizi

– KUALA LUMPUR : Pantai Ria dan Taman Sentosa : 9.30 – 10.30pm – …
1. 9.30pm: Ceramah di Bilik Gerakan Daerah Mengundi Pantai Ria
(http://goo.gl/maps/sGwZh)
2. 10.30pm: Ceramah di Makan Malam raih dana di Taman Sri Sentosa
(http://goo.gl/maps/0g6uf)
Nota: Senarai program tidak muktamad dan mungkin berubah. Untuk maklumat lanjut, sila hubungi 03-7497 5136.
Note: These programmes may be subject to change. For further information, please contact 03-7497 5136.

– KUALA LUMPUR : Bangsar : 8.00 – 11.00pm
“The National and Public Interest Requires Pakatan to Form Government”, Opus Bistro, Jalan Bangkung, Taman Bandaraya, Bangsar
Speaker: Tommy Thomas, Constitutional Lawyer
Moderator: Eddin Khoo (writer, poet, journalist)
T: 03 2092 4288

– MELAKA : … : 4.00 – 11.30pm
Jelajah Pakatan Harapan Rakyat Dato’ Seri Anwar Ibrahim Ke Melaka
1. 4.00 ptg – Sepetang Bersama Anwar Ibrahim, Pasar Malam Pekan Lubok Cina
2. 5.00 ptg – Sepetang Bersama Anwar Ibrahim, Bilik Gerakan Utama DUN Sg Udang, Pekan Sungai Udang
3. 6.00 ptg – Tazkirah & Solat Maghrib, Rumah Ustaz Salleh, Bertam Malim
4. 7.45 mlm – Ceramah Pakatan Harapan Rakyat, Pej Cbg Alor Gajah, Taman Sri Pelangi, Rembia
5. 8.45 mlm – Ceramah Pakatan Harapan Rakyat, Bilek Gerakan DUN Gadek, Pekan Gadek,
6. 9.45 mlm – Ceramah Pakatan Harapan Rakyat , Bilek Gerakan Felda Hutan Percha, Macap
7. 10.45 mlm – Ceramah Pakatan Harapan Rakyat, Dataran Hamas, Kelubi, Jasin
8. 11.30 mlm – Ceramah Perdana Pakatan Harapan Rakyat, Pdg Bolasepak, Tmn Dato’ Thamby Cik Karim, Batu Berendam

– MELAKA : Taman Merdeka : 7.30pm – 12.00am
Ceramah Umum, Taman Merdeka, Melaka
Penceramah: Dato Seri Anwar Ibrahim (?), dll

NEGERI SEMBILAN : Tmn Meranti 万乐镇广场 : 7.30pm – 1.00am
Ceramah Umum DUN Bahau
Penceramah: Loke Siew Fook (calon Parlimen Seremban), Chew Seh Yong (calon DUN Bahau), Teo Kok Seong , Ahli Calon PAS Parlimen Jempol Wan Aisyah Wan Ariffin
http://dapmalaysia.org/newenglish/dap_calendar.htm

– PULAU PINANG : Kebun Lama : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Kebun Lama, Penang, Kebun Lama (sebelah Sri Mutiara)
Penceramah: Jeff Ooi, Jagdeep Singh, etc
http://dapmalaysia.org/newenglish/dap_calendar.htm

– PULAU PINANG : Penang Times Square : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Times Square, Penang
Penceramah: Chow Kon Yeow, Ng Wei Aik, etc
http://dapmalaysia.org/newenglish/dap_calendar.htm

– PULAU PINANG : Taman Jajar : 8.00 – 11.30pm
Ceramah Umum, Jalan York, Taman Jajar,
Penceramah: Jeff Ooi, Jagdeep Singh, etc
http://dapmalaysia.org/newenglish/dap_calendar.htm

– PULAU PINANG : Air Itam : 8.00 – 11.30pm
Ceramah Umum, Jalan Chor Sin Kheng, Air Itam
Speakers: Wong Hon Wai, Yeoh Soon Hin, etc
http://dapmalaysia.org/newenglish/dap_calendar.htm

– SABAH : Kota Kinabalu : 8.00pm – 10.30pm
Program Ceramah Pilihanraya Anjuran Parti Keadilan Rakyat Cabang Kota Kinabalu, Kampung Air, Kota Kinabalu
T: Jefrey 016 823 7368, Grace 019 881 9270, Mag 012 827 8867, Danny 019 831 6216

-SARAWAK: Sibu : 7:00 – 11:30pm
Ceramah DAP @ Wonderful (Star), Sibu, Sarawak
Speaker:
http://dapmalaysia.org/newenglish/dap_calendar.htm

– SELANGOR : SS3 : 8.00 – 12.00 midnight
DAP Petaling Jaya Utara Ceramah Umum, SS3 (covered basketball court next to Dewan Orang Ramai)
Speakers:
Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc

+ 24 April 2013: WEDNESDAY / RABU
– JOHOR : … : 4.00 – 11.00pm
Jelajah Pakatan Harapan Rakyat Dato’ Seri Anwar Ibrahim Ke Johor
1. 4.00 ptg – Sepetang Bersama Anwar Ibrahim, Markaz PAS Sungai Tiram, Ulu Tiram, Tebrau
2. 5.30 ptg – Sepetang Bersama Anwar Ibrahim, Padang Jalan Padi Malinja 6, Taman Bandar Baru UDA, Johor Bahru
3. 7.30 mlm – Solat & Kuliah Maghrib, Dataran KeADILan, KM 18 Parit Haji Salleh Ros Jalan Kluang-Batu Pahat
4. 9.00 mlm – Ceramah Perdana Pakatan Harapan Rakyat, Taman Bistari, Parit Botak, Senggarang, Batu Pahat
5. 11.00 mlm – Ceramah Perdana Pakatan Harapan Rakyat, Padang Besar, Kampong Abdullah, Segamat

– JOHOR : Segamat : 8.30pm
Ceramah,Padang Kampung Abdullah, Segamat
Speakers:安华,蔡锐明,陈正春,Hj Firdaus Masod, Julailey Jemadi, Normala Sudirman,Natrah Bt Ismail

– KUALA LUMPUR: Salak South Garden : 8.00pm
Ceramah Umum, Salak South Garden, Pasar Pagi, Jalan Tuanku 4
Speaker: TBA
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=592000304144428&set=a.133288666682263.22325.117300344947762&type=1&theater

– PULAU PINANG : Jalan Perak : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Jalan Perak, Penang
Penceramah: Danny Law, Jeff Ooi dll

– PULAU PINANG : Kampung Sungai Glugor : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Kampung Sungai Gelugor (belakang Restoran Kampungku)
Penceramah: Karpal Singh, RSN Rayer dll

– SELANGOR : Petaling Garden : 8.00 – 12.00 midnight
DAP Petaling Jaya Utara Ceramah Umum, Jalan 5/46 Playground, Petaling Garden
Speakers: Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc

– SELANGOR : Subang Jaya : 8.00pm
Ceramah PKR, Padang, Jalan SS15/3B (opposite KFC)
Speakers: Wong Chen, Hannah Yeoh

– SELANGOR : Balakong : 7.30pm
Ceramah PRU13, Tapak Pasar Pagi Damai Perdana, Balakong
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=514976845218383&set=a.472602142789187.98809.472365092812892&type=1&theater

+ 25 April 2013: THURSDAY / KHAMIS
– PERLIS : Arau :
Ceramah Pilihanraya, Markas Besar, POO3, Arau

– PERAK? : Mount Erskine? : ?
Ceramah Umum, Mount Erskine?

– PULAU PINANG : Mount Erskine : 8.00 – 11.30pm
Ceramah Umum, Mount Erskine Market, Mount Erskine
Penceramah: Koay Teng Hai, Zairil Khir Johari, Teh Yee Cheu, dll

– PULAU PINANG : Paya Terubong : 8.00 – 11.30pm
Ceramah Umum, Semarak Api, Paya Terubong
Penceramah: Yeoh Soon Hin, RSN Rayer dll

– PULAU PINANG : Air Itam : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Air Itam Market (Opposite RHB), Air Itam
Penceramah: Lim Guan Eng, Wong Hon Wai dll

– SABAH : Kota Kinabalu : 8.00pm – 10.30pm
Program Ceramah Pilihanraya Anjuran Parti Keadilan Rakyat Cabang Kota Kinabalu, Sinsuran, Kota Kinabalu
T: Jefrey 016 823 7368, Grace 019 881 9270, Mag 012 827 8867, Danny 019 831 6216

– SELANGOR : SS2 : 8.00 – 12.00 midnight
DAP Petaling Jaya Utara Ceramah Umum, Pangsapuri Damansara Bistari (near SS2 Mall)
Speakers: Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc

– SELANGOR : Taman Paramount : 8.00 – 12.00 midnight
DAP Petaling Jaya Utara Ceramah Umum, Pangsapuri Sri Aman (near Taman Paramount LRT)
Speakers: Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc

– TERENGGANU : Batu Enam : 9.00pm
Anak Muda Berubah Bersama Ulama , Padang Bola Batu Enam,
Dewan Pemuda PAS Negeri Terengganu
Penceramah:
i. Abby Abadi
ii. Ustaz Azhar Idrus
iii. Bob Lokman
iv. Ali XPDC

+ 26 April 2013: FRIDAY / JUMAAT
– PULAU PINANG : Datuk Keramat : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Kampung Hashim Yahya (Kg Dodol), Datuk Keramat, Penang
Penceramah: Jeff Ooi, Jagdeep Singh, etc

– PULAU PINANG : Gat Lebuh Macallum : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Gat Lebuh Macallum
Penceramah: Chow Kon Yeow, Lau Keng Ee, etc

– PULAU PINANG : Batu Lanchang : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Batu Lanchang Operation Centre, Jalan Perak
Penceramah: Jeff Ooi, Danny Law, etc

– PULAU PINANG : Bayan Baru : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Bayan Baru
Penceramah: Chow Kon Yeow, Ng Wei Aik, etc

– SELANGOR : Klang : 7.00pm
Jamuan DAP “Kekal Selangor, Tawan Putrajaya”, Dewan Hokkien Klang, Klang
Penceramah: Dato Teng Chang Khim, dll
Jawatankuasa Piliharanraya DUN Sungai Pinang

– SELANGOR : SS23 : 8.00 – 12.00 midnight
DAP Petaling Jaya Utara Ceramah Umum, SS23 Tennis Courts
Speakers: Tony Pua, Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc

– SELANGOR : Subang Jaya : 8.00pm
Debate with Loh Seng Kok, Dewan Serbaguna SS15, Jalan SS15/4 (next to SS15 Pasar)
Speakers: Wong Chen, Hannah Yeoh

+ 27 April 2013: SATURDAY / SABTU
– KUALA LUMPUR: Taman Desa : 8.00pm
Ceramah Umum, Jalan 1/109E, (Opposite TDMC)
Speaker: TBA
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=592000304144428&set=a.133288666682263.22325.117300344947762&type=1&theater

– PULAU PINANG : Paya Terubong : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Wayton, Paya Terubong
Penceramah: Yeoh Soon Hin, Wong Hon Wai

– PULAU PINANG : Sungai Pinang : 8.00 – 10.30pm
Ceramah Umum,Sg Pinang
Penceramah: Jeff Ooi, Koid Teng Guan, Danny Law, dll

– SABAH : Kota Kinabalu : 8.00pm – 10.30pm
Program Ceramah Pilihanraya Anjuran Parti Keadilan Rakyat Cabang Kota Kinabalu, Segama, Kota Kinabalu
T: Jefrey 016 823 7368, Grace 019 881 9270, Mag 012 827 8867, Danny 019 831 6216

– SABAH : Kota Kinabalu : 8.00pm – 10.30pm
Program Ceramah Pilihanraya Anjuran Parti Keadilan Rakyat Cabang Kota Kinabalu, Segama, Kota Kinabalu
T: Jefrey 016 823 7368, Grace 019 881 9270, Mag 012 827 8867, Danny 019 831 6216

– SELANGOR : Sungai Way : 8.00 – 12.00 midnight
DAP Petaling Jaya Utara Ceramah Umum, Sungai Way Football Field (opp SRJK(C) Sungai Way), Sungai Way
Speakers: Tony Pua, Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc

– SELANGOR : Subang Jaya : 8.00pm
Ceramah PKR, Padang, Jalan USJ12/2F (next to Persiaran Tujuan)
Speakers: Wong Chen, Hannah Yeoh

+ 28 April 2013: SUNDAY / AHAD
– KUALA LUMPUR: Salak South New Village : 8.00pm
Ceramah Umum, Dewan, Salak South New Village
Speaker: TBA
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=592000304144428&set=a.133288666682263.22325.117300344947762&type=1&theater

– PULAU PINANG : Tanjung Bungah : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, TAR College, Tanjung Bungah
Penceramah: Teh Yee Cheu, Zairil Khir Johari, etc

– SELANGOR : Section 17: 8.00 – 12.00 midnight
DAP Petaling Jaya Utara Ceramah Umum, Seksyen 17 (commercial centre car park – to be confirmed)
Speakers:
Tony Pua, Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc

+ 29 April 2013: MONDAY / ISNIN
– SABAH : Kota Kinabalu : 8.00pm – 10.30pm
Program Ceramah Pilihanraya Anjuran Parti Keadilan Rakyat Cabang Kota Kinabalu, Lido Market, Jalan Penampang, Kota Kinabalu
T: Jefrey 016 823 7368, Grace 019 881 9270, Mag 012 827 8867, Danny 019 831 6216

– PULAU PINANG : Han Chiang College Field : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Han Chiang College Field
Speakers: Lim Guan Eng, Lim Kit Siang, etc

– SELANGOR : SS2 : 8.00 – 12.00 midnight
DAP Petaling Jaya Utara Ceramah Umum, SS2 Taman Bandar (Commercial Centre)
Speakers: Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc
+ 30 April 2013: TUESDAY / SELASA

– PERAK : Kuala Sepatang : 8.00pm
Ceramah DAP, Kuala Sepatang
Speakers: Nga Kor Ming, etc

– PULAU PINANG : Penang Hill Foothill : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Penang Hill Foothill Carpark
Speakers: Lim Guan Eng, Zairil Khir Johari, etc

– PULAU PINANG : Jelutong : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Kota Giam, Sungai Pinang, Jelutong
Speakers: Lim Guan Eng, Jeff Ooi, etc

– PULAU PINANG : Paya Terubong : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Kuta Bali Food Court, Paya Terubong
Speakers: Yeoh Soon Hin, RSN Rayer, etc

– SELANGOR : MBPJ Hockey Stadium : 8.00 – 12.00 midnight
DAP Petaling Jaya Utara Ceramah Umum, MBPJ Hockey Stadium, Jalan Selangor (near PJ Old Town Bus Terminal)
Speakers: Tony Pua, Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc

+ 30 April 2013: TUESDAY / SELASA
– KUALA LUMPUR : Sri Petaling : 8.00pm
Ceramah Umum, Jalan Radin Indah Car Park, Sri Petaling
Speaker: TBA
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=592000304144428&set=a.133288666682263.22325.117300344947762&type=1&theater

+ 1 May 2013: WEDNESDAY / RABU
– PULAU PINANG : Penang Chinese Town Hall : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Penang Chinese Town Hall
Speakers: Chow Kon Yeow, Ng Wei Aik, etc

– PULAU PINANG : Paya Terubong Tengah : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Paya Terubong Tengah
Speakers: Yeoh Soon Hin, Wong Hon Wai, etc

– PULAU PINANG : Seri Delima : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Taman Tun Sardon, Seri Delima
Speakers: Karpal Singh, RSN Rayer, etc

– SABAH : Kota Kinabalu : 8.00pm – 10.30pm
Program Ceramah Pilihanraya Anjuran Parti Keadilan Rakyat Cabang Kota Kinabalu, Kepayan Ridge, near Central Plaza, Kota Kinabalu
T: Jefrey 016 823 7368, Grace 019 881 9270, Mag 012 827 8867, Danny 019 831 6216

– SELANGOR : Kampung Chempaka : 8.00 – 12.00 midnight
DAP Petaling Jaya Utara Ceramah Umum, Kampung Chempaka Basketball Court, Kampung Chempaka
Speakers: Tony Pua, Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc

+ 2 May 2013: THURSDAY / KHAMIS
– KUALA LUMPUR: OUG : 8.00pm
Ceramah Umum, Near Kinson Café, Jalan Hujan, OUG
Speaker: TBA
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=592000304144428&set=a.133288666682263.22325.117300344947762&type=1&theater

– PULAU PINANG : Relau : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Pek Kong Temple, Relau
Speakers: Chow Kon Yeow, Yeoh Soon Hin, etc

– PULAU PINANG : Halaman Kristal : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Jalan Free School, Halaman Kristal
Speakers: Jagdeep Singh, Jeff Ooi, etc

– PULAU PINANG : Air Itam : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Desa Mawar, Air Itam
Speakers: Wong Hon Wai, RSN Rayer, etc

– SELANGOR : Section 5 : 8.00 – 12.00 midnight
DAP Petaling Jaya Utara Ceramah Umum, Section 5 Jalan Gasing Satellite Carpark (near St Francis Xaviers Church)
Speakers: Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc

– SELANGOR : Subang Jaya : 8.00pm
Ceramah PKR, USJ 1 Open Carpark, Regalia Business Centre, Persiaran Subang Mewah USJ1
Speakers: Wong Chen, Hannah Yeoh

+ 3 May 2013: FRIDAY / JUMAAT
– PULAU PINANG : Esplanade : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Umum, Esplanade
Speakers: Lim Guan Eng and all candidates

– SELANGOR : Section 14 : 8.00 – 12.00 midnight
DAP Petaling Jaya Utara Ceramah Umum, Seksyen 14 (playground behind Digital Mall)
Speakers: Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc

+ 4 May 2013: SATURDAY / SABTU
– JOHOR : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

– KEDAH : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

– KELANTAN : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

– KUALA LUMPUR : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in territory capital on Polling Day Eve
Speakers:

– KUALA LUMPUR: Seputeh : 8.00pm
Ceramah Umum, DAP Seputeh Office (Home Based), Seputeh
Speaker: TBA
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=592000304144428&set=a.133288666682263.22325.117300344947762&type=1&theater

– LABUAN : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in territory capital on Polling Day Eve
Speakers:

– MELAKA : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

– NEGERI SEMBILAN : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

– PAHANG : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

– PERAK : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

– PERLIS : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

– PULAU PINANG : Bandar Sri Pinang : 8.00 – 12.00 midnight
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs, IJM Promenade, Bandar Sri Pinang
Speakers: Lim Guan Eng and all candidates

– PUTRAJAYA : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in territory capital on Polling Day Eve
Speakers:

– SABAH : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

– SARAWAK : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

– SELANGOR : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

– SELANGOR : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

– SELANGOR : (tba) : (tba)
Ceramah Umum, Finale (venue to be confirmed)
Speakers: Tony Pua, Lau Weng San, Yeo Bee Yin, Rajiv Rishyakaran, etc

– SELANGOR : Kelana Jaya : 8.00pm
Final Ceramah PKR, Kelana Jaya Stadium
Speakers: Wong Chen, Hannah Yeoh

– TERENGGANU : (tba) : (tba)
Suggested Mother-Of-All-Ceramahs in state capital city on Polling Day Eve
Speakers:

http://www.facebook.com/PakatanRakyatPRGE13PRU13Ceramahs

Notes:
1. Please take note that all details as presented above have been extracted from the internet and provided by relevant sources, as such, interested ceramah attendees are advised to verify accuracy of details on their own

2. It is therefore, highly recommended that interested ceramah attendees visit our Page to checkout our most updated Completed Ceramahs Schedule, which will be the (or one of the) top post on our Page

3. The Complete Ceramah Schedule as contained herein is not comprehensive, and we would be appreciative if you can provide us with relevant details when you come across the same, and send to us via FB Message at thishttp://www.facebook.com/PakatanRakyatPRGE13PRU13Ceramahs Page
yes, please Share at least 3 times, and help post in strategic Groups and Pages …
actually, if you can Share once every hour, we will sure be able to reach out to even many, many more Rakyat …

Notable Mention Websites:
http://www.ubah.tv/p/jadual-siaran.html

LATEST PAKATAN RAKYAT (PR) GE13 PRU13 COMPLETE CERAMAHS SCHEDULE:
14 APRIL 2013, SUNDAY / AHAD
(Updated 14 April 2013, 1.15pm)

please help Share at least 3 times and help post in strategic Groups and Pages
– so that we can reach out to as many Rakyat as possible
– so that we can encourage more Rakyat to attend as many Ceramahs as possible
– so that we can build up the MOMENTUM
– so that we can boot them out once and for all …

so, yes, please Share at least 3 times, and help post in strategic Groups and Pages …

+ 14 APRIL 2013: SUNDAY / AHAD
– JOHOR : Batu Pahat : 11.00am
Jamuan Rakyat Dun Parit Yaani, Dataran Tok Din (berhadapan Masjid Paya Besar), Jalan Kluang, Batu Pahat

– JOHOR : Segamat : 7.30pm
Munajat dan Ceramah Perdana DUN Pemanis, Padang Kampong Abdullah (depan Upwell Segamat), Segamat

– KELANTAN : Tumpat : 9.00am
Treler Negara Kebajikan ke Kelantan, Wakaf Bahru, Tumpat
Anjuran Badan Perhubungan PAS Negeri Kelantan

– KELANTAN : Rantau Panjang : 3.00pm
Treler Negara Kebajikan ke Kelantan, Depan Mydin, Rantau Panjang
Anjuran Badan Perhubungan PAS Negeri Kelantan

– KELANTAN : Jeli : 9.00pm
Treler Negara Kebajikan ke Kelantan, Tapak Pasar Pagi, Air Lanas
Anjuran Badan Perhubungan PAS Negeri Kelantan

– KUALA LUMPUR : Pandan : 4.00 – 7.00pm
Kempen PRU 13 Kawasan Parlimen Pandan P100, Goreng Pisang dan Kopi-O di Bilik Operasi PKR Angsana Hilir
Host: Rafizi Ramli

– KUALA LUMPUR : Taman Bukit Angkasa : 8.30pm
Perasmian dan Ceramah di Bilik Gerakan JDM di Blok 19, Taman Bukit Angkasa
Penceramah: Nurul Izzah

– KUALA LUMPUR : Taman Bukit Angkasa : 9.00 – 11.00pm
Ceramah: “Menuju Putrajaya”, Bilik Gerakan Daerah Mengundi SMK Sri Pantai, Bukit Kerinchi
Penceramah: Nurul Izzah Anwar, Faekah Husin, Khalid Samad, Ng Suee Lim, Chegubard,

– KUALA LUMPUR : Setiawangsa : 9.00pm – 12.00 midnight
Ceramah di Parlimen Setiawangsa, PKNS Batu 6, Jalan AU3/56, Setiawangsa
Penceramah: Nurul Izzah, Dato’ Dr Tan Kee Kwong, Gen (B) Dato’ Hadi, Dayang Ku Intan, Ibrahim Yaacob

– KUALA LUMPUR : Wangsa Maju : ? – 9.00pm – ?
Ceramah Kelompok, Kampung Puah, Wangsa Maju
Speakers: Dato’ Dr Tan Kee Kwong (9.00pm), etc

– KUALA LUMPUR : Wangsa Maju : ? – 9.30pm – ?
Ceramah Kelompok, Sungai Mulia, Wangsa Maju
Speakers: Dato’ Dr Tan Kee Kwong (9.30pm), etc

– PERAK : Ipoh : Evening
Ceramah Ipoh DAP
Speakers: Wong Chin Huat, etc

– PERLIS : Arau :
Ceramah Pilihanraya, Kampong Surau, Arau

– PULAU PINANG : Titi Mengkuang : 4.00pm
Kenduri Rakyat, Homestay Titi Mengkuang
Speaker: Chow Kon Yeow

– PULAU PINANG : Bukit Mertajam : 7.30pm
Majlis Makan Malam DUN Machang Bubok, “Pertahankan Kemenangan Menuju Putrajaya” , Good B Food Court, Alma, Bukit Mertajam

– PULAU PINANG : Balik Pulau : 7.00pm
Ceramah Perdana DAP, Balik Pulau

– PULAU PINANG : Pulau Tikus : 8.00 – 12.00 midnight
Ceramah Rakyat Pulau Tikus, 13 Lengkok Burma, Kampung Sirih (栳葉園)
Speakers: Zairil Khir Johari, Teh Yee Chieu, Chow Kon Yeow, Phee Boon Poh, Koay Teng Hai, Yeoh Soon Hin, Lau Keng Ee, Koid Teng Guan
T: 04 226 3227, 012 423 3227

– SELANGOR : Hulu Kelang : 9.00pm
Ceramah Perdana dan Pengisytiharan Calon – Calon Keadilan Negeri Selangor
Padang Bola AU2, Hulu Kelang

– SELANGOR : Serdang : 7.00 – 11.00pm
Ceramah Perdana DAP Serdang, Jalan SK 6/1, Serdang
Speakers: Teresa Kok, Tony Pua, Teo Nie Ching, Leong Mee Meng, Ean Yong Hian Wah
T: 016-212 3950 or 016-212 3960

– SELANGOR : Subang : 7.30pm
Pelancaran Bilik Gerakan Pililhanraya Pakatan Rakyat Kinrara / Puchong, Jalan USJ 19/4, Subang Jaya (sebelah USJ 19 Mall)

+ 15 APRIL 2013 : MONDAY / ISNIN
– KUALA LUMPUR : Bangsar : 8.00 – 11.00pm
YB vs YB: “Is Progressive Politics Possible in Contemporary Malaysia?”, Opus Bistro, Jalan Bangkung, Taman Bandaraya, Bangsar
Speakers: YB Datuk Saifuddin Abdullah, MP Temerloh, Deputy Minister of Higher Education vs YB Nurul Izzah Awar, MP Lembah Pantai
Moderator: Eddin Khoo (writer, poet, journalist)
T: 03 2092 4288

– PERAK : Taiping: 7.30pm
Ceramah Pakatan Rakyat, Pusat Perkhidmatan DAP Pokok Assam, Taiping

– PERLIS : Arau :
Ceramah Pilihanraya, Kampong Binjai, Pauh, Arau

– PULAU PINANG : Bukit Jambul : 6.00 – 8.00pm
Pelancaran Manifesto PR Pulau Pinang, Vistana Hotel, Bukit Jambul
Speakers: DS Anwar Ibrahim, YAB Lim Guan Eng, PR State Leaders

– NEGERI SEMBILAN : Mantin : 8.00 – 11.00pm
Ceramah Perdana Nilai (Negeri Sembilan), Padang sebelah SRK Chung Hua, Mantin
Penceramah: Yap Yew Weng, Loke Siew Fook, Teng Chang Khim, Teo Kok Seong, Arul Kumar, Dr Hew Kuan Yau

+ 16 APRIL 2013 : TUESDAY / SELASA
– JOHOR : Segamat : 8.45pm
Jelajah Pakatan Harapan Rakyat & Perisytiharan Calon Keadilan Oleh Dato’ Seri Anwar Ibrahim – JOHOR
1. 8.30-12.00 mlm – Ceramah Pakatan Harapan Rakyat, Rumah Cik Gu Natrah, Jalan Tahang Rimau, Segamat
2. 8.30-12.00 mlm – Ceramah Perdana Pakatan Hrapan Rakyat & Perisytiharan Calon KeADILan Johor, Taman Yayasan, Buloh Kasap , Segamat
3. Barisan Penceramah:
i. YB Dato’ Seri Anwar Ibrahim
ii. YBhg Dato’ Seri Chua Jui Meng
iii. YB Dato’ Dr Mahfodz Mohamad
iv. Jeneral (B) Tan Sri Md Hashim Hussein
v. YBhg Dato’ Idris Jauzi
vi. Cik Gu Normala Sudirman
vii. YBhg Pang Hock Leong
viii. YBhg Ustaz Badrulamin Bahrom

– KUALA LUMPUR : Bangsar : 8.00 – 11.00pm
“Malaysian Politics: The End (As We Know It)”, Opus Bistro, Jalan Bangkung, Taman Bandaraya, Bangsar
Moderator: Eddin Khoo (writer, poet, journalist)
T: 03 2092 4288

+ 17 APRIL 2013 : WEDNESDAY / RABU
– JOHOR : Johor Bahru : 7.30 – 10.30pm
“PR vs BN, which coalition has the better economic policies?”, Kapur Hall, 4th floor, Tropical Inn. Johor Bahru
Speaker: YB Liew Chin Tong (DAP Candidate for Kluang, former Executive Director of Penang Institute), Wong Shu Qi (Moderator, Executive Director, Progressive Social Research Centre)

– PERLIS : Arau :
Ceramah Pilihanraya, Bendang Baru, Arau

– PULAU PINANG : Seri Delima : 8.30 – 11.30pm
Ceramah Perdana, Island Park, Seri Delima
Speakers: RSN Rayer, Wong Hon Wai, Yeoh Soon Hin, Karpal Singh

– KUALA LUMPUR : KLSCAH : 8.30pm
Jemputan Pembentangan Manifesto untuk BN dan PR oleh BERSIH 2.0, Dewan Utama, Kuala Lumpur and Selangor Chinese Assembly Hall, 1 Jalan Maharajalela, Kuala Lumpur
Invited: Dato Seri Anwar Ibrahim, Pakatan Rakyat, and Dato’ Sri Haji Mohammad Najib bin Tun Haji Abdul Razak, Barisan Nasional

– SELANGOR : Klang : 7.30pm
Fundraising Dinner for DAP Klang, Restoran Taman Rashna, Klang, Jalan Batu Tiga, Klang
T: 03 3323 2122, 016 626 7977

+ 18 APRIL 2013 : THURSDAY / KHAMIS
– KUALA LUMPUR : Bangsar : 8.00 – 11.00pm
“Economic Management during Political Transition: Lessons for …”, Opus Bistro, Jalan Bangkung, Taman Bandaraya, Bangsar
Speaker: Dato Professor Woo, Penang Institute
Moderator: Eddin Khoo (writer, poet, journalist)
T: 03 2092 4288

– PULAU PINANG: Perai : 8.30 – 11.30pm
Ceramah Perdana, Taman Inderawasih, Perai
Speakers: Professor Ramasamy, Mangaleswary, Steven Sim

– SELANGOR : Shah Alam : 7.30pm (dimulai oleh Solat dan Munajat)
Pengistiharan Calon PRU13 dan Pelancaran Manifesto Pakatan Rakyat Selangor, Dataran Kemerdekaan Shah Alam

+ 19 APRIL 2013 : FRIDAY / JUMAAT
– PERLIS : Arau :
Ceramah Pilihanraya, Kubang Gajah, Arau

+ 20 April 2013: SATURDAY / SABTU
– PULAU PINANG : Air Itam : 9.00 – 11.55pm
Ceramah Pakatan Rakyat, Dataran Komuniti Kampung Melayu, Air Itam
Penceramah: Karpal Singh (DAP), Wong Hon Wai (DAP), Ustaz Izhar (PAS), Amirul Fairuzzeen (PAS), Ustaz Badrul Amin, Cik Ramlah Bee

– SELANGOR: Seri Kembangan : 7.00 – 11.00pm
Majlis Jamuan Makan DAP Serdang “Harapan anda, komitmen kami!”
Ceramah Perdana DAP Serdang,Jalan PSK 8, Pusat Perdagangan Seri Kembangan (PSK)
Speakers: Lim Kit Siang, Tan Kok Wai, Gobind Singh, Dr. Hew Kuan Yau, Teo Nie Ching, Ean Yong Hian Wah
T: 016-212 3950 or 016-212 3960
+ 21 April 2013: SUNDAY / AHAD
– SELANGOR : Petaling Jaya : 2.30pm
BERSIH 2.0 Briefing Meeting for PEMANTAU Volunteers (Last Call), MBPJ Library, Jalan Selangor, Petaling Jay


+ 23 April 2013: TUESDAY / SELASA
– KUALA LUMPUR : Bangsar : 8.00 – 11.00pm
“The National and Public Interest Requires Pakatan to Form Government”, Opus Bistro, Jalan Bangkung, Taman Bandaraya, Bangsar
Speaker: Tommy Thomas, Constitutional Lawyer
Moderator: Eddin Khoo (writer, poet, journalist)
T: 03 2092 4288

+ 22 April 2013: MONDAY / ISNIN
– PERLIS : Arau :
Ceramah Pilihanraya, Kampong Dato Ahmad Musa, Arau

+ 25 April 2013: THURSDAY / KHAMIS
– PERLIS : Arau :
Ceramah Pilihanraya, Markas Besar, POO3, Arau

http://www.facebook.com/PakatanRakyatPRGE13PRU13Ceramahs

Please take note that all details as presented above have been extracted from the internet and provided by relevant sources, as such, interested ceramah attendees are advised to verify accuracy of details on their own, as it is already time consuming to compile this schedule, terima kasih

Go to Source
Author: atsixty

  • Comments Off


NEGERI / PARLIMEN (P) / DUN (N) / CALON


PERLIS
Parlimen
P 001 Padang Besar Datuk Zahidi Zainul Abidin
P 002 Kangar Shaharuddin Ismail
P 003 Arau Datuk Seri Shahidan Kassim
DUN
N1 Titi Tinggi Khor Hock Kong
N2 Beseri Mat Rawi Kassim
N3 Chuping Asmaiza Ahmad
N4 Mata Ayer Khairi Hassan
N5 Santan Sabry Ahmad
N6 Bintong Rela Ahmad
N7 Sena Abdul Jamil Saad
N8 Indera Kayangan Dr Por Choo Chor
N9 Kuala Perlis Mat Hassan
N10 Kayang Ahmad Bakri Ali
N11 Pauh Azlan Man
N12 Tambun Tulang Datuk Ismail Kassim
N13 Guar Sanji Jafperi Osman
N14 Simpang Ampat Nurulhisham Yaakob
N15 Sanglang Fathul Bari Mat Jahaya
KEDAH
P 004 Langkawi Datuk Nawawi Ahmad
P 005 Jerlun Datuk Othman Aziz
P 006 Kubang Pasu Datuk Johari Baharom
P 007 Padang Terap Datuk Seri Mahdzir Khalid
P 008 Pokok Sena Datuk Sahlan Ismail
P 009 Alor Setar Datuk Seri Chor Chee Heung
P 010 Kuala Kedah Dr Zaki Zamani Abdul Rashid
P 011 Pendang Datuk Othman Abdul
P 012 Jerai Datuk Seri Jamil Khir
P 013 Sik Dr Mansor Abdul Rahman
P 014 Merbok Prof Dr Ismail Daud
P 015 Sungai Petani Shamsul Anuar Ismail
P 016 Baling Datuk Abdul Azeez Abdul Rahim
P 017 Padang Serai Datuk Heng Seai Kie
P 018 Kulim-Bandar Baharu Datuk Abdul Aziz Sheikh Fadzir

N1 Ayer Hangat Mohd Rawi Abdul Hamid
N2 Kuah Nor Saidi Nayan
N3 Kota Siputeh Datuk Abu Hassan Sharif
N4 Ayer Hitam Datuk Mukhriz Mahathir
N5 Bukit Kayu Hitam Datuk Ahmad Zaini Jaafar
N6 Jitra Aminuddin Omar
N7 Kuala Nerang Badrol Hisham Hashim
N8 Pedu Kama Noriah Ibrahim
N9 Bukit Lada Datuk Ahmad Lebai Sudin
N10 Bukit Pinang Mokhtar Mohd Nor
N11 Derga Dr Cheah Soon Hai
N12 Bakar Bata Datuk Ahmad Bashah Md Hanipah
N13 Kota Darul Aman Loh Gim Hui
N14 Alor Mengkudu Sharifah Maznah Syed Kassim Barakbah
N15 Anak Bukit Datuk Hashim Yahya
N16 Kubang Rotan Datuk Latt Shariman Abdullah
N17 Pengkalan Kundor Noor Hasita Mat Isa
N18 Tokai Najmudin Darus
N19 Sungai Tiang Datuk Suraya Yaacob
N20 Sungai Limau Mohd Fazilah Mohd Ali
N21 Guar Chempedak Datuk Dr Ku Abdul Rahman Ismail
N22 Gurun Dr Leong Yong Kong
N23 Belantek Datuk Mohd Tajudin Abdullah
N24 Jeneri Mahadzir Abdul Hamid
N25 Bukit Selambau M L Maran
N26 Tanjung Dawai Datuk Tajul Urus Mat Zain
N27 Pantai Merdeka Ali Yahya
N28 Bakar Arang Lee Yean Wang
N29 Sidam Bee Sieong Heng
N30 Bayu Datuk Azmi Che Husain
N31 Kupang Harun Abdul Aziz
N32 Kuala Ketil Mohd Khairul Abdullah
N33 Merbau Pulas Datuk Marlia Abdul Latif
N34 Lunas S Ananthan
N35 Kulim Chua Thiong Gee
N36 Bandar Baharu Nor Sabrina Mohd Noor

KELANTAN
P 019 Tumpat Mansor Salleh
P 020 Pengkalan Chepa Datuk Dali Husin
P 021 Kota Bharu Datuk Mohamad Fatmi Che Salleh
P 022 Pasir Mas Che Johan Che Pa
P 023 Rantau Panjang Ghazali Ismail
P 024 Kubang Kerian Anuar Safian
P 025 Bachok Datuk Awang Adek Husin
P 026 Ketereh Tan Sri Annuar Musa
P 027 Tanah Merah Datuk Ikmal Hisham Abdul Aziz
P 028 Pasir Puteh Tuan Mustaffa Tuan Mat
P 029 Machang Datuk Ahmad Jazlan Yaakub
P 030 Jeli Datuk Seri Mustapha Mohamed
P 031 Kuala Krai Tuan Aziz Tuan Hamat@Tuan Mat
P 032 Gua Musang Tengku Razaleigh Hamzah

N1 Pengkalan Kubor Datuk Noor Zahidi Omar
N2 Kelaboran Wan Hanapi Wan Yaacob
N3 Pasir Pekan Nik Noriza Nik Salleh
N4 Wakaf Bharu Datuk Mohd Rosdi Abdul Aziz
N5 Kijang Zaluzi Sulaiman
N6 Chempaka Wan Razman Wan Abd Razak
N7 Panchor Che Rosli Hassan
N8 Tanjong Mas Kanidy Omar
N9 Kota Lama Tan Ken Ten
N10 Bunut Payong Mohd Fakhrurazi Abdul Rahim
N11 Tendong Datuk Hanafi Mamat
N12 Pengkalan Pasir Tuan Anuwa Tuan Mat
N13 Chetok Aimi Jusoh
N14 Meranti Mohd Afandi Yusoff
N15 Gual Periok Shaari Mat Husain
N16 Bukit Tuku Mohd Zain Ismail
N17 Salor Datuk Mohamad Nordin Awang
N18 Pasir Tumboh Mohd Shamsul Mohd Yusoff
N19 Demit Wan Mohd Nazi Wan Hamat
N20 Tawang Mohd Zain Yasim
N21 Perupok Datuk Mohd Zaidi Sidek
N22 Jelawat Datuk Ilias Husain
N23 Melor Mohd Othman Omar
N24 Kadok Mohamad Basri Awang
N25 Kok Lanas Datuk Md Alwi Che Ahmad
N26 Bukit Panau Baharudin Yusof
N27 Gual Ipoh Bakri @ Mohd Bakri Mustapha
N28 Kemahang Dayang Saniah Awang Hamid
N29 Selising Zulkifli Ali
N30 Limbongan Mohd Rujhan Salleh
N31 Semerak Zawawi Othman
N32 Gaal Redzuan Stapha
N33 Pulai Chondong Halim @ Ab Halim Ismail
N34 Temangan Azemi Mat Zin
N35 Kemuning Eriandi Ismail
N36 Bukit Bunga Mohd Adhan Kechik
N37 Air Lanas Datuk Seri Mustapha Mohamed
N38 Kuala Balah Datuk Abdul Aziz Derashid
N39 Mengkebang Azizzuddin Hussein
N40 Guchil Datuk Nik Sapeia Nik Yusof
N41 Manek Urai Che Jalal Muda
N42 Dabong Datuk Ramzi Ab Rahman
N43 Nenggiri Mat Yusoff Abdul Ghani
N44 Paloh Datuk Nozula Mat Diah
N45 Galas Ab Aziz Yusoff

TERENGGANU
P 033 Besut Datuk Seri Idris Jusoh
P 034 Setiu Mohd Zulkifli Jusoh
P 035 Kuala Nerus Datuk Mohamed Nasir Ibrahim Fikri
P 036 Kuala Terengganu Mohd Zubir Embong
P 037 Marang Datuk Yahya Khatib Mohamed
P 038 Hulu Terengganu Jailani Johari
P 039 Dungun Datuk Rosli Mat Hassan
P 040 Kemaman Datuk Seri Ahmad Shabery Cheek

N1 Kuala Besut Dr A Rahman Mokhtar
N2 Kota Putera Mohd Mahdi Musa
N3 Jertih Muhammad Pehimi Yusof
N4 Hulu Besut Nawi Mohamad
N5 Jabi Mohd Iskandar Jaafar
N6 Permaisuri Datuk Mohd Jidin Shafie
N7 Langkap Sabri Mohd Nor
N8 Batu Rakit Bazlan Abdul Rahman
N9 Tepuh Muhammad Ramli Nuh
N10 Teluk Pasu Datuk Abdul Rahin Mohd Said
N11 Seberang Takir Datuk Ahmad Razif Abdul Rahman
N12 Bukit Tunggal Ismail Nik
N13 Wakaf Mempelam Wan Mahyuddin Wan Ngah
N14 Bandar Datuk Toh Chin Yaw
N15 Ladang Datuk Wan Ahmad Farid Wan Salleh
N16 Batu Buruk Datuk Che Mat Jusoh
N17 Alur Limbat Alias Abdullah
N18 Bukit Payung Zaidi Muda
N19 Ru Rendang Nik Dir Nik Wan Ku
N20 Pengkalan Berangan Abdul Latiff Awang
N21 Telemong Rozi Mamat
N22 Manir Yusoff Awang Hitam
N23 Kuala Berang Datuk Tengku Putera Tengku Awang
N24 Ajil Razali Taib
N25 Bukit Besi Rosli Daud
N26 Rantau Abang Datuk Za’abar Mohamed Adib
N27 Sura Zakariah Ali
N28 Paka Datuk Matulidi Jusoh
N29 Kemasik Rosli Othman
N30 Kijal Datuk Seri Ahmad Said
N31 Cukai Datuk Wan Ahmad Nizam Wan Abdul Hamid
N32 Air Putih Wan Abdul Hakim Wan Mokhtar

PULAU PINANG
P 041 Kepala Batas Datuk Seri Reezal Merican Naina Merican
P 042 Tasek Gelugor Shabudin Yahya
P 043 Bagan Chua Teik Siang
P 044 Permatang Pauh Dr Mazlan Ismail
P 045 Bukit Mertajam Gui Guat Lye
P 046 Batu Kawan N Gobalakrishnan
P 047 Nibong Tebal Datuk Zainal Abidin Osman
P 048 Bukit Bendera Teh Leong Meng
P 049 Tanjong Ng Song Kheng
P 050 Jelutong Ng Fook On
P 051 Bukit Gelugor Teh Beng Yeam
P 052 Bayan Baru Tang Heap Seng
P 053 Balik Pulau Datuk Seri Dr Hilmi Yahaya

N1 Penaga Mohd Zain Ahmad
N2 Bertam Shaiful Azhar Othman
N3 Pinang Tunggal Datuk Roslan Saidin
N4 Permatang Berangan Omar Abdul Hamid
N5 Sungai Dua Muhamad Yusoff Mohd Noor
N6 Telok Ayer Tawar Datuk Jahara Hamid
N7 Sungai Puyu Sum Yoo Keong
N8 Bagan Jermal Tan Chuan Hong
N9 Bagan Dalam M Karuppanan
N10 Seberang Jaya Datuk Mohammad Nasir Abdullah
N11 Permatang Pasir Anuar Faisal Yahya
N12 Penanti Ibrahim Ahmad
N13 Berapit Lau Cheik Tuan
N14 Machang Bubuk Tan Lok Heah
N15 Padang Lalang Tan Teik Cheng
N16 Perai L Krishnan
N17 Bukit Tengah Teng Chang Yeow
N18 Bukit Tambun Lai Chew Hock
N19 Jawi Tan Cheng Liang
N20 Sungai Bakap Mohd Foad Mat Isa
N21 Sungai Acheh Datuk Mahmud Zakaria
N22 Tanjung Bunga Datuk Seri Chia Kwang Chye
N23 Air Putih Tan Ken Keong
N24 Kebun Bunga Hng Chee Wey
N25 Pulau Tikus Rowena Yam
N26 Padang Kota Oh Tong Keong
N27 Pengkalan Kota Loke Poh Chye
N28 Komtar Loh Chye Teik
N29 Datuk Keramat Ong Thean Lye
N30 Sungai Pinang Dr Thor Tebing Gee
N31 Batu Lanchang Lee Boon Ten
N32 Seri Delima Low Joo Hiap
N33 Air Itam Lok Jieh Sheng
N34 Paya Terubong Koh Wan Leong
N35 Batu Uban Goh Kheng Sneah
N36 Pantai Jerejak Wong Mun Hoe
N37 Batu Maung Mansor Musa
N38 Bayan Lepas Nordin Ahmad
N39 Pulau Betong Muhammad Farid Saad
N40 Teluk Bahang Shah Headan Ayoob Hussain Shah

PERAK
P 054 Gerik Datuk Hasbullah Osman
P 055 Lenggong Datuk Shamsul Anuar Nasarah
P 056 Larut Datuk Hamzah Zainudin
P 057 Parit Buntar Muaamar Ghadafi Jamal Jamaludin
P 058 Bagan Serai Dr Noor Azmi Ghazali
P 059 Bukit Gantang Datuk Ismail Safian
P 060 Taiping Datuk Tan Lian Hoe
P 061 Padang Rengas Datuk Seri Mohamed Nazri Aziz
P 062 Sungai Siput Datuk S.K Devamany
P 063 Tambun Datuk Seri Ahmad Husni Hanadzlah
P 064 Ipoh Timur Kathleen Wong Mei Yin
P 065 Ipoh Barat Dr Cheng Wei Yee
P 066 Batu Gajah Loo Thin Tuck
P 067 Kuala Kangsar Datuk Wan Mohammad Khairil Anuar Wan Ahmad
P 068 Beruas Datuk Chang Ko Youn
P 069 Parit Datuk Mohd Zaim Abu Hassan
P 070 Kampar Datuk Lee Chee Leong
P 071 Gopeng Datuk Tan Chin Meng
P 072 Tapah Datuk M. Saravanan
P 073 Pasir Salak Datuk Tajuddin Abdul Rahman
P 074 Lumut Datuk Seri Kong Cho Ha
P 075 Bagan Datoh Datuk Seri Dr Ahmad Zahid Hamidi
P 076 Teluk Intan Datuk Mah Siew Keong
P 077 Tanjong Malim Datuk Seri Ong Ka Chuan

N1 Pengkalan Hulu Aznel Ibrahim
N2 Temenggor Salbiah Mohamed
N3 Kenering Datuk Mohd Tarmizi Idris
N4 Kota Tampan Datuk Saarani Mohamad
N5 Selama Datuk Mohamad Daud Mohd Yusoff
N6 Kubu Gajah Ahmad Hasbullah Alias
N7 Batu Kurau Dr Muhammad Amin Zakaria
N8 Titi Serong Abu Bakar Mat Ali
N9 Kuala Kurau Mohd Salleh Mat Disa
N10 Alor Pongsu Datuk Sham Mat Sahat
N11 Gunong Semanggol Zulkarnain Ismail
N12 Selinsing Sharudin Ahmad
N13 Kuala Sapetang Loh Swee Eng
N14 Changkat Jering Datuk Rosli Husin
N15 Trong Dr Zabri Abdul Wahid
N16 Kamunting Datuk Mohammad Zahir Abdul Khalid
N17 Pokok Asam Datuk Ho Cheng Wang
N18 Aulong Soo Kay Peng
N19 Chenderoh Zainun Mat Nor
N20 Lubok Merbau Datuk Siti Salmah Mat Jusak
N21 Lintang Datuk Zolkafly Harun
N22 Jalong Liew Yew Aw
N23 Manjoi Mohamad Ziad Mohamed
N24 Hulu Kinta Datuk Aminuddin Md Hanafiah
N25 Canning Ceylyn Tay Wei Lung
N26 Tebing Tinggi Tony Khoo Boon Chu
N27 Pasir Pinji Tong Fah Chong
N28 Bercham Liew Huey Shan
N29 Kepayang Chang Kok Aun
N30 Buntong C Sivaraj
N31 Jelapang S Mokan
N32 Menglembu Loo Gar Yen
N33 Tronoh Yip Sze Choy
N34 Bukit Chandan Maslin Sham Razman
N35 Manong Mohamad Kamil Shafie
N36 Pengkalan Baharu Datuk Abd Manap Hashim
N37 Pantai Remis Koh Ser Yun
N38 Belanja Drs. Mohd Nizar Zakaria
N39 Bota Datuk Nasaruddin Hashim
N40 Malim Nawar Chang Gwo Chyang
N41 Keranji Danial Wa Wai How
N42 Tualang Sekah Nolee Ashilin Mohammed Radzi
N43 Sungai Rapat Datuk Hamidah Osman
N44 Simpang Pulai Datuk Chang Kon You @ Chen Kwan Wu
N45 Teja Yew Sau Kham
N46 Chenderiang Datuk Dr Mah Hang Soon
N47 Ayer Kuning Datuk Samsudin Abu Hassan
N48 Sungai Manik Datuk Zainol Fadzi Paharudin
N49 Kampong Gajah Abdullah Fauzi Ahmad Razali
N50 Sitiawan Ting Tai Fook
N51 Pasir Panjang Rashidi Ibrahim
N52 Pangkor Datuk Seri Dr Zambry Abdul Kadir
N53 Rungkup Datuk Shahrul Zaman Yahya
N54 Hutan Melintang R Supramaniam
N55 Pasir Bedamar DatuK M Kayveas
N56 Changkat Jong Mohd Azhar Jamaluddin
N57 Sungkai Goh Kim Swee
N58 Slim Datuk Khusairi Abdul Talib
N59 Behrang Datuk Rusnah Kassim

PAHANG
P 078 Cameron Highlands Datuk G Palanivel
P 079 Lipis Datuk Mohamad Shahrum Osman
P 080 Raub Datuk Hoh Khai Mun
P 081 Jerantut Ahmad Nazlan Idris
P 082 Indera Mahkota Datuk Wan Adnan Wan Mamat
P 083 Kuantan Datuk Suffian Awang
P 084 Paya Besar Datuk Abdul Manan Ismail
P 085 Pekan Datuk Seri Najib Razak
P 086 Maran Datuk Ismail Abd Muttalib
P 087 Kuala Krau Datuk Ismail Mohamed Said
P 088 Temerloh Datuk Saifuddin Abdullah
P 089 Bentong Datuk Seri Liow Tiong Lai
P 090 Bera Datuk Seri Ismail Sabri Yaakob
P 091 Rompin Datuk Seri Jamaluddin Jarjis

N1 Tanah Rata Datuk Ho Yip Kap
N2 Jelai Datuk Wan Rosdy Wan Ismail
N3 Padang Tengku Datuk Abdul Rahman Mohamad
N4 Cheka Wong Kong Hui
N5 Benta Datuk Mohd. Soffi Abdul Razak
N6 Batu Talam Datuk Abdul Aziz Kiram
N7 Tras Wing Lay Hiang
N8 Dong Datuk Shahiruddin Ab. Moin
N9 Tahan Datuk Wan Amizan Wan Abdul Razak
N10 Damak Datuk Lau Lee
N11 Pulau Tawar Datuk Dr Ahmad Shukri Ismail
N12 Beserah Datuk Mohd Hazmi Yusof
N13 Semambu Datuk Pang Tsu Ming
N14 Teruntum Datuk Chang Hong Seong
N15 Tanjong Lumpur Datuk Tengku Zulkifli Tengku Ahmad
N16 Inderapura Datuk Shafik Fauzan Sharif
N17 Sungai Lembing Datuk Md. Sohaimi Mohamed Shah
N18 Lepar Mohd. Shohaimi Jusoh
N19 Panching Datuk Mohd Zaili Besar
N20 Pulau Manis Khairuddin Mahmud
N21 Peramu Jaya Datuk Sheikh Mohd Fauzi
N22 Bebar Ibrahim Awang Ismail
N23 Chini Datuk Abu Bakar Harun
N24 Luit Nur Hidayah Muhamad Suhaimi
N25 Kuala Sentul Datuk Shahaniza Shamsuddin
N26 Chenor Mohd Ariffin Awang Ismail
N27 Jenderak Datuk Mohamed Jaafar
N28 Kerdau Syed Ibrahim Syed Ahmad
N29 Jengka Wan Salman Wan Ismail
N30 Mentakab Datuk Chuah Boon Seong
N31 Lanchang Datuk Mohd Sharkar Shamsudin
N32 Kuala Semantan Mohd Anuar Mat Yunus
N33 Bilut Leong Kim Soon
N34 Ketari Woong Choo Yak
N35 Sabai R Goonasekaran
N36 Pelangai Datuk Seri Adnan Yaakob
N37 Guai Norolazali Sulaiman Noorol Azali Sulaiman
N38 Triang Tan Tin Loon
N39 Kemayan Mohd Fadil Osman
N40 Bukit Ibam Datuk Wan Kadri Wan Mahusin
N41 Muadzam Shah Datuk Maznah Mazlan
N42 Tioman Mohd Johari Hussain

SELANGOR
P 092 Sabak Bernam Mohd Fasiah Mohd Fakeh
P 093 Sungai Besar Noriah Kasnon
P 094 Hulu Selangor P Kamalanathan a/l P Panchanathan
P 095 Tanjong Karang Datuk Seri Noh Omar
P 096 Kuala Selangor Irmohizam Ibrahim
P 097 Selayang Lim Siang Chai
P 098 Gombak Raman Ismail
P 099 Ampang Rozaidah Talib
P 100 Pandan Lim Chin Yee
P 101 Hulu Langat Adzhaliza Mohd Nor
P 102 Serdang Yap Pian Hon
P 103 Puchong A Kohilan Pillay a/l G Appu
P 104 Kelana Jaya Loh Seng Kok
P 105 Petaling Jaya Selatan Sheah Kok Fah
P 106 Petaling Jaya Utara Chew Hoong Ling
P 107 Subang Pakas Rao a/l Applanaidoo
P 108 Shah Alam Zulkifli Nordin
P 109 Kapar Sakthivel a/l Alagappan
P 110 Klang Teh Kim Poo
P 111 Kota Raja Murugesan a/l Sinnandavar
P 112 Kuala Langat Sharuddin Omar
P 113 Sepang Mohd Zin Mohamed

N1 Sungai Air Tawar Kamarol Zaki Abdul Malik
N2 Sabak Abdul Halim Udin
N3 Sungai Panjang Budiman Mohd Zohdi
N4 Sekinchan Kek Seng Hooi
N5 Hulu Bernam Rosni Sohar
N6 Kuala Kubu Baharu Ooi Hui Wen @ Jessie Ooi
N7 Batang Kali Mat Nadzari Ahmad Dahlan
N8 Sungai Burong Mohd Shamsudin Lias
N9 Permatang Sulaiman Abdul Razak
N10 Bukit Melawati Jakiran Jacomah
N11 Ijok Parthiban a/l Karuppiah
N12 Jeram Amiruddin Setro
N13 Kuang Abdul Shukur Idrus
N14 Rawang Lee Li Yew
N15 Taman Templer Subahan Kamal
N16 Batu Caves Rawisandran a/l Narayanan
N17 Gombak Setia Said Anuar Said Ahmad
N18 Hulu Kelang Abdul Rahim Pandak Kamarudin
N19 Bukit Antarabangsa Mohamad Nadzim Ibrahim
N20 Lembah Jaya Baderisham Jolly
N21 Chempaka Muhammad Faizal Sufar
N22 Teratai Liew Pok Boon
N23 Dusun Tua Ismail Sani
N24 Semenyih Johan Abd Aziz
N25 Kajang Lee Ban Seng
N26 Bangi Mohd Zaidi Md Zain @ Zakaria
N27 Balakong Lai Kwong Choy
N28 Seri Kembangan Chin Toong Kang
N29 Seri Serdang Mohamad Yusof Mohamed Yassin
N30 Kinrara Wong Hock Aun
N31 Subang Jaya Gan Meng Foo
N32 Seri Setia Tengku Rethwan Tengku Mansor
N33 Taman Medan Ab Wahab Ibrahim
N34 Bukit Gasing Juan Sei Chang
N35 Kampung Tunku Chong Seng Foo
N36 Damansara Utama Lim Choon Kin
N37 Bukit Lanjan Chong Tuck Chiew
N38 Paya Jaras Muhammad Bushro Mat Johor
N39 Kota Damansara Halimaton Saadiah Bohan
N40 Kota Anggerik Mohd Yusof Din
N41 Batu Tiga Ahmad Nawawi M Zin
N42 Meru Sukaiman Ahmad
N43 Sementa Md Ghazali Md Amin
N44 Sungai Pinang Lee Siew Chee
N45 Selat Kelang Faisal Yahya
N46 Pelabuhan Klang Nasarruddin M Zin
N47 Pandamaran Ching Eu Boon
N48 Kota Alam Shah Maglin Dennis Dcruz
N49 Seri Andalas Mohan a/l Thangarasu
N50 Sri Muda Mohd Abdul Raof Mokhtar
N51 Sijangkang Zurihan Yusop
N52 Telok Datok Tan Cheng Chai
N53 Morib Hasiman Sidom
N54 Tanjong Sepat Nisman Yusof
N55 Dengkil Shahrum Mohd Sharif
N56 Sungai Pelek Ng Chok Sin

WILAYAH PERSEKUTUAN KUALA LUMPUR
P 114 Kepong Datuk Chandrakumanan Arumugam
P 115 Batu Dr Dominik Lau hoe Chai
P 116 Wangsa Maju Datuk Dr. Shafei Abdullah
P 117 Segambut Jayanthi Devi Balaguru
P 118 Setiawangsa Datuk Ahmad Fauzi Zahari
P 119 Titiwangsa Datuk Johari Abdul Ghani
P 120 Bukit Bintang Frankie Gan Joon Zin
P 121 Lembah Pantai Datuk Raja Nong Chik Raja Zainal Abidin
P 122 Seputeh Nicole Wong Siaw Ting
P 123 Cheras Teoh Chee Hooi
P 124 Bandar Tun Razak Tan Kok Eng

WILAYAH PERSEKUTUAN PUTRAJAYA
P 125 Putrajaya Datuk Seri Tengku Adnan Tengku Mansor

WILAYAH PERSEKUTUAN LABUAN 
P 166 Labuan Rosman Isli

NEGERI SEMBILAN
P 126 Jelebu Zainuddin Ismail
P 127 Jempol Tan Sri Mohd Isa Samad
P 128 Seremban Datuk Dr Yeow Chai Thiam
P 129 Kuala Pilah Datuk Hasan Malek
P 130 Rasah Teo Eng Kian
P 131 Rembau Khairy Jamaluddin Abu Bakar
P 132 Telok Kemang Datuk V S Morgan
P 133 Tampin Datuk Seri Shaziman Mansor

N1 Chennah Siow Foo Wen
N2 Pertang Datuk Jalaluddin Alias
N3 Sungai Lui Mohamad Razi Mohamad Ali
N4 Klawang Datuk Yunus Rahmat
N5 Serting Datuk Shamsulkahar Mohd Deli
N6 Palong Datuk Lilah Yassin
N7 Jeram Padang Manikam Lecthumanan
N8 Bahau Yee Mee Faa
N9 Lenggeng Datuk Ishak Ismail
N10 Nilai Gan Chee Biow
N11 Lobak Titan Hoh Kok Yew
N12 Temiang Jason Lee Kee Chong
N13 Sikamat Wan Salwati Abdullah
N14 Ampangan Abu Ubaidah Redza
N15 Juasseh Datuk Mohd Razi Kail
N16 Seri Menanti Datuk Abdul Samad Ibrahim
N17 Senaling Datuk Ismail Lasim
N18 Pilah Datuk Norhayati Omar
N19 Johol Mohd Fadil Abu Kasim
N20 Labu Datuk Hasim Rusdi
N21 Bukit Kepayang Wong Oi Foon
N22 Rahang Julia Wong Pik Min
N23 Mambau Datuk Yu Chok Tow
N24 Senawang Shoong Vee Hing
N25 Paroi Mohd Ghazali Abdul Wahid
N26 Chembong Datuk Zaifulbahri Idris
N27 Rantau Datuk Seri Mohamad Hasan
N28 Kota Datuk Dr Awaluddin Said
N29 Chuah Lim Chin Fui
N30 Lukut Vincent Yeong Seng Wong
N31 Bagan Pinang Tun Hairuddin Abu Bakar
N32 Linggi Abdul Rahman Redza
N33 Port Dickson Thanaletchumi Palanisamy
N34 Gemas Abdul Razak Said
N35 Gemencheh Mohamad Isam Isa
N36 Repah Yap Seong Fook

MELAKA
P 134 Masjid Tanah Mas Ermieyanti Samsudin
P 135 Alor Gajah Datuk Koh Nai Kwang
P 136 Tangga Batu Datuk Dr Abu Bakar Md Diah
P 137 Bukit Katil Datuk Seri Mohd Ali Rustam
P 138 Kota Melaka Dr Yee Kok Wah
P 139 Jasin Datuk Ahmad Hamzah

N1 Kuala Linggi Datuk Ismail Othman
N2 Tanjung Bidara Datuk Ab Karim Sulaiman
N3 Ayer Limau Amiruddin Yusof
N4 Lendu Sulaiman Ali
N5 Taboh Naning Datuk Latipah Omar
N6 Rembia Datuk Norpipah Abdul
N7 Gadek Datuk MS Mahadevan
N8 Machap Datuk Lai Meng Chong
N9 Durian Tunggal Datuk Ab Wahab Ab Latip
N10 Asahan Datuk Wira Abd Ghafaar Atan
N11 Sungai Udang Datuk Wira Idris Haron
N12 Pantai Kundor Datuk Ab Rahaman Ab Karim
N13 Paya Rumput Sazali Md Din
N14 Kelebang Lim Bang Hon
N15 Bachang Chua Lian Chai
N16 Ayer Keroh Yong Koon Juan
N17 Bukit Baru Karim Yaacob
N18 Ayer Molek Datuk Md Yunos Husin
N19 Kesidang Lim Eng Teck
N20 Kota Laksamana Datuk Chiw Tiang Chai
N21 Duyong Datuk Gan Tian Loo
N22 Bandar Hilir Ronald Gan Yong Ho
N23 Telok Mas Datuk Latiff Tamby Chik
N24 Bemban Ng Choon Koon
N25 Rim Datuk Ghazale Mohamad
N26 Serkam Zaidi Attan
N27 Merlimau Roslan Ahmad
N28 Sungai Rambai Datuk Hassan Rahman

JOHOR
P 140 Segamat Datuk S Subramaniam
P 141 Sekijang Anuar Abdul Manap
P 142 Labis Datuk Chua Tee Yong
P 143 Pagoh Tan Sri Muhyiddin Yassin
P 144 Ledang Hamim Samuri
P 145 Bakri Chris Lee
P 146 Muar Datuk Mohd Razali Ibrahim
P 147 Parit Sulong Datuk Noraini Ahmad
P 148 Ayer Hitam Datuk Dr Wee Ka Siong
P 149 Sri Gading Datuk Aziz Kaprawi
P 150 Batu Pahat Dr Mohd Puad Zarkashi
P 151 Simpang Renggam Liang Teck Meng
P 152 Kluang Dr Hou Kok Chung
P 153 Sembrong Datuk Seri Hishammuddin Hussein
P 154 Mersing Datuk Dr Abdul Latif Ahmad
P 155 Tenggara Datuk Halimah Mohd Sadique
P 156 Kota Tinggi Datuk Noor Ehsannuddin Mohd Harun Narrashid
P 157 Pengerang Datuk Seri Azalina Othman
P 158 Tebrau Koo Soo Siong
P 159 Pasir Gudang Normala Abdul Samad
P 160 Johor Bharu Tan Sri Shahrir Samad
P 161 Pulai Datuk Nur Jazlan Mohamed
P 162 Gelang Patah Datuk Abdul Ghani Othman
P 163 Kulai (belum diumumkan)
P 164 Pontian Datuk Ahmad Maslan
P 165 Tanjong Piai (belum diumumkan)

N1 Buloh Kasap Norshida Ibrahim
N2 Jementah Dr Lee Hong Tee
N3 Pemanis Lau Chin Hoon
N4 Kemelah Datuk Ayub Rahmat
N5 Tenang Azahar Ibrahim
N6 Bekok Tan Chong
N7 Bukit Serampang Ismail Mohamad
N8 Jorak Datuk Dr Sharuddin Salleh
N9 Gambir M Asojan
N10 Tangkak Goh Tee Tee
N11 Serom Abdul Razak Minhat
N12 Bentayan Helen Fong
N13 Sungai Abong Datuk Dr Haris Salleh
N14 Bukit Naning Datuk Saipol Bahri Suib
N15 Maharani Datuk Zulkhairi Ahmad
N16 Sungai Balang Zaiton Ismail
N17 Semerah Mohd Ismail Roslan
N18 Sri Medan Datuk Zulkurnain Kamisan
N19 Yong Peng Lim Kee Moi
N20 Semarang Datuk Shamsul Bari Jamali
N21 Parit Yaani Teo Yu Chuan
N22 Parit Raja Datin Azizah Zakaria
N23 Penggaram Dr King Ban Siang
N24 Senggarang Aziz Ismail
N25 Rengit Ayub Jamil
N26 Machap Taib Abu Bakar
N27 Layang-layang Abdul Mutalib Abd Rahim
N28 Mengkibol Chai Kwee Yau
N29 Mahkota Md Jais Sarday
N30 Paloh Teoh Yap Koon
N31 Kahang R Vidyanathan
N32 Endau Abdul Latif Bandi
N33 Tenggaroh K Raven
N34 Panti Datuk Baderi Dasuki
N35 Pasir Raja Datuk Dr Adham Baba
N36 Sedili Rasman Ithnain
N37 Johor Lama Asiah Md Ariff
N38 Penawar Hamimah Mansor
N39 Tanjong Surat Syed Sis Abdul Rahman
N40 Tiram Datuk Maulizan Bujang
N41 Puteri Wangsa M Soorianarayanan
N42 Johor Jaya Tan Cher Puk
N43 Permas Datuk Seri Mohamed Khaled Nordin
N44 Tanjong Puteri Datuk Adam Sumiru
N45 Stulang Chong Chee Siong
N46 Pengkalan Rinting Chan Mee Kiong
N47 Kempas Tengku Putra Harun
N48 Skudai Liang Ah Chai
N49 Nusa Jaya Dr Zaini Abu Bakar
N50 Bukit Permai Ali Mazat Salleh
N51 Bukit Batu Chia Chin Liau
N52 Senai (belum diumumkan)
N53 Benut Datuk Hasni Mohamed
N54 Pulai Sebatang Datuk Tee Seiw Kiong
N55 Pekan Nenas (belum diumumkan)
N56 Kukup Suhairi Salleh

SABAH
P 167 Kudat Datuk Abdul Rahim Bakri
P – 0 P 168 Kota Marudu Datuk Seri Dr Maximus Johnity Ongkili
P 169 Kota Belud Datuk Abdul Rahman Dahlan
P 170 Tuaran Datuk Madius Tangau
P 171 Sepanggar Datuk Jumat Idris
P 172 Kota Kinabalu Chin Tek Ming
P 173 Putatan Dr Makin@Marcus Mojigoh
P 174 Penampang Tan Sri Bernard Giluk Dompok
P 175 Papar Datuk Rosnah Abdul Shirlin
P 176 Kimanis Datuk Seri Anifah Aman
P 177 Beaufort Datuk Azizah Mohd Dun
P 178 Sipitang Datuk Sapawi Ahmad
P 179 Ranau Datuk Ewon Ebin
P 180 Keningau Tan Sri Joseph Pairin Kitingan
P 181 Tenom (belum diumumkan)
P 182 Pensiangan Tan Sri Joseph Kurup
P 183 Beluran Datuk Ronald Kiandee
P 184 Libaran Datuk Juslie Ajirol
P 185 Batu Sapi Datin Linda Tsen Thau Lin
P 186 Sandakan Datuk Liew Vui Keong
P 187 Kinabatangan Datuk Bung Mokhtar Radin
P 188 Silam Datuk Datu Nasrun Datu Mansur
P 189 Semporna Datuk Seri Mohd Shafie Apdal
P 190 Tawau Datuk Mary Yap Kain Ching
P 191 Kalabakan Datuk Abdul Ghapur Salleh

N1 Banggi Datuk Abdul Mijul Unaini
N2 Tanjong Kapor Datuk Teo Chee Kang
N3 Pitas Datuk Bolkiah Ismail
N4 Matunggong Sarapin Magana
N5 Tandek Anita Baranting
N6 Datuk Musbah Jamli
N7 Kedamaian Datuk Herbert Timbun Lagadan
N8 Usukan Datuk Seri Mohd Salleh Said
N9 Tamparuli Datuk Jahid Jahim
N10 Sulaman Datuk Hajiji Noor
N11 Kiulu Datuk Louis Rampas
N12 Karambunai Datuk Jainab Ahmad
N13 Inanam Datuk Johny Goh Chin Lok
N14 Likas Chin Shu Ying
N15 Api-Api Datuk Dr Yee Moh Chai
N16 Luyang Datuk Shim Tshin Nyuk @ Agnes Shim
N17 Tanjong Aru Datuk Edward Yong Oui Fah
N18 Petagas Datuk Yahya Hussin
N19 Kapayan Datuk Edward Khoo Keok Hai
N20 Moyog Datuk Philip Benedict Lasimbang
N21 Kawang Datuk Ghulam Haidar Khan
N22 Pantai Manis Datuk Abdul Rahim Ismail
N23 Bongawan Mohamad Alamin
N24 Membakut Datuk Mohd Arifin Mohd Arif
N25 Klias Isnin Aliasnih
N26 Kuala Penyu Limus Jury
N27 Lumadan Datuk Kamarlin Ombi
N28 Sindumin Ahmad Bujang
N29 Kundasang Datuk Dr Joachim Gunsalam
N30 Karanaan Datuk Masidi Manjun
N31 Paginatan Datuk Siringan Gubat
N32 Tambunan Tan Sri Joseph Pairin Kitingan
N33 Bingkor Kennedy Jie John @ Kenn
N34 Liawan Datuk Sairin Karno
N35 Melalap Datuk Radin Malleh
N36 Kemabong Datuk Rubin Balang
N37 Sook Datuk Ellron Angin
N38 Nabawan Datuk Bobbey Ah Fang Suan
N39 Sugut Datuk James Ratib
N40 Labuk Datuk Michael Asang
N41 Gum-Gum Datuk Zakarian Edris
N42 Sungai Sibuga Datuk Seri Musa Aman
N43 Sekong Datuk Samsuddin Yahya
N44 Karamunting Charles Pang
N45 Elopura Au Kam Wah
N46 Tanjong Papat Datuk Raymond Tan Shu Kiah
N47 Kuamut Masiung Banah
N48 Sukau Datuk Saddi Abdul Rahman
N49 Tungku Datuk Suhaili Said
N50 Lahad Datu Datuk Mohd Yusof Apdal
N51 Kunak Datuk Nilwan Kabang
N52 Sulabayan Datuk Jaujan Sambakong
N53 Senallang Datuk Nasir Sakaran
N54 Bugaya Datuk Ramlee Marahaban
N55 Balung Datuk Syed Abbas Syed Ali
N56 Apas Datuk Tawfiq Abu Bakar Titingan
N57 Sri Tanjong Fung Len Fui
N58 Merotai Datuk Pang Yuk Ming
N59 Tanjong Batu Datuk Hamisa Samat
N60 Sebatik Datuk Muis Picho

SARAWAK
P 192 Mas Gading Nogeh Gumbek
P 193 Santubong Datuk Wan Junaidi Tuanku Jaafar
P 194 Petra Jaya Datuk Fadillah Yusof
P 195 Bandar Kuching Tan Kai (SUPP)
P 196 Stampin Datuk Yong Khoon Seng
P 197 Kota Samarahan Rubiah Wang
P 198 Mambong Datuk James Dawos Mamit
P 199 Serian Datuk Richard Riot Jaem (SUPP)
P 200 Batang Sadong Nancy Shukri
P 201 Batang Lupar Datuk Rohani Abd Karim
P 202 Sri Aman Masir Kujat
P 203 Lubok Antu William Nyalau Badak
P 204 Betong Datuk Seri Douglas Uggah Embas
P 205 Saratok Tan Sri William Mawan Ikom
P 206 Tanjong Manis Datuk Norah Abdul Rahman
P 207 Igan Datuk Abdul Wahab Dolah
P 208 Sarikei Ding Kuong Hing
P 209 Julau Datuk Joseph Salang Gandum
P 210 Kanowit Aaron Ago Dagang
P 211 Lanang Datuk Tiong Thai King
P 212 Sibu Vincent Lau Lee Ming (SUPP)
P 213 Mukah Datuk Seri Muhammad Leo Toyad
P 214 Selangau Datuk Jospeh Entulu Belaun
P 215 Kapit Datuk Alexander Nanta Linggi
P 216 Hulu Rajang Wilson Ugak Kumbong (PRS)
P 217 Bintulu Datuk Seri Tiong King Sing
P 218 Sibuti Ahmad Lai Bujang
P 219 Miri Datuk Sebastian Ting (SUPP)
P 220 Baram Anyie Ngau
P 221 Limbang Hasbi Habibollah
P 222 Lawas Datuk Henry Sum Agong

Go to Source
Author: {author

  • Comments Off


NEGERI / PARLIMEN (P) / DUN (N) / CALON


PERLIS
Parlimen
P 001 Padang Besar Datuk Zahidi Zainul Abidin
P 002 Kangar Shaharuddin Ismail
P 003 Arau Datuk Seri Shahidan Kassim
DUN
N1 Titi Tinggi Khor Hock Kong
N2 Beseri Mat Rawi Kassim
N3 Chuping Asmaiza Ahmad
N4 Mata Ayer Khairi Hassan
N5 Santan Sabry Ahmad
N6 Bintong Rela Ahmad
N7 Sena Abdul Jamil Saad
N8 Indera Kayangan Dr Por Choo Chor
N9 Kuala Perlis Mat Hassan
N10 Kayang Ahmad Bakri Ali
N11 Pauh Azlan Man
N12 Tambun Tulang Datuk Ismail Kassim
N13 Guar Sanji Jafperi Osman
N14 Simpang Ampat Nurulhisham Yaakob
N15 Sanglang Fathul Bari Mat Jahaya
KEDAH
P 004 Langkawi Datuk Nawawi Ahmad
P 005 Jerlun Datuk Othman Aziz
P 006 Kubang Pasu Datuk Johari Baharom
P 007 Padang Terap Datuk Seri Mahdzir Khalid
P 008 Pokok Sena Datuk Sahlan Ismail
P 009 Alor Setar Datuk Seri Chor Chee Heung
P 010 Kuala Kedah Dr Zaki Zamani Abdul Rashid
P 011 Pendang Datuk Othman Abdul
P 012 Jerai Datuk Seri Jamil Khir
P 013 Sik Dr Mansor Abdul Rahman
P 014 Merbok Prof Dr Ismail Daud
P 015 Sungai Petani Shamsul Anuar Ismail
P 016 Baling Datuk Abdul Azeez Abdul Rahim
P 017 Padang Serai Datuk Heng Seai Kie
P 018 Kulim-Bandar Baharu Datuk Abdul Aziz Sheikh Fadzir

N1 Ayer Hangat Mohd Rawi Abdul Hamid
N2 Kuah Nor Saidi Nayan
N3 Kota Siputeh Datuk Abu Hassan Sharif
N4 Ayer Hitam Datuk Mukhriz Mahathir
N5 Bukit Kayu Hitam Datuk Ahmad Zaini Jaafar
N6 Jitra Aminuddin Omar
N7 Kuala Nerang Badrol Hisham Hashim
N8 Pedu Kama Noriah Ibrahim
N9 Bukit Lada Datuk Ahmad Lebai Sudin
N10 Bukit Pinang Mokhtar Mohd Nor
N11 Derga Dr Cheah Soon Hai
N12 Bakar Bata Datuk Ahmad Bashah Md Hanipah
N13 Kota Darul Aman Loh Gim Hui
N14 Alor Mengkudu Sharifah Maznah Syed Kassim Barakbah
N15 Anak Bukit Datuk Hashim Yahya
N16 Kubang Rotan Datuk Latt Shariman Abdullah
N17 Pengkalan Kundor Noor Hasita Mat Isa
N18 Tokai Najmudin Darus
N19 Sungai Tiang Datuk Suraya Yaacob
N20 Sungai Limau Mohd Fazilah Mohd Ali
N21 Guar Chempedak Datuk Dr Ku Abdul Rahman Ismail
N22 Gurun Dr Leong Yong Kong
N23 Belantek Datuk Mohd Tajudin Abdullah
N24 Jeneri Mahadzir Abdul Hamid
N25 Bukit Selambau M L Maran
N26 Tanjung Dawai Datuk Tajul Urus Mat Zain
N27 Pantai Merdeka Ali Yahya
N28 Bakar Arang Lee Yean Wang
N29 Sidam Bee Sieong Heng
N30 Bayu Datuk Azmi Che Husain
N31 Kupang Harun Abdul Aziz
N32 Kuala Ketil Mohd Khairul Abdullah
N33 Merbau Pulas Datuk Marlia Abdul Latif
N34 Lunas S Ananthan
N35 Kulim Chua Thiong Gee
N36 Bandar Baharu Nor Sabrina Mohd Noor

KELANTAN
P 019 Tumpat Mansor Salleh
P 020 Pengkalan Chepa Datuk Dali Husin
P 021 Kota Bharu Datuk Mohamad Fatmi Che Salleh
P 022 Pasir Mas Che Johan Che Pa
P 023 Rantau Panjang Ghazali Ismail
P 024 Kubang Kerian Anuar Safian
P 025 Bachok Datuk Awang Adek Husin
P 026 Ketereh Tan Sri Annuar Musa
P 027 Tanah Merah Datuk Ikmal Hisham Abdul Aziz
P 028 Pasir Puteh Tuan Mustaffa Tuan Mat
P 029 Machang Datuk Ahmad Jazlan Yaakub
P 030 Jeli Datuk Seri Mustapha Mohamed
P 031 Kuala Krai Tuan Aziz Tuan Hamat@Tuan Mat
P 032 Gua Musang Tengku Razaleigh Hamzah

N1 Pengkalan Kubor Datuk Noor Zahidi Omar
N2 Kelaboran Wan Hanapi Wan Yaacob
N3 Pasir Pekan Nik Noriza Nik Salleh
N4 Wakaf Bharu Datuk Mohd Rosdi Abdul Aziz
N5 Kijang Zaluzi Sulaiman
N6 Chempaka Wan Razman Wan Abd Razak
N7 Panchor Che Rosli Hassan
N8 Tanjong Mas Kanidy Omar
N9 Kota Lama Tan Ken Ten
N10 Bunut Payong Mohd Fakhrurazi Abdul Rahim
N11 Tendong Datuk Hanafi Mamat
N12 Pengkalan Pasir Tuan Anuwa Tuan Mat
N13 Chetok Aimi Jusoh
N14 Meranti Mohd Afandi Yusoff
N15 Gual Periok Shaari Mat Husain
N16 Bukit Tuku Mohd Zain Ismail
N17 Salor Datuk Mohamad Nordin Awang
N18 Pasir Tumboh Mohd Shamsul Mohd Yusoff
N19 Demit Wan Mohd Nazi Wan Hamat
N20 Tawang Mohd Zain Yasim
N21 Perupok Datuk Mohd Zaidi Sidek
N22 Jelawat Datuk Ilias Husain
N23 Melor Mohd Othman Omar
N24 Kadok Mohamad Basri Awang
N25 Kok Lanas Datuk Md Alwi Che Ahmad
N26 Bukit Panau Baharudin Yusof
N27 Gual Ipoh Bakri @ Mohd Bakri Mustapha
N28 Kemahang Dayang Saniah Awang Hamid
N29 Selising Zulkifli Ali
N30 Limbongan Mohd Rujhan Salleh
N31 Semerak Zawawi Othman
N32 Gaal Redzuan Stapha
N33 Pulai Chondong Halim @ Ab Halim Ismail
N34 Temangan Azemi Mat Zin
N35 Kemuning Eriandi Ismail
N36 Bukit Bunga Mohd Adhan Kechik
N37 Air Lanas Datuk Seri Mustapha Mohamed
N38 Kuala Balah Datuk Abdul Aziz Derashid
N39 Mengkebang Azizzuddin Hussein
N40 Guchil Datuk Nik Sapeia Nik Yusof
N41 Manek Urai Che Jalal Muda
N42 Dabong Datuk Ramzi Ab Rahman
N43 Nenggiri Mat Yusoff Abdul Ghani
N44 Paloh Datuk Nozula Mat Diah
N45 Galas Ab Aziz Yusoff

TERENGGANU
P 033 Besut Datuk Seri Idris Jusoh
P 034 Setiu Mohd Zulkifli Jusoh
P 035 Kuala Nerus Datuk Mohamed Nasir Ibrahim Fikri
P 036 Kuala Terengganu Mohd Zubir Embong
P 037 Marang Datuk Yahya Khatib Mohamed
P 038 Hulu Terengganu Jailani Johari
P 039 Dungun Datuk Rosli Mat Hassan
P 040 Kemaman Datuk Seri Ahmad Shabery Cheek

N1 Kuala Besut Dr A Rahman Mokhtar
N2 Kota Putera Mohd Mahdi Musa
N3 Jertih Muhammad Pehimi Yusof
N4 Hulu Besut Nawi Mohamad
N5 Jabi Mohd Iskandar Jaafar
N6 Permaisuri Datuk Mohd Jidin Shafie
N7 Langkap Sabri Mohd Nor
N8 Batu Rakit Bazlan Abdul Rahman
N9 Tepuh Muhammad Ramli Nuh
N10 Teluk Pasu Datuk Abdul Rahin Mohd Said
N11 Seberang Takir Datuk Ahmad Razif Abdul Rahman
N12 Bukit Tunggal Ismail Nik
N13 Wakaf Mempelam Wan Mahyuddin Wan Ngah
N14 Bandar Datuk Toh Chin Yaw
N15 Ladang Datuk Wan Ahmad Farid Wan Salleh
N16 Batu Buruk Datuk Che Mat Jusoh
N17 Alur Limbat Alias Abdullah
N18 Bukit Payung Zaidi Muda
N19 Ru Rendang Nik Dir Nik Wan Ku
N20 Pengkalan Berangan Abdul Latiff Awang
N21 Telemong Rozi Mamat
N22 Manir Yusoff Awang Hitam
N23 Kuala Berang Datuk Tengku Putera Tengku Awang
N24 Ajil Razali Taib
N25 Bukit Besi Rosli Daud
N26 Rantau Abang Datuk Za’abar Mohamed Adib
N27 Sura Zakariah Ali
N28 Paka Datuk Matulidi Jusoh
N29 Kemasik Rosli Othman
N30 Kijal Datuk Seri Ahmad Said
N31 Cukai Datuk Wan Ahmad Nizam Wan Abdul Hamid
N32 Air Putih Wan Abdul Hakim Wan Mokhtar

PULAU PINANG
P 041 Kepala Batas Datuk Seri Reezal Merican Naina Merican
P 042 Tasek Gelugor Shabudin Yahya
P 043 Bagan Chua Teik Siang
P 044 Permatang Pauh Dr Mazlan Ismail
P 045 Bukit Mertajam Gui Guat Lye
P 046 Batu Kawan N Gobalakrishnan
P 047 Nibong Tebal Datuk Zainal Abidin Osman
P 048 Bukit Bendera Teh Leong Meng
P 049 Tanjong Ng Song Kheng
P 050 Jelutong Ng Fook On
P 051 Bukit Gelugor Teh Beng Yeam
P 052 Bayan Baru Tang Heap Seng
P 053 Balik Pulau Datuk Seri Dr Hilmi Yahaya

N1 Penaga Mohd Zain Ahmad
N2 Bertam Shaiful Azhar Othman
N3 Pinang Tunggal Datuk Roslan Saidin
N4 Permatang Berangan Omar Abdul Hamid
N5 Sungai Dua Muhamad Yusoff Mohd Noor
N6 Telok Ayer Tawar Datuk Jahara Hamid
N7 Sungai Puyu Sum Yoo Keong
N8 Bagan Jermal Tan Chuan Hong
N9 Bagan Dalam M Karuppanan
N10 Seberang Jaya Datuk Mohammad Nasir Abdullah
N11 Permatang Pasir Anuar Faisal Yahya
N12 Penanti Ibrahim Ahmad
N13 Berapit Lau Cheik Tuan
N14 Machang Bubuk Tan Lok Heah
N15 Padang Lalang Tan Teik Cheng
N16 Perai L Krishnan
N17 Bukit Tengah Teng Chang Yeow
N18 Bukit Tambun Lai Chew Hock
N19 Jawi Tan Cheng Liang
N20 Sungai Bakap Mohd Foad Mat Isa
N21 Sungai Acheh Datuk Mahmud Zakaria
N22 Tanjung Bunga Datuk Seri Chia Kwang Chye
N23 Air Putih Tan Ken Keong
N24 Kebun Bunga Hng Chee Wey
N25 Pulau Tikus Rowena Yam
N26 Padang Kota Oh Tong Keong
N27 Pengkalan Kota Loke Poh Chye
N28 Komtar Loh Chye Teik
N29 Datuk Keramat Ong Thean Lye
N30 Sungai Pinang Dr Thor Tebing Gee
N31 Batu Lanchang Lee Boon Ten
N32 Seri Delima Low Joo Hiap
N33 Air Itam Lok Jieh Sheng
N34 Paya Terubong Koh Wan Leong
N35 Batu Uban Goh Kheng Sneah
N36 Pantai Jerejak Wong Mun Hoe
N37 Batu Maung Mansor Musa
N38 Bayan Lepas Nordin Ahmad
N39 Pulau Betong Muhammad Farid Saad
N40 Teluk Bahang Shah Headan Ayoob Hussain Shah

PERAK
P 054 Gerik Datuk Hasbullah Osman
P 055 Lenggong Datuk Shamsul Anuar Nasarah
P 056 Larut Datuk Hamzah Zainudin
P 057 Parit Buntar Muaamar Ghadafi Jamal Jamaludin
P 058 Bagan Serai Dr Noor Azmi Ghazali
P 059 Bukit Gantang Datuk Ismail Safian
P 060 Taiping Datuk Tan Lian Hoe
P 061 Padang Rengas Datuk Seri Mohamed Nazri Aziz
P 062 Sungai Siput Datuk S.K Devamany
P 063 Tambun Datuk Seri Ahmad Husni Hanadzlah
P 064 Ipoh Timur Kathleen Wong Mei Yin
P 065 Ipoh Barat Dr Cheng Wei Yee
P 066 Batu Gajah Loo Thin Tuck
P 067 Kuala Kangsar Datuk Wan Mohammad Khairil Anuar Wan Ahmad
P 068 Beruas Datuk Chang Ko Youn
P 069 Parit Datuk Mohd Zaim Abu Hassan
P 070 Kampar Datuk Lee Chee Leong
P 071 Gopeng Datuk Tan Chin Meng
P 072 Tapah Datuk M. Saravanan
P 073 Pasir Salak Datuk Tajuddin Abdul Rahman
P 074 Lumut Datuk Seri Kong Cho Ha
P 075 Bagan Datoh Datuk Seri Dr Ahmad Zahid Hamidi
P 076 Teluk Intan Datuk Mah Siew Keong
P 077 Tanjong Malim Datuk Seri Ong Ka Chuan

N1 Pengkalan Hulu Aznel Ibrahim
N2 Temenggor Salbiah Mohamed
N3 Kenering Datuk Mohd Tarmizi Idris
N4 Kota Tampan Datuk Saarani Mohamad
N5 Selama Datuk Mohamad Daud Mohd Yusoff
N6 Kubu Gajah Ahmad Hasbullah Alias
N7 Batu Kurau Dr Muhammad Amin Zakaria
N8 Titi Serong Abu Bakar Mat Ali
N9 Kuala Kurau Mohd Salleh Mat Disa
N10 Alor Pongsu Datuk Sham Mat Sahat
N11 Gunong Semanggol Zulkarnain Ismail
N12 Selinsing Sharudin Ahmad
N13 Kuala Sapetang Loh Swee Eng
N14 Changkat Jering Datuk Rosli Husin
N15 Trong Dr Zabri Abdul Wahid
N16 Kamunting Datuk Mohammad Zahir Abdul Khalid
N17 Pokok Asam Datuk Ho Cheng Wang
N18 Aulong Soo Kay Peng
N19 Chenderoh Zainun Mat Nor
N20 Lubok Merbau Datuk Siti Salmah Mat Jusak
N21 Lintang Datuk Zolkafly Harun
N22 Jalong Liew Yew Aw
N23 Manjoi Mohamad Ziad Mohamed
N24 Hulu Kinta Datuk Aminuddin Md Hanafiah
N25 Canning Ceylyn Tay Wei Lung
N26 Tebing Tinggi Tony Khoo Boon Chu
N27 Pasir Pinji Tong Fah Chong
N28 Bercham Liew Huey Shan
N29 Kepayang Chang Kok Aun
N30 Buntong C Sivaraj
N31 Jelapang S Mokan
N32 Menglembu Loo Gar Yen
N33 Tronoh Yip Sze Choy
N34 Bukit Chandan Maslin Sham Razman
N35 Manong Mohamad Kamil Shafie
N36 Pengkalan Baharu Datuk Abd Manap Hashim
N37 Pantai Remis Koh Ser Yun
N38 Belanja Drs. Mohd Nizar Zakaria
N39 Bota Datuk Nasaruddin Hashim
N40 Malim Nawar Chang Gwo Chyang
N41 Keranji Danial Wa Wai How
N42 Tualang Sekah Nolee Ashilin Mohammed Radzi
N43 Sungai Rapat Datuk Hamidah Osman
N44 Simpang Pulai Datuk Chang Kon You @ Chen Kwan Wu
N45 Teja Yew Sau Kham
N46 Chenderiang Datuk Dr Mah Hang Soon
N47 Ayer Kuning Datuk Samsudin Abu Hassan
N48 Sungai Manik Datuk Zainol Fadzi Paharudin
N49 Kampong Gajah Abdullah Fauzi Ahmad Razali
N50 Sitiawan Ting Tai Fook
N51 Pasir Panjang Rashidi Ibrahim
N52 Pangkor Datuk Seri Dr Zambry Abdul Kadir
N53 Rungkup Datuk Shahrul Zaman Yahya
N54 Hutan Melintang R Supramaniam
N55 Pasir Bedamar DatuK M Kayveas
N56 Changkat Jong Mohd Azhar Jamaluddin
N57 Sungkai Goh Kim Swee
N58 Slim Datuk Khusairi Abdul Talib
N59 Behrang Datuk Rusnah Kassim

PAHANG
P 078 Cameron Highlands Datuk G Palanivel
P 079 Lipis Datuk Mohamad Shahrum Osman
P 080 Raub Datuk Hoh Khai Mun
P 081 Jerantut Ahmad Nazlan Idris
P 082 Indera Mahkota Datuk Wan Adnan Wan Mamat
P 083 Kuantan Datuk Suffian Awang
P 084 Paya Besar Datuk Abdul Manan Ismail
P 085 Pekan Datuk Seri Najib Razak
P 086 Maran Datuk Ismail Abd Muttalib
P 087 Kuala Krau Datuk Ismail Mohamed Said
P 088 Temerloh Datuk Saifuddin Abdullah
P 089 Bentong Datuk Seri Liow Tiong Lai
P 090 Bera Datuk Seri Ismail Sabri Yaakob
P 091 Rompin Datuk Seri Jamaluddin Jarjis

N1 Tanah Rata Datuk Ho Yip Kap
N2 Jelai Datuk Wan Rosdy Wan Ismail
N3 Padang Tengku Datuk Abdul Rahman Mohamad
N4 Cheka Wong Kong Hui
N5 Benta Datuk Mohd. Soffi Abdul Razak
N6 Batu Talam Datuk Abdul Aziz Kiram
N7 Tras Wing Lay Hiang
N8 Dong Datuk Shahiruddin Ab. Moin
N9 Tahan Datuk Wan Amizan Wan Abdul Razak
N10 Damak Datuk Lau Lee
N11 Pulau Tawar Datuk Dr Ahmad Shukri Ismail
N12 Beserah Datuk Mohd Hazmi Yusof
N13 Semambu Datuk Pang Tsu Ming
N14 Teruntum Datuk Chang Hong Seong
N15 Tanjong Lumpur Datuk Tengku Zulkifli Tengku Ahmad
N16 Inderapura Datuk Shafik Fauzan Sharif
N17 Sungai Lembing Datuk Md. Sohaimi Mohamed Shah
N18 Lepar Mohd. Shohaimi Jusoh
N19 Panching Datuk Mohd Zaili Besar
N20 Pulau Manis Khairuddin Mahmud
N21 Peramu Jaya Datuk Sheikh Mohd Fauzi
N22 Bebar Ibrahim Awang Ismail
N23 Chini Datuk Abu Bakar Harun
N24 Luit Nur Hidayah Muhamad Suhaimi
N25 Kuala Sentul Datuk Shahaniza Shamsuddin
N26 Chenor Mohd Ariffin Awang Ismail
N27 Jenderak Datuk Mohamed Jaafar
N28 Kerdau Syed Ibrahim Syed Ahmad
N29 Jengka Wan Salman Wan Ismail
N30 Mentakab Datuk Chuah Boon Seong
N31 Lanchang Datuk Mohd Sharkar Shamsudin
N32 Kuala Semantan Mohd Anuar Mat Yunus
N33 Bilut Leong Kim Soon
N34 Ketari Woong Choo Yak
N35 Sabai R Goonasekaran
N36 Pelangai Datuk Seri Adnan Yaakob
N37 Guai Norolazali Sulaiman Noorol Azali Sulaiman
N38 Triang Tan Tin Loon
N39 Kemayan Mohd Fadil Osman
N40 Bukit Ibam Datuk Wan Kadri Wan Mahusin
N41 Muadzam Shah Datuk Maznah Mazlan
N42 Tioman Mohd Johari Hussain

SELANGOR
P 092 Sabak Bernam Mohd Fasiah Mohd Fakeh
P 093 Sungai Besar Noriah Kasnon
P 094 Hulu Selangor P Kamalanathan a/l P Panchanathan
P 095 Tanjong Karang Datuk Seri Noh Omar
P 096 Kuala Selangor Irmohizam Ibrahim
P 097 Selayang Lim Siang Chai
P 098 Gombak Raman Ismail
P 099 Ampang Rozaidah Talib
P 100 Pandan Lim Chin Yee
P 101 Hulu Langat Adzhaliza Mohd Nor
P 102 Serdang Yap Pian Hon
P 103 Puchong A Kohilan Pillay a/l G Appu
P 104 Kelana Jaya Loh Seng Kok
P 105 Petaling Jaya Selatan Sheah Kok Fah
P 106 Petaling Jaya Utara Chew Hoong Ling
P 107 Subang Pakas Rao a/l Applanaidoo
P 108 Shah Alam Zulkifli Nordin
P 109 Kapar Sakthivel a/l Alagappan
P 110 Klang Teh Kim Poo
P 111 Kota Raja Murugesan a/l Sinnandavar
P 112 Kuala Langat Sharuddin Omar
P 113 Sepang Mohd Zin Mohamed

N1 Sungai Air Tawar Kamarol Zaki Abdul Malik
N2 Sabak Abdul Halim Udin
N3 Sungai Panjang Budiman Mohd Zohdi
N4 Sekinchan Kek Seng Hooi
N5 Hulu Bernam Rosni Sohar
N6 Kuala Kubu Baharu Ooi Hui Wen @ Jessie Ooi
N7 Batang Kali Mat Nadzari Ahmad Dahlan
N8 Sungai Burong Mohd Shamsudin Lias
N9 Permatang Sulaiman Abdul Razak
N10 Bukit Melawati Jakiran Jacomah
N11 Ijok Parthiban a/l Karuppiah
N12 Jeram Amiruddin Setro
N13 Kuang Abdul Shukur Idrus
N14 Rawang Lee Li Yew
N15 Taman Templer Subahan Kamal
N16 Batu Caves Rawisandran a/l Narayanan
N17 Gombak Setia Said Anuar Said Ahmad
N18 Hulu Kelang Abdul Rahim Pandak Kamarudin
N19 Bukit Antarabangsa Mohamad Nadzim Ibrahim
N20 Lembah Jaya Baderisham Jolly
N21 Chempaka Muhammad Faizal Sufar
N22 Teratai Liew Pok Boon
N23 Dusun Tua Ismail Sani
N24 Semenyih Johan Abd Aziz
N25 Kajang Lee Ban Seng
N26 Bangi Mohd Zaidi Md Zain @ Zakaria
N27 Balakong Lai Kwong Choy
N28 Seri Kembangan Chin Toong Kang
N29 Seri Serdang Mohamad Yusof Mohamed Yassin
N30 Kinrara Wong Hock Aun
N31 Subang Jaya Gan Meng Foo
N32 Seri Setia Tengku Rethwan Tengku Mansor
N33 Taman Medan Ab Wahab Ibrahim
N34 Bukit Gasing Juan Sei Chang
N35 Kampung Tunku Chong Seng Foo
N36 Damansara Utama Lim Choon Kin
N37 Bukit Lanjan Chong Tuck Chiew
N38 Paya Jaras Muhammad Bushro Mat Johor
N39 Kota Damansara Halimaton Saadiah Bohan
N40 Kota Anggerik Mohd Yusof Din
N41 Batu Tiga Ahmad Nawawi M Zin
N42 Meru Sukaiman Ahmad
N43 Sementa Md Ghazali Md Amin
N44 Sungai Pinang Lee Siew Chee
N45 Selat Kelang Faisal Yahya
N46 Pelabuhan Klang Nasarruddin M Zin
N47 Pandamaran Ching Eu Boon
N48 Kota Alam Shah Maglin Dennis Dcruz
N49 Seri Andalas Mohan a/l Thangarasu
N50 Sri Muda Mohd Abdul Raof Mokhtar
N51 Sijangkang Zurihan Yusop
N52 Telok Datok Tan Cheng Chai
N53 Morib Hasiman Sidom
N54 Tanjong Sepat Nisman Yusof
N55 Dengkil Shahrum Mohd Sharif
N56 Sungai Pelek Ng Chok Sin

WILAYAH PERSEKUTUAN KUALA LUMPUR
P 114 Kepong Datuk Chandrakumanan Arumugam
P 115 Batu Dr Dominik Lau hoe Chai
P 116 Wangsa Maju Datuk Dr. Shafei Abdullah
P 117 Segambut Jayanthi Devi Balaguru
P 118 Setiawangsa Datuk Ahmad Fauzi Zahari
P 119 Titiwangsa Datuk Johari Abdul Ghani
P 120 Bukit Bintang Frankie Gan Joon Zin
P 121 Lembah Pantai Datuk Raja Nong Chik Raja Zainal Abidin
P 122 Seputeh Nicole Wong Siaw Ting
P 123 Cheras Teoh Chee Hooi
P 124 Bandar Tun Razak Tan Kok Eng

WILAYAH PERSEKUTUAN PUTRAJAYA
P 125 Putrajaya Datuk Seri Tengku Adnan Tengku Mansor

WILAYAH PERSEKUTUAN LABUAN 
P 166 Labuan Rosman Isli

NEGERI SEMBILAN
P 126 Jelebu Zainuddin Ismail
P 127 Jempol Tan Sri Mohd Isa Samad
P 128 Seremban Datuk Dr Yeow Chai Thiam
P 129 Kuala Pilah Datuk Hasan Malek
P 130 Rasah Teo Eng Kian
P 131 Rembau Khairy Jamaluddin Abu Bakar
P 132 Telok Kemang Datuk V S Morgan
P 133 Tampin Datuk Seri Shaziman Mansor

N1 Chennah Siow Foo Wen
N2 Pertang Datuk Jalaluddin Alias
N3 Sungai Lui Mohamad Razi Mohamad Ali
N4 Klawang Datuk Yunus Rahmat
N5 Serting Datuk Shamsulkahar Mohd Deli
N6 Palong Datuk Lilah Yassin
N7 Jeram Padang Manikam Lecthumanan
N8 Bahau Yee Mee Faa
N9 Lenggeng Datuk Ishak Ismail
N10 Nilai Gan Chee Biow
N11 Lobak Titan Hoh Kok Yew
N12 Temiang Jason Lee Kee Chong
N13 Sikamat Wan Salwati Abdullah
N14 Ampangan Abu Ubaidah Redza
N15 Juasseh Datuk Mohd Razi Kail
N16 Seri Menanti Datuk Abdul Samad Ibrahim
N17 Senaling Datuk Ismail Lasim
N18 Pilah Datuk Norhayati Omar
N19 Johol Mohd Fadil Abu Kasim
N20 Labu Datuk Hasim Rusdi
N21 Bukit Kepayang Wong Oi Foon
N22 Rahang Julia Wong Pik Min
N23 Mambau Datuk Yu Chok Tow
N24 Senawang Shoong Vee Hing
N25 Paroi Mohd Ghazali Abdul Wahid
N26 Chembong Datuk Zaifulbahri Idris
N27 Rantau Datuk Seri Mohamad Hasan
N28 Kota Datuk Dr Awaluddin Said
N29 Chuah Lim Chin Fui
N30 Lukut Vincent Yeong Seng Wong
N31 Bagan Pinang Tun Hairuddin Abu Bakar
N32 Linggi Abdul Rahman Redza
N33 Port Dickson Thanaletchumi Palanisamy
N34 Gemas Abdul Razak Said
N35 Gemencheh Mohamad Isam Isa
N36 Repah Yap Seong Fook

MELAKA
P 134 Masjid Tanah Mas Ermieyanti Samsudin
P 135 Alor Gajah Datuk Koh Nai Kwang
P 136 Tangga Batu Datuk Dr Abu Bakar Md Diah
P 137 Bukit Katil Datuk Seri Mohd Ali Rustam
P 138 Kota Melaka Dr Yee Kok Wah
P 139 Jasin Datuk Ahmad Hamzah

N1 Kuala Linggi Datuk Ismail Othman
N2 Tanjung Bidara Datuk Ab Karim Sulaiman
N3 Ayer Limau Amiruddin Yusof
N4 Lendu Sulaiman Ali
N5 Taboh Naning Datuk Latipah Omar
N6 Rembia Datuk Norpipah Abdul
N7 Gadek Datuk MS Mahadevan
N8 Machap Datuk Lai Meng Chong
N9 Durian Tunggal Datuk Ab Wahab Ab Latip
N10 Asahan Datuk Wira Abd Ghafaar Atan
N11 Sungai Udang Datuk Wira Idris Haron
N12 Pantai Kundor Datuk Ab Rahaman Ab Karim
N13 Paya Rumput Sazali Md Din
N14 Kelebang Lim Bang Hon
N15 Bachang Chua Lian Chai
N16 Ayer Keroh Yong Koon Juan
N17 Bukit Baru Karim Yaacob
N18 Ayer Molek Datuk Md Yunos Husin
N19 Kesidang Lim Eng Teck
N20 Kota Laksamana Datuk Chiw Tiang Chai
N21 Duyong Datuk Gan Tian Loo
N22 Bandar Hilir Ronald Gan Yong Ho
N23 Telok Mas Datuk Latiff Tamby Chik
N24 Bemban Ng Choon Koon
N25 Rim Datuk Ghazale Mohamad
N26 Serkam Zaidi Attan
N27 Merlimau Roslan Ahmad
N28 Sungai Rambai Datuk Hassan Rahman

JOHOR
P 140 Segamat Datuk S Subramaniam
P 141 Sekijang Anuar Abdul Manap
P 142 Labis Datuk Chua Tee Yong
P 143 Pagoh Tan Sri Muhyiddin Yassin
P 144 Ledang Hamim Samuri
P 145 Bakri Chris Lee
P 146 Muar Datuk Mohd Razali Ibrahim
P 147 Parit Sulong Datuk Noraini Ahmad
P 148 Ayer Hitam Datuk Dr Wee Ka Siong
P 149 Sri Gading Datuk Aziz Kaprawi
P 150 Batu Pahat Dr Mohd Puad Zarkashi
P 151 Simpang Renggam Liang Teck Meng
P 152 Kluang Dr Hou Kok Chung
P 153 Sembrong Datuk Seri Hishammuddin Hussein
P 154 Mersing Datuk Dr Abdul Latif Ahmad
P 155 Tenggara Datuk Halimah Mohd Sadique
P 156 Kota Tinggi Datuk Noor Ehsannuddin Mohd Harun Narrashid
P 157 Pengerang Datuk Seri Azalina Othman
P 158 Tebrau Koo Soo Siong
P 159 Pasir Gudang Normala Abdul Samad
P 160 Johor Bharu Tan Sri Shahrir Samad
P 161 Pulai Datuk Nur Jazlan Mohamed
P 162 Gelang Patah Datuk Abdul Ghani Othman
P 163 Kulai (belum diumumkan)
P 164 Pontian Datuk Ahmad Maslan
P 165 Tanjong Piai (belum diumumkan)

N1 Buloh Kasap Norshida Ibrahim
N2 Jementah Dr Lee Hong Tee
N3 Pemanis Lau Chin Hoon
N4 Kemelah Datuk Ayub Rahmat
N5 Tenang Azahar Ibrahim
N6 Bekok Tan Chong
N7 Bukit Serampang Ismail Mohamad
N8 Jorak Datuk Dr Sharuddin Salleh
N9 Gambir M Asojan
N10 Tangkak Goh Tee Tee
N11 Serom Abdul Razak Minhat
N12 Bentayan Helen Fong
N13 Sungai Abong Datuk Dr Haris Salleh
N14 Bukit Naning Datuk Saipol Bahri Suib
N15 Maharani Datuk Zulkhairi Ahmad
N16 Sungai Balang Zaiton Ismail
N17 Semerah Mohd Ismail Roslan
N18 Sri Medan Datuk Zulkurnain Kamisan
N19 Yong Peng Lim Kee Moi
N20 Semarang Datuk Shamsul Bari Jamali
N21 Parit Yaani Teo Yu Chuan
N22 Parit Raja Datin Azizah Zakaria
N23 Penggaram Dr King Ban Siang
N24 Senggarang Aziz Ismail
N25 Rengit Ayub Jamil
N26 Machap Taib Abu Bakar
N27 Layang-layang Abdul Mutalib Abd Rahim
N28 Mengkibol Chai Kwee Yau
N29 Mahkota Md Jais Sarday
N30 Paloh Teoh Yap Koon
N31 Kahang R Vidyanathan
N32 Endau Abdul Latif Bandi
N33 Tenggaroh K Raven
N34 Panti Datuk Baderi Dasuki
N35 Pasir Raja Datuk Dr Adham Baba
N36 Sedili Rasman Ithnain
N37 Johor Lama Asiah Md Ariff
N38 Penawar Hamimah Mansor
N39 Tanjong Surat Syed Sis Abdul Rahman
N40 Tiram Datuk Maulizan Bujang
N41 Puteri Wangsa M Soorianarayanan
N42 Johor Jaya Tan Cher Puk
N43 Permas Datuk Seri Mohamed Khaled Nordin
N44 Tanjong Puteri Datuk Adam Sumiru
N45 Stulang Chong Chee Siong
N46 Pengkalan Rinting Chan Mee Kiong
N47 Kempas Tengku Putra Harun
N48 Skudai Liang Ah Chai
N49 Nusa Jaya Dr Zaini Abu Bakar
N50 Bukit Permai Ali Mazat Salleh
N51 Bukit Batu Chia Chin Liau
N52 Senai (belum diumumkan)
N53 Benut Datuk Hasni Mohamed
N54 Pulai Sebatang Datuk Tee Seiw Kiong
N55 Pekan Nenas (belum diumumkan)
N56 Kukup Suhairi Salleh

SABAH
P 167 Kudat Datuk Abdul Rahim Bakri
P – 0 P 168 Kota Marudu Datuk Seri Dr Maximus Johnity Ongkili
P 169 Kota Belud Datuk Abdul Rahman Dahlan
P 170 Tuaran Datuk Madius Tangau
P 171 Sepanggar Datuk Jumat Idris
P 172 Kota Kinabalu Chin Tek Ming
P 173 Putatan Dr Makin@Marcus Mojigoh
P 174 Penampang Tan Sri Bernard Giluk Dompok
P 175 Papar Datuk Rosnah Abdul Shirlin
P 176 Kimanis Datuk Seri Anifah Aman
P 177 Beaufort Datuk Azizah Mohd Dun
P 178 Sipitang Datuk Sapawi Ahmad
P 179 Ranau Datuk Ewon Ebin
P 180 Keningau Tan Sri Joseph Pairin Kitingan
P 181 Tenom (belum diumumkan)
P 182 Pensiangan Tan Sri Joseph Kurup
P 183 Beluran Datuk Ronald Kiandee
P 184 Libaran Datuk Juslie Ajirol
P 185 Batu Sapi Datin Linda Tsen Thau Lin
P 186 Sandakan Datuk Liew Vui Keong
P 187 Kinabatangan Datuk Bung Mokhtar Radin
P 188 Silam Datuk Datu Nasrun Datu Mansur
P 189 Semporna Datuk Seri Mohd Shafie Apdal
P 190 Tawau Datuk Mary Yap Kain Ching
P 191 Kalabakan Datuk Abdul Ghapur Salleh

N1 Banggi Datuk Abdul Mijul Unaini
N2 Tanjong Kapor Datuk Teo Chee Kang
N3 Pitas Datuk Bolkiah Ismail
N4 Matunggong Sarapin Magana
N5 Tandek Anita Baranting
N6 Datuk Musbah Jamli
N7 Kedamaian Datuk Herbert Timbun Lagadan
N8 Usukan Datuk Seri Mohd Salleh Said
N9 Tamparuli Datuk Jahid Jahim
N10 Sulaman Datuk Hajiji Noor
N11 Kiulu Datuk Louis Rampas
N12 Karambunai Datuk Jainab Ahmad
N13 Inanam Datuk Johny Goh Chin Lok
N14 Likas Chin Shu Ying
N15 Api-Api Datuk Dr Yee Moh Chai
N16 Luyang Datuk Shim Tshin Nyuk @ Agnes Shim
N17 Tanjong Aru Datuk Edward Yong Oui Fah
N18 Petagas Datuk Yahya Hussin
N19 Kapayan Datuk Edward Khoo Keok Hai
N20 Moyog Datuk Philip Benedict Lasimbang
N21 Kawang Datuk Ghulam Haidar Khan
N22 Pantai Manis Datuk Abdul Rahim Ismail
N23 Bongawan Mohamad Alamin
N24 Membakut Datuk Mohd Arifin Mohd Arif
N25 Klias Isnin Aliasnih
N26 Kuala Penyu Limus Jury
N27 Lumadan Datuk Kamarlin Ombi
N28 Sindumin Ahmad Bujang
N29 Kundasang Datuk Dr Joachim Gunsalam
N30 Karanaan Datuk Masidi Manjun
N31 Paginatan Datuk Siringan Gubat
N32 Tambunan Tan Sri Joseph Pairin Kitingan
N33 Bingkor Kennedy Jie John @ Kenn
N34 Liawan Datuk Sairin Karno
N35 Melalap Datuk Radin Malleh
N36 Kemabong Datuk Rubin Balang
N37 Sook Datuk Ellron Angin
N38 Nabawan Datuk Bobbey Ah Fang Suan
N39 Sugut Datuk James Ratib
N40 Labuk Datuk Michael Asang
N41 Gum-Gum Datuk Zakarian Edris
N42 Sungai Sibuga Datuk Seri Musa Aman
N43 Sekong Datuk Samsuddin Yahya
N44 Karamunting Charles Pang
N45 Elopura Au Kam Wah
N46 Tanjong Papat Datuk Raymond Tan Shu Kiah
N47 Kuamut Masiung Banah
N48 Sukau Datuk Saddi Abdul Rahman
N49 Tungku Datuk Suhaili Said
N50 Lahad Datu Datuk Mohd Yusof Apdal
N51 Kunak Datuk Nilwan Kabang
N52 Sulabayan Datuk Jaujan Sambakong
N53 Senallang Datuk Nasir Sakaran
N54 Bugaya Datuk Ramlee Marahaban
N55 Balung Datuk Syed Abbas Syed Ali
N56 Apas Datuk Tawfiq Abu Bakar Titingan
N57 Sri Tanjong Fung Len Fui
N58 Merotai Datuk Pang Yuk Ming
N59 Tanjong Batu Datuk Hamisa Samat
N60 Sebatik Datuk Muis Picho

SARAWAK
P 192 Mas Gading Nogeh Gumbek
P 193 Santubong Datuk Wan Junaidi Tuanku Jaafar
P 194 Petra Jaya Datuk Fadillah Yusof
P 195 Bandar Kuching Tan Kai (SUPP)
P 196 Stampin Datuk Yong Khoon Seng
P 197 Kota Samarahan Rubiah Wang
P 198 Mambong Datuk James Dawos Mamit
P 199 Serian Datuk Richard Riot Jaem (SUPP)
P 200 Batang Sadong Nancy Shukri
P 201 Batang Lupar Datuk Rohani Abd Karim
P 202 Sri Aman Masir Kujat
P 203 Lubok Antu William Nyalau Badak
P 204 Betong Datuk Seri Douglas Uggah Embas
P 205 Saratok Tan Sri William Mawan Ikom
P 206 Tanjong Manis Datuk Norah Abdul Rahman
P 207 Igan Datuk Abdul Wahab Dolah
P 208 Sarikei Ding Kuong Hing
P 209 Julau Datuk Joseph Salang Gandum
P 210 Kanowit Aaron Ago Dagang
P 211 Lanang Datuk Tiong Thai King
P 212 Sibu Vincent Lau Lee Ming (SUPP)
P 213 Mukah Datuk Seri Muhammad Leo Toyad
P 214 Selangau Datuk Jospeh Entulu Belaun
P 215 Kapit Datuk Alexander Nanta Linggi
P 216 Hulu Rajang Wilson Ugak Kumbong (PRS)
P 217 Bintulu Datuk Seri Tiong King Sing
P 218 Sibuti Ahmad Lai Bujang
P 219 Miri Datuk Sebastian Ting (SUPP)
P 220 Baram Anyie Ngau
P 221 Limbang Hasbi Habibollah
P 222 Lawas Datuk Henry Sum Agong

Go to Source
Author: {author

  • Comments Off


NEGERI / PARLIMEN (P) / DUN (N) / CALON


PERLIS
Parlimen
P 001 Padang Besar Datuk Zahidi Zainul Abidin
P 002 Kangar Shaharuddin Ismail
P 003 Arau Datuk Seri Shahidan Kassim
DUN
N1 Titi Tinggi Khor Hock Kong
N2 Beseri Mat Rawi Kassim
N3 Chuping Asmaiza Ahmad
N4 Mata Ayer Khairi Hassan
N5 Santan Sabry Ahmad
N6 Bintong Rela Ahmad
N7 Sena Abdul Jamil Saad
N8 Indera Kayangan Dr Por Choo Chor
N9 Kuala Perlis Mat Hassan
N10 Kayang Ahmad Bakri Ali
N11 Pauh Azlan Man
N12 Tambun Tulang Datuk Ismail Kassim
N13 Guar Sanji Jafperi Osman
N14 Simpang Ampat Nurulhisham Yaakob
N15 Sanglang Fathul Bari Mat Jahaya
KEDAH
P 004 Langkawi Datuk Nawawi Ahmad
P 005 Jerlun Datuk Othman Aziz
P 006 Kubang Pasu Datuk Johari Baharom
P 007 Padang Terap Datuk Seri Mahdzir Khalid
P 008 Pokok Sena Datuk Sahlan Ismail
P 009 Alor Setar Datuk Seri Chor Chee Heung
P 010 Kuala Kedah Dr Zaki Zamani Abdul Rashid
P 011 Pendang Datuk Othman Abdul
P 012 Jerai Datuk Seri Jamil Khir
P 013 Sik Dr Mansor Abdul Rahman
P 014 Merbok Prof Dr Ismail Daud
P 015 Sungai Petani Shamsul Anuar Ismail
P 016 Baling Datuk Abdul Azeez Abdul Rahim
P 017 Padang Serai Datuk Heng Seai Kie
P 018 Kulim-Bandar Baharu Datuk Abdul Aziz Sheikh Fadzir

N1 Ayer Hangat Mohd Rawi Abdul Hamid
N2 Kuah Nor Saidi Nayan
N3 Kota Siputeh Datuk Abu Hassan Sharif
N4 Ayer Hitam Datuk Mukhriz Mahathir
N5 Bukit Kayu Hitam Datuk Ahmad Zaini Jaafar
N6 Jitra Aminuddin Omar
N7 Kuala Nerang Badrol Hisham Hashim
N8 Pedu Kama Noriah Ibrahim
N9 Bukit Lada Datuk Ahmad Lebai Sudin
N10 Bukit Pinang Mokhtar Mohd Nor
N11 Derga Dr Cheah Soon Hai
N12 Bakar Bata Datuk Ahmad Bashah Md Hanipah
N13 Kota Darul Aman Loh Gim Hui
N14 Alor Mengkudu Sharifah Maznah Syed Kassim Barakbah
N15 Anak Bukit Datuk Hashim Yahya
N16 Kubang Rotan Datuk Latt Shariman Abdullah
N17 Pengkalan Kundor Noor Hasita Mat Isa
N18 Tokai Najmudin Darus
N19 Sungai Tiang Datuk Suraya Yaacob
N20 Sungai Limau Mohd Fazilah Mohd Ali
N21 Guar Chempedak Datuk Dr Ku Abdul Rahman Ismail
N22 Gurun Dr Leong Yong Kong
N23 Belantek Datuk Mohd Tajudin Abdullah
N24 Jeneri Mahadzir Abdul Hamid
N25 Bukit Selambau M L Maran
N26 Tanjung Dawai Datuk Tajul Urus Mat Zain
N27 Pantai Merdeka Ali Yahya
N28 Bakar Arang Lee Yean Wang
N29 Sidam Bee Sieong Heng
N30 Bayu Datuk Azmi Che Husain
N31 Kupang Harun Abdul Aziz
N32 Kuala Ketil Mohd Khairul Abdullah
N33 Merbau Pulas Datuk Marlia Abdul Latif
N34 Lunas S Ananthan
N35 Kulim Chua Thiong Gee
N36 Bandar Baharu Nor Sabrina Mohd Noor

KELANTAN
P 019 Tumpat Mansor Salleh
P 020 Pengkalan Chepa Datuk Dali Husin
P 021 Kota Bharu Datuk Mohamad Fatmi Che Salleh
P 022 Pasir Mas Che Johan Che Pa
P 023 Rantau Panjang Ghazali Ismail
P 024 Kubang Kerian Anuar Safian
P 025 Bachok Datuk Awang Adek Husin
P 026 Ketereh Tan Sri Annuar Musa
P 027 Tanah Merah Datuk Ikmal Hisham Abdul Aziz
P 028 Pasir Puteh Tuan Mustaffa Tuan Mat
P 029 Machang Datuk Ahmad Jazlan Yaakub
P 030 Jeli Datuk Seri Mustapha Mohamed
P 031 Kuala Krai Tuan Aziz Tuan Hamat@Tuan Mat
P 032 Gua Musang Tengku Razaleigh Hamzah

N1 Pengkalan Kubor Datuk Noor Zahidi Omar
N2 Kelaboran Wan Hanapi Wan Yaacob
N3 Pasir Pekan Nik Noriza Nik Salleh
N4 Wakaf Bharu Datuk Mohd Rosdi Abdul Aziz
N5 Kijang Zaluzi Sulaiman
N6 Chempaka Wan Razman Wan Abd Razak
N7 Panchor Che Rosli Hassan
N8 Tanjong Mas Kanidy Omar
N9 Kota Lama Tan Ken Ten
N10 Bunut Payong Mohd Fakhrurazi Abdul Rahim
N11 Tendong Datuk Hanafi Mamat
N12 Pengkalan Pasir Tuan Anuwa Tuan Mat
N13 Chetok Aimi Jusoh
N14 Meranti Mohd Afandi Yusoff
N15 Gual Periok Shaari Mat Husain
N16 Bukit Tuku Mohd Zain Ismail
N17 Salor Datuk Mohamad Nordin Awang
N18 Pasir Tumboh Mohd Shamsul Mohd Yusoff
N19 Demit Wan Mohd Nazi Wan Hamat
N20 Tawang Mohd Zain Yasim
N21 Perupok Datuk Mohd Zaidi Sidek
N22 Jelawat Datuk Ilias Husain
N23 Melor Mohd Othman Omar
N24 Kadok Mohamad Basri Awang
N25 Kok Lanas Datuk Md Alwi Che Ahmad
N26 Bukit Panau Baharudin Yusof
N27 Gual Ipoh Bakri @ Mohd Bakri Mustapha
N28 Kemahang Dayang Saniah Awang Hamid
N29 Selising Zulkifli Ali
N30 Limbongan Mohd Rujhan Salleh
N31 Semerak Zawawi Othman
N32 Gaal Redzuan Stapha
N33 Pulai Chondong Halim @ Ab Halim Ismail
N34 Temangan Azemi Mat Zin
N35 Kemuning Eriandi Ismail
N36 Bukit Bunga Mohd Adhan Kechik
N37 Air Lanas Datuk Seri Mustapha Mohamed
N38 Kuala Balah Datuk Abdul Aziz Derashid
N39 Mengkebang Azizzuddin Hussein
N40 Guchil Datuk Nik Sapeia Nik Yusof
N41 Manek Urai Che Jalal Muda
N42 Dabong Datuk Ramzi Ab Rahman
N43 Nenggiri Mat Yusoff Abdul Ghani
N44 Paloh Datuk Nozula Mat Diah
N45 Galas Ab Aziz Yusoff

TERENGGANU
P 033 Besut Datuk Seri Idris Jusoh
P 034 Setiu Mohd Zulkifli Jusoh
P 035 Kuala Nerus Datuk Mohamed Nasir Ibrahim Fikri
P 036 Kuala Terengganu Mohd Zubir Embong
P 037 Marang Datuk Yahya Khatib Mohamed
P 038 Hulu Terengganu Jailani Johari
P 039 Dungun Datuk Rosli Mat Hassan
P 040 Kemaman Datuk Seri Ahmad Shabery Cheek

N1 Kuala Besut Dr A Rahman Mokhtar
N2 Kota Putera Mohd Mahdi Musa
N3 Jertih Muhammad Pehimi Yusof
N4 Hulu Besut Nawi Mohamad
N5 Jabi Mohd Iskandar Jaafar
N6 Permaisuri Datuk Mohd Jidin Shafie
N7 Langkap Sabri Mohd Nor
N8 Batu Rakit Bazlan Abdul Rahman
N9 Tepuh Muhammad Ramli Nuh
N10 Teluk Pasu Datuk Abdul Rahin Mohd Said
N11 Seberang Takir Datuk Ahmad Razif Abdul Rahman
N12 Bukit Tunggal Ismail Nik
N13 Wakaf Mempelam Wan Mahyuddin Wan Ngah
N14 Bandar Datuk Toh Chin Yaw
N15 Ladang Datuk Wan Ahmad Farid Wan Salleh
N16 Batu Buruk Datuk Che Mat Jusoh
N17 Alur Limbat Alias Abdullah
N18 Bukit Payung Zaidi Muda
N19 Ru Rendang Nik Dir Nik Wan Ku
N20 Pengkalan Berangan Abdul Latiff Awang
N21 Telemong Rozi Mamat
N22 Manir Yusoff Awang Hitam
N23 Kuala Berang Datuk Tengku Putera Tengku Awang
N24 Ajil Razali Taib
N25 Bukit Besi Rosli Daud
N26 Rantau Abang Datuk Za’abar Mohamed Adib
N27 Sura Zakariah Ali
N28 Paka Datuk Matulidi Jusoh
N29 Kemasik Rosli Othman
N30 Kijal Datuk Seri Ahmad Said
N31 Cukai Datuk Wan Ahmad Nizam Wan Abdul Hamid
N32 Air Putih Wan Abdul Hakim Wan Mokhtar

PULAU PINANG
P 041 Kepala Batas Datuk Seri Reezal Merican Naina Merican
P 042 Tasek Gelugor Shabudin Yahya
P 043 Bagan Chua Teik Siang
P 044 Permatang Pauh Dr Mazlan Ismail
P 045 Bukit Mertajam Gui Guat Lye
P 046 Batu Kawan N Gobalakrishnan
P 047 Nibong Tebal Datuk Zainal Abidin Osman
P 048 Bukit Bendera Teh Leong Meng
P 049 Tanjong Ng Song Kheng
P 050 Jelutong Ng Fook On
P 051 Bukit Gelugor Teh Beng Yeam
P 052 Bayan Baru Tang Heap Seng
P 053 Balik Pulau Datuk Seri Dr Hilmi Yahaya

N1 Penaga Mohd Zain Ahmad
N2 Bertam Shaiful Azhar Othman
N3 Pinang Tunggal Datuk Roslan Saidin
N4 Permatang Berangan Omar Abdul Hamid
N5 Sungai Dua Muhamad Yusoff Mohd Noor
N6 Telok Ayer Tawar Datuk Jahara Hamid
N7 Sungai Puyu Sum Yoo Keong
N8 Bagan Jermal Tan Chuan Hong
N9 Bagan Dalam M Karuppanan
N10 Seberang Jaya Datuk Mohammad Nasir Abdullah
N11 Permatang Pasir Anuar Faisal Yahya
N12 Penanti Ibrahim Ahmad
N13 Berapit Lau Cheik Tuan
N14 Machang Bubuk Tan Lok Heah
N15 Padang Lalang Tan Teik Cheng
N16 Perai L Krishnan
N17 Bukit Tengah Teng Chang Yeow
N18 Bukit Tambun Lai Chew Hock
N19 Jawi Tan Cheng Liang
N20 Sungai Bakap Mohd Foad Mat Isa
N21 Sungai Acheh Datuk Mahmud Zakaria
N22 Tanjung Bunga Datuk Seri Chia Kwang Chye
N23 Air Putih Tan Ken Keong
N24 Kebun Bunga Hng Chee Wey
N25 Pulau Tikus Rowena Yam
N26 Padang Kota Oh Tong Keong
N27 Pengkalan Kota Loke Poh Chye
N28 Komtar Loh Chye Teik
N29 Datuk Keramat Ong Thean Lye
N30 Sungai Pinang Dr Thor Tebing Gee
N31 Batu Lanchang Lee Boon Ten
N32 Seri Delima Low Joo Hiap
N33 Air Itam Lok Jieh Sheng
N34 Paya Terubong Koh Wan Leong
N35 Batu Uban Goh Kheng Sneah
N36 Pantai Jerejak Wong Mun Hoe
N37 Batu Maung Mansor Musa
N38 Bayan Lepas Nordin Ahmad
N39 Pulau Betong Muhammad Farid Saad
N40 Teluk Bahang Shah Headan Ayoob Hussain Shah

PERAK
P 054 Gerik Datuk Hasbullah Osman
P 055 Lenggong Datuk Shamsul Anuar Nasarah
P 056 Larut Datuk Hamzah Zainudin
P 057 Parit Buntar Muaamar Ghadafi Jamal Jamaludin
P 058 Bagan Serai Dr Noor Azmi Ghazali
P 059 Bukit Gantang Datuk Ismail Safian
P 060 Taiping Datuk Tan Lian Hoe
P 061 Padang Rengas Datuk Seri Mohamed Nazri Aziz
P 062 Sungai Siput Datuk S.K Devamany
P 063 Tambun Datuk Seri Ahmad Husni Hanadzlah
P 064 Ipoh Timur Kathleen Wong Mei Yin
P 065 Ipoh Barat Dr Cheng Wei Yee
P 066 Batu Gajah Loo Thin Tuck
P 067 Kuala Kangsar Datuk Wan Mohammad Khairil Anuar Wan Ahmad
P 068 Beruas Datuk Chang Ko Youn
P 069 Parit Datuk Mohd Zaim Abu Hassan
P 070 Kampar Datuk Lee Chee Leong
P 071 Gopeng Datuk Tan Chin Meng
P 072 Tapah Datuk M. Saravanan
P 073 Pasir Salak Datuk Tajuddin Abdul Rahman
P 074 Lumut Datuk Seri Kong Cho Ha
P 075 Bagan Datoh Datuk Seri Dr Ahmad Zahid Hamidi
P 076 Teluk Intan Datuk Mah Siew Keong
P 077 Tanjong Malim Datuk Seri Ong Ka Chuan

N1 Pengkalan Hulu Aznel Ibrahim
N2 Temenggor Salbiah Mohamed
N3 Kenering Datuk Mohd Tarmizi Idris
N4 Kota Tampan Datuk Saarani Mohamad
N5 Selama Datuk Mohamad Daud Mohd Yusoff
N6 Kubu Gajah Ahmad Hasbullah Alias
N7 Batu Kurau Dr Muhammad Amin Zakaria
N8 Titi Serong Abu Bakar Mat Ali
N9 Kuala Kurau Mohd Salleh Mat Disa
N10 Alor Pongsu Datuk Sham Mat Sahat
N11 Gunong Semanggol Zulkarnain Ismail
N12 Selinsing Sharudin Ahmad
N13 Kuala Sapetang Loh Swee Eng
N14 Changkat Jering Datuk Rosli Husin
N15 Trong Dr Zabri Abdul Wahid
N16 Kamunting Datuk Mohammad Zahir Abdul Khalid
N17 Pokok Asam Datuk Ho Cheng Wang
N18 Aulong Soo Kay Peng
N19 Chenderoh Zainun Mat Nor
N20 Lubok Merbau Datuk Siti Salmah Mat Jusak
N21 Lintang Datuk Zolkafly Harun
N22 Jalong Liew Yew Aw
N23 Manjoi Mohamad Ziad Mohamed
N24 Hulu Kinta Datuk Aminuddin Md Hanafiah
N25 Canning Ceylyn Tay Wei Lung
N26 Tebing Tinggi Tony Khoo Boon Chu
N27 Pasir Pinji Tong Fah Chong
N28 Bercham Liew Huey Shan
N29 Kepayang Chang Kok Aun
N30 Buntong C Sivaraj
N31 Jelapang S Mokan
N32 Menglembu Loo Gar Yen
N33 Tronoh Yip Sze Choy
N34 Bukit Chandan Maslin Sham Razman
N35 Manong Mohamad Kamil Shafie
N36 Pengkalan Baharu Datuk Abd Manap Hashim
N37 Pantai Remis Koh Ser Yun
N38 Belanja Drs. Mohd Nizar Zakaria
N39 Bota Datuk Nasaruddin Hashim
N40 Malim Nawar Chang Gwo Chyang
N41 Keranji Danial Wa Wai How
N42 Tualang Sekah Nolee Ashilin Mohammed Radzi
N43 Sungai Rapat Datuk Hamidah Osman
N44 Simpang Pulai Datuk Chang Kon You @ Chen Kwan Wu
N45 Teja Yew Sau Kham
N46 Chenderiang Datuk Dr Mah Hang Soon
N47 Ayer Kuning Datuk Samsudin Abu Hassan
N48 Sungai Manik Datuk Zainol Fadzi Paharudin
N49 Kampong Gajah Abdullah Fauzi Ahmad Razali
N50 Sitiawan Ting Tai Fook
N51 Pasir Panjang Rashidi Ibrahim
N52 Pangkor Datuk Seri Dr Zambry Abdul Kadir
N53 Rungkup Datuk Shahrul Zaman Yahya
N54 Hutan Melintang R Supramaniam
N55 Pasir Bedamar DatuK M Kayveas
N56 Changkat Jong Mohd Azhar Jamaluddin
N57 Sungkai Goh Kim Swee
N58 Slim Datuk Khusairi Abdul Talib
N59 Behrang Datuk Rusnah Kassim

PAHANG
P 078 Cameron Highlands Datuk G Palanivel
P 079 Lipis Datuk Mohamad Shahrum Osman
P 080 Raub Datuk Hoh Khai Mun
P 081 Jerantut Ahmad Nazlan Idris
P 082 Indera Mahkota Datuk Wan Adnan Wan Mamat
P 083 Kuantan Datuk Suffian Awang
P 084 Paya Besar Datuk Abdul Manan Ismail
P 085 Pekan Datuk Seri Najib Razak
P 086 Maran Datuk Ismail Abd Muttalib
P 087 Kuala Krau Datuk Ismail Mohamed Said
P 088 Temerloh Datuk Saifuddin Abdullah
P 089 Bentong Datuk Seri Liow Tiong Lai
P 090 Bera Datuk Seri Ismail Sabri Yaakob
P 091 Rompin Datuk Seri Jamaluddin Jarjis

N1 Tanah Rata Datuk Ho Yip Kap
N2 Jelai Datuk Wan Rosdy Wan Ismail
N3 Padang Tengku Datuk Abdul Rahman Mohamad
N4 Cheka Wong Kong Hui
N5 Benta Datuk Mohd. Soffi Abdul Razak
N6 Batu Talam Datuk Abdul Aziz Kiram
N7 Tras Wing Lay Hiang
N8 Dong Datuk Shahiruddin Ab. Moin
N9 Tahan Datuk Wan Amizan Wan Abdul Razak
N10 Damak Datuk Lau Lee
N11 Pulau Tawar Datuk Dr Ahmad Shukri Ismail
N12 Beserah Datuk Mohd Hazmi Yusof
N13 Semambu Datuk Pang Tsu Ming
N14 Teruntum Datuk Chang Hong Seong
N15 Tanjong Lumpur Datuk Tengku Zulkifli Tengku Ahmad
N16 Inderapura Datuk Shafik Fauzan Sharif
N17 Sungai Lembing Datuk Md. Sohaimi Mohamed Shah
N18 Lepar Mohd. Shohaimi Jusoh
N19 Panching Datuk Mohd Zaili Besar
N20 Pulau Manis Khairuddin Mahmud
N21 Peramu Jaya Datuk Sheikh Mohd Fauzi
N22 Bebar Ibrahim Awang Ismail
N23 Chini Datuk Abu Bakar Harun
N24 Luit Nur Hidayah Muhamad Suhaimi
N25 Kuala Sentul Datuk Shahaniza Shamsuddin
N26 Chenor Mohd Ariffin Awang Ismail
N27 Jenderak Datuk Mohamed Jaafar
N28 Kerdau Syed Ibrahim Syed Ahmad
N29 Jengka Wan Salman Wan Ismail
N30 Mentakab Datuk Chuah Boon Seong
N31 Lanchang Datuk Mohd Sharkar Shamsudin
N32 Kuala Semantan Mohd Anuar Mat Yunus
N33 Bilut Leong Kim Soon
N34 Ketari Woong Choo Yak
N35 Sabai R Goonasekaran
N36 Pelangai Datuk Seri Adnan Yaakob
N37 Guai Norolazali Sulaiman Noorol Azali Sulaiman
N38 Triang Tan Tin Loon
N39 Kemayan Mohd Fadil Osman
N40 Bukit Ibam Datuk Wan Kadri Wan Mahusin
N41 Muadzam Shah Datuk Maznah Mazlan
N42 Tioman Mohd Johari Hussain

SELANGOR
P 092 Sabak Bernam Mohd Fasiah Mohd Fakeh
P 093 Sungai Besar Noriah Kasnon
P 094 Hulu Selangor P Kamalanathan a/l P Panchanathan
P 095 Tanjong Karang Datuk Seri Noh Omar
P 096 Kuala Selangor Irmohizam Ibrahim
P 097 Selayang Lim Siang Chai
P 098 Gombak Raman Ismail
P 099 Ampang Rozaidah Talib
P 100 Pandan Lim Chin Yee
P 101 Hulu Langat Adzhaliza Mohd Nor
P 102 Serdang Yap Pian Hon
P 103 Puchong A Kohilan Pillay a/l G Appu
P 104 Kelana Jaya Loh Seng Kok
P 105 Petaling Jaya Selatan Sheah Kok Fah
P 106 Petaling Jaya Utara Chew Hoong Ling
P 107 Subang Pakas Rao a/l Applanaidoo
P 108 Shah Alam Zulkifli Nordin
P 109 Kapar Sakthivel a/l Alagappan
P 110 Klang Teh Kim Poo
P 111 Kota Raja Murugesan a/l Sinnandavar
P 112 Kuala Langat Sharuddin Omar
P 113 Sepang Mohd Zin Mohamed

N1 Sungai Air Tawar Kamarol Zaki Abdul Malik
N2 Sabak Abdul Halim Udin
N3 Sungai Panjang Budiman Mohd Zohdi
N4 Sekinchan Kek Seng Hooi
N5 Hulu Bernam Rosni Sohar
N6 Kuala Kubu Baharu Ooi Hui Wen @ Jessie Ooi
N7 Batang Kali Mat Nadzari Ahmad Dahlan
N8 Sungai Burong Mohd Shamsudin Lias
N9 Permatang Sulaiman Abdul Razak
N10 Bukit Melawati Jakiran Jacomah
N11 Ijok Parthiban a/l Karuppiah
N12 Jeram Amiruddin Setro
N13 Kuang Abdul Shukur Idrus
N14 Rawang Lee Li Yew
N15 Taman Templer Subahan Kamal
N16 Batu Caves Rawisandran a/l Narayanan
N17 Gombak Setia Said Anuar Said Ahmad
N18 Hulu Kelang Abdul Rahim Pandak Kamarudin
N19 Bukit Antarabangsa Mohamad Nadzim Ibrahim
N20 Lembah Jaya Baderisham Jolly
N21 Chempaka Muhammad Faizal Sufar
N22 Teratai Liew Pok Boon
N23 Dusun Tua Ismail Sani
N24 Semenyih Johan Abd Aziz
N25 Kajang Lee Ban Seng
N26 Bangi Mohd Zaidi Md Zain @ Zakaria
N27 Balakong Lai Kwong Choy
N28 Seri Kembangan Chin Toong Kang
N29 Seri Serdang Mohamad Yusof Mohamed Yassin
N30 Kinrara Wong Hock Aun
N31 Subang Jaya Gan Meng Foo
N32 Seri Setia Tengku Rethwan Tengku Mansor
N33 Taman Medan Ab Wahab Ibrahim
N34 Bukit Gasing Juan Sei Chang
N35 Kampung Tunku Chong Seng Foo
N36 Damansara Utama Lim Choon Kin
N37 Bukit Lanjan Chong Tuck Chiew
N38 Paya Jaras Muhammad Bushro Mat Johor
N39 Kota Damansara Halimaton Saadiah Bohan
N40 Kota Anggerik Mohd Yusof Din
N41 Batu Tiga Ahmad Nawawi M Zin
N42 Meru Sukaiman Ahmad
N43 Sementa Md Ghazali Md Amin
N44 Sungai Pinang Lee Siew Chee
N45 Selat Kelang Faisal Yahya
N46 Pelabuhan Klang Nasarruddin M Zin
N47 Pandamaran Ching Eu Boon
N48 Kota Alam Shah Maglin Dennis Dcruz
N49 Seri Andalas Mohan a/l Thangarasu
N50 Sri Muda Mohd Abdul Raof Mokhtar
N51 Sijangkang Zurihan Yusop
N52 Telok Datok Tan Cheng Chai
N53 Morib Hasiman Sidom
N54 Tanjong Sepat Nisman Yusof
N55 Dengkil Shahrum Mohd Sharif
N56 Sungai Pelek Ng Chok Sin

WILAYAH PERSEKUTUAN KUALA LUMPUR
P 114 Kepong Datuk Chandrakumanan Arumugam
P 115 Batu Dr Dominik Lau hoe Chai
P 116 Wangsa Maju Datuk Dr. Shafei Abdullah
P 117 Segambut Jayanthi Devi Balaguru
P 118 Setiawangsa Datuk Ahmad Fauzi Zahari
P 119 Titiwangsa Datuk Johari Abdul Ghani
P 120 Bukit Bintang Frankie Gan Joon Zin
P 121 Lembah Pantai Datuk Raja Nong Chik Raja Zainal Abidin
P 122 Seputeh Nicole Wong Siaw Ting
P 123 Cheras Teoh Chee Hooi
P 124 Bandar Tun Razak Tan Kok Eng

WILAYAH PERSEKUTUAN PUTRAJAYA
P 125 Putrajaya Datuk Seri Tengku Adnan Tengku Mansor

WILAYAH PERSEKUTUAN LABUAN 
P 166 Labuan Rosman Isli

NEGERI SEMBILAN
P 126 Jelebu Zainuddin Ismail
P 127 Jempol Tan Sri Mohd Isa Samad
P 128 Seremban Datuk Dr Yeow Chai Thiam
P 129 Kuala Pilah Datuk Hasan Malek
P 130 Rasah Teo Eng Kian
P 131 Rembau Khairy Jamaluddin Abu Bakar
P 132 Telok Kemang Datuk V S Morgan
P 133 Tampin Datuk Seri Shaziman Mansor

N1 Chennah Siow Foo Wen
N2 Pertang Datuk Jalaluddin Alias
N3 Sungai Lui Mohamad Razi Mohamad Ali
N4 Klawang Datuk Yunus Rahmat
N5 Serting Datuk Shamsulkahar Mohd Deli
N6 Palong Datuk Lilah Yassin
N7 Jeram Padang Manikam Lecthumanan
N8 Bahau Yee Mee Faa
N9 Lenggeng Datuk Ishak Ismail
N10 Nilai Gan Chee Biow
N11 Lobak Titan Hoh Kok Yew
N12 Temiang Jason Lee Kee Chong
N13 Sikamat Wan Salwati Abdullah
N14 Ampangan Abu Ubaidah Redza
N15 Juasseh Datuk Mohd Razi Kail
N16 Seri Menanti Datuk Abdul Samad Ibrahim
N17 Senaling Datuk Ismail Lasim
N18 Pilah Datuk Norhayati Omar
N19 Johol Mohd Fadil Abu Kasim
N20 Labu Datuk Hasim Rusdi
N21 Bukit Kepayang Wong Oi Foon
N22 Rahang Julia Wong Pik Min
N23 Mambau Datuk Yu Chok Tow
N24 Senawang Shoong Vee Hing
N25 Paroi Mohd Ghazali Abdul Wahid
N26 Chembong Datuk Zaifulbahri Idris
N27 Rantau Datuk Seri Mohamad Hasan
N28 Kota Datuk Dr Awaluddin Said
N29 Chuah Lim Chin Fui
N30 Lukut Vincent Yeong Seng Wong
N31 Bagan Pinang Tun Hairuddin Abu Bakar
N32 Linggi Abdul Rahman Redza
N33 Port Dickson Thanaletchumi Palanisamy
N34 Gemas Abdul Razak Said
N35 Gemencheh Mohamad Isam Isa
N36 Repah Yap Seong Fook

MELAKA
P 134 Masjid Tanah Mas Ermieyanti Samsudin
P 135 Alor Gajah Datuk Koh Nai Kwang
P 136 Tangga Batu Datuk Dr Abu Bakar Md Diah
P 137 Bukit Katil Datuk Seri Mohd Ali Rustam
P 138 Kota Melaka Dr Yee Kok Wah
P 139 Jasin Datuk Ahmad Hamzah

N1 Kuala Linggi Datuk Ismail Othman
N2 Tanjung Bidara Datuk Ab Karim Sulaiman
N3 Ayer Limau Amiruddin Yusof
N4 Lendu Sulaiman Ali
N5 Taboh Naning Datuk Latipah Omar
N6 Rembia Datuk Norpipah Abdul
N7 Gadek Datuk MS Mahadevan
N8 Machap Datuk Lai Meng Chong
N9 Durian Tunggal Datuk Ab Wahab Ab Latip
N10 Asahan Datuk Wira Abd Ghafaar Atan
N11 Sungai Udang Datuk Wira Idris Haron
N12 Pantai Kundor Datuk Ab Rahaman Ab Karim
N13 Paya Rumput Sazali Md Din
N14 Kelebang Lim Bang Hon
N15 Bachang Chua Lian Chai
N16 Ayer Keroh Yong Koon Juan
N17 Bukit Baru Karim Yaacob
N18 Ayer Molek Datuk Md Yunos Husin
N19 Kesidang Lim Eng Teck
N20 Kota Laksamana Datuk Chiw Tiang Chai
N21 Duyong Datuk Gan Tian Loo
N22 Bandar Hilir Ronald Gan Yong Ho
N23 Telok Mas Datuk Latiff Tamby Chik
N24 Bemban Ng Choon Koon
N25 Rim Datuk Ghazale Mohamad
N26 Serkam Zaidi Attan
N27 Merlimau Roslan Ahmad
N28 Sungai Rambai Datuk Hassan Rahman

JOHOR
P 140 Segamat Datuk S Subramaniam
P 141 Sekijang Anuar Abdul Manap
P 142 Labis Datuk Chua Tee Yong
P 143 Pagoh Tan Sri Muhyiddin Yassin
P 144 Ledang Hamim Samuri
P 145 Bakri Chris Lee
P 146 Muar Datuk Mohd Razali Ibrahim
P 147 Parit Sulong Datuk Noraini Ahmad
P 148 Ayer Hitam Datuk Dr Wee Ka Siong
P 149 Sri Gading Datuk Aziz Kaprawi
P 150 Batu Pahat Dr Mohd Puad Zarkashi
P 151 Simpang Renggam Liang Teck Meng
P 152 Kluang Dr Hou Kok Chung
P 153 Sembrong Datuk Seri Hishammuddin Hussein
P 154 Mersing Datuk Dr Abdul Latif Ahmad
P 155 Tenggara Datuk Halimah Mohd Sadique
P 156 Kota Tinggi Datuk Noor Ehsannuddin Mohd Harun Narrashid
P 157 Pengerang Datuk Seri Azalina Othman
P 158 Tebrau Koo Soo Siong
P 159 Pasir Gudang Normala Abdul Samad
P 160 Johor Bharu Tan Sri Shahrir Samad
P 161 Pulai Datuk Nur Jazlan Mohamed
P 162 Gelang Patah Datuk Abdul Ghani Othman
P 163 Kulai (belum diumumkan)
P 164 Pontian Datuk Ahmad Maslan
P 165 Tanjong Piai (belum diumumkan)

N1 Buloh Kasap Norshida Ibrahim
N2 Jementah Dr Lee Hong Tee
N3 Pemanis Lau Chin Hoon
N4 Kemelah Datuk Ayub Rahmat
N5 Tenang Azahar Ibrahim
N6 Bekok Tan Chong
N7 Bukit Serampang Ismail Mohamad
N8 Jorak Datuk Dr Sharuddin Salleh
N9 Gambir M Asojan
N10 Tangkak Goh Tee Tee
N11 Serom Abdul Razak Minhat
N12 Bentayan Helen Fong
N13 Sungai Abong Datuk Dr Haris Salleh
N14 Bukit Naning Datuk Saipol Bahri Suib
N15 Maharani Datuk Zulkhairi Ahmad
N16 Sungai Balang Zaiton Ismail
N17 Semerah Mohd Ismail Roslan
N18 Sri Medan Datuk Zulkurnain Kamisan
N19 Yong Peng Lim Kee Moi
N20 Semarang Datuk Shamsul Bari Jamali
N21 Parit Yaani Teo Yu Chuan
N22 Parit Raja Datin Azizah Zakaria
N23 Penggaram Dr King Ban Siang
N24 Senggarang Aziz Ismail
N25 Rengit Ayub Jamil
N26 Machap Taib Abu Bakar
N27 Layang-layang Abdul Mutalib Abd Rahim
N28 Mengkibol Chai Kwee Yau
N29 Mahkota Md Jais Sarday
N30 Paloh Teoh Yap Koon
N31 Kahang R Vidyanathan
N32 Endau Abdul Latif Bandi
N33 Tenggaroh K Raven
N34 Panti Datuk Baderi Dasuki
N35 Pasir Raja Datuk Dr Adham Baba
N36 Sedili Rasman Ithnain
N37 Johor Lama Asiah Md Ariff
N38 Penawar Hamimah Mansor
N39 Tanjong Surat Syed Sis Abdul Rahman
N40 Tiram Datuk Maulizan Bujang
N41 Puteri Wangsa M Soorianarayanan
N42 Johor Jaya Tan Cher Puk
N43 Permas Datuk Seri Mohamed Khaled Nordin
N44 Tanjong Puteri Datuk Adam Sumiru
N45 Stulang Chong Chee Siong
N46 Pengkalan Rinting Chan Mee Kiong
N47 Kempas Tengku Putra Harun
N48 Skudai Liang Ah Chai
N49 Nusa Jaya Dr Zaini Abu Bakar
N50 Bukit Permai Ali Mazat Salleh
N51 Bukit Batu Chia Chin Liau
N52 Senai (belum diumumkan)
N53 Benut Datuk Hasni Mohamed
N54 Pulai Sebatang Datuk Tee Seiw Kiong
N55 Pekan Nenas (belum diumumkan)
N56 Kukup Suhairi Salleh

SABAH
P 167 Kudat Datuk Abdul Rahim Bakri
P – 0 P 168 Kota Marudu Datuk Seri Dr Maximus Johnity Ongkili
P 169 Kota Belud Datuk Abdul Rahman Dahlan
P 170 Tuaran Datuk Madius Tangau
P 171 Sepanggar Datuk Jumat Idris
P 172 Kota Kinabalu Chin Tek Ming
P 173 Putatan Dr Makin@Marcus Mojigoh
P 174 Penampang Tan Sri Bernard Giluk Dompok
P 175 Papar Datuk Rosnah Abdul Shirlin
P 176 Kimanis Datuk Seri Anifah Aman
P 177 Beaufort Datuk Azizah Mohd Dun
P 178 Sipitang Datuk Sapawi Ahmad
P 179 Ranau Datuk Ewon Ebin
P 180 Keningau Tan Sri Joseph Pairin Kitingan
P 181 Tenom (belum diumumkan)
P 182 Pensiangan Tan Sri Joseph Kurup
P 183 Beluran Datuk Ronald Kiandee
P 184 Libaran Datuk Juslie Ajirol
P 185 Batu Sapi Datin Linda Tsen Thau Lin
P 186 Sandakan Datuk Liew Vui Keong
P 187 Kinabatangan Datuk Bung Mokhtar Radin
P 188 Silam Datuk Datu Nasrun Datu Mansur
P 189 Semporna Datuk Seri Mohd Shafie Apdal
P 190 Tawau Datuk Mary Yap Kain Ching
P 191 Kalabakan Datuk Abdul Ghapur Salleh

N1 Banggi Datuk Abdul Mijul Unaini
N2 Tanjong Kapor Datuk Teo Chee Kang
N3 Pitas Datuk Bolkiah Ismail
N4 Matunggong Sarapin Magana
N5 Tandek Anita Baranting
N6 Datuk Musbah Jamli
N7 Kedamaian Datuk Herbert Timbun Lagadan
N8 Usukan Datuk Seri Mohd Salleh Said
N9 Tamparuli Datuk Jahid Jahim
N10 Sulaman Datuk Hajiji Noor
N11 Kiulu Datuk Louis Rampas
N12 Karambunai Datuk Jainab Ahmad
N13 Inanam Datuk Johny Goh Chin Lok
N14 Likas Chin Shu Ying
N15 Api-Api Datuk Dr Yee Moh Chai
N16 Luyang Datuk Shim Tshin Nyuk @ Agnes Shim
N17 Tanjong Aru Datuk Edward Yong Oui Fah
N18 Petagas Datuk Yahya Hussin
N19 Kapayan Datuk Edward Khoo Keok Hai
N20 Moyog Datuk Philip Benedict Lasimbang
N21 Kawang Datuk Ghulam Haidar Khan
N22 Pantai Manis Datuk Abdul Rahim Ismail
N23 Bongawan Mohamad Alamin
N24 Membakut Datuk Mohd Arifin Mohd Arif
N25 Klias Isnin Aliasnih
N26 Kuala Penyu Limus Jury
N27 Lumadan Datuk Kamarlin Ombi
N28 Sindumin Ahmad Bujang
N29 Kundasang Datuk Dr Joachim Gunsalam
N30 Karanaan Datuk Masidi Manjun
N31 Paginatan Datuk Siringan Gubat
N32 Tambunan Tan Sri Joseph Pairin Kitingan
N33 Bingkor Kennedy Jie John @ Kenn
N34 Liawan Datuk Sairin Karno
N35 Melalap Datuk Radin Malleh
N36 Kemabong Datuk Rubin Balang
N37 Sook Datuk Ellron Angin
N38 Nabawan Datuk Bobbey Ah Fang Suan
N39 Sugut Datuk James Ratib
N40 Labuk Datuk Michael Asang
N41 Gum-Gum Datuk Zakarian Edris
N42 Sungai Sibuga Datuk Seri Musa Aman
N43 Sekong Datuk Samsuddin Yahya
N44 Karamunting Charles Pang
N45 Elopura Au Kam Wah
N46 Tanjong Papat Datuk Raymond Tan Shu Kiah
N47 Kuamut Masiung Banah
N48 Sukau Datuk Saddi Abdul Rahman
N49 Tungku Datuk Suhaili Said
N50 Lahad Datu Datuk Mohd Yusof Apdal
N51 Kunak Datuk Nilwan Kabang
N52 Sulabayan Datuk Jaujan Sambakong
N53 Senallang Datuk Nasir Sakaran
N54 Bugaya Datuk Ramlee Marahaban
N55 Balung Datuk Syed Abbas Syed Ali
N56 Apas Datuk Tawfiq Abu Bakar Titingan
N57 Sri Tanjong Fung Len Fui
N58 Merotai Datuk Pang Yuk Ming
N59 Tanjong Batu Datuk Hamisa Samat
N60 Sebatik Datuk Muis Picho

SARAWAK
P 192 Mas Gading Nogeh Gumbek
P 193 Santubong Datuk Wan Junaidi Tuanku Jaafar
P 194 Petra Jaya Datuk Fadillah Yusof
P 195 Bandar Kuching Tan Kai (SUPP)
P 196 Stampin Datuk Yong Khoon Seng
P 197 Kota Samarahan Rubiah Wang
P 198 Mambong Datuk James Dawos Mamit
P 199 Serian Datuk Richard Riot Jaem (SUPP)
P 200 Batang Sadong Nancy Shukri
P 201 Batang Lupar Datuk Rohani Abd Karim
P 202 Sri Aman Masir Kujat
P 203 Lubok Antu William Nyalau Badak
P 204 Betong Datuk Seri Douglas Uggah Embas
P 205 Saratok Tan Sri William Mawan Ikom
P 206 Tanjong Manis Datuk Norah Abdul Rahman
P 207 Igan Datuk Abdul Wahab Dolah
P 208 Sarikei Ding Kuong Hing
P 209 Julau Datuk Joseph Salang Gandum
P 210 Kanowit Aaron Ago Dagang
P 211 Lanang Datuk Tiong Thai King
P 212 Sibu Vincent Lau Lee Ming (SUPP)
P 213 Mukah Datuk Seri Muhammad Leo Toyad
P 214 Selangau Datuk Jospeh Entulu Belaun
P 215 Kapit Datuk Alexander Nanta Linggi
P 216 Hulu Rajang Wilson Ugak Kumbong (PRS)
P 217 Bintulu Datuk Seri Tiong King Sing
P 218 Sibuti Ahmad Lai Bujang
P 219 Miri Datuk Sebastian Ting (SUPP)
P 220 Baram Anyie Ngau
P 221 Limbang Hasbi Habibollah
P 222 Lawas Datuk Henry Sum Agong

Go to Source
Author: {author

  • Comments Off


NEGERI / PARLIMEN (P) / DUN (N) / CALON


PERLIS
Parlimen
P 001 Padang Besar Datuk Zahidi Zainul Abidin
P 002 Kangar Shaharuddin Ismail
P 003 Arau Datuk Seri Shahidan Kassim
DUN
N1 Titi Tinggi Khor Hock Kong
N2 Beseri Mat Rawi Kassim
N3 Chuping Asmaiza Ahmad
N4 Mata Ayer Khairi Hassan
N5 Santan Sabry Ahmad
N6 Bintong Rela Ahmad
N7 Sena Abdul Jamil Saad
N8 Indera Kayangan Dr Por Choo Chor
N9 Kuala Perlis Mat Hassan
N10 Kayang Ahmad Bakri Ali
N11 Pauh Azlan Man
N12 Tambun Tulang Datuk Ismail Kassim
N13 Guar Sanji Jafperi Osman
N14 Simpang Ampat Nurulhisham Yaakob
N15 Sanglang Fathul Bari Mat Jahaya
KEDAH
P 004 Langkawi Datuk Nawawi Ahmad
P 005 Jerlun Datuk Othman Aziz
P 006 Kubang Pasu Datuk Johari Baharom
P 007 Padang Terap Datuk Seri Mahdzir Khalid
P 008 Pokok Sena Datuk Sahlan Ismail
P 009 Alor Setar Datuk Seri Chor Chee Heung
P 010 Kuala Kedah Dr Zaki Zamani Abdul Rashid
P 011 Pendang Datuk Othman Abdul
P 012 Jerai Datuk Seri Jamil Khir
P 013 Sik Dr Mansor Abdul Rahman
P 014 Merbok Prof Dr Ismail Daud
P 015 Sungai Petani Shamsul Anuar Ismail
P 016 Baling Datuk Abdul Azeez Abdul Rahim
P 017 Padang Serai Datuk Heng Seai Kie
P 018 Kulim-Bandar Baharu Datuk Abdul Aziz Sheikh Fadzir

N1 Ayer Hangat Mohd Rawi Abdul Hamid
N2 Kuah Nor Saidi Nayan
N3 Kota Siputeh Datuk Abu Hassan Sharif
N4 Ayer Hitam Datuk Mukhriz Mahathir
N5 Bukit Kayu Hitam Datuk Ahmad Zaini Jaafar
N6 Jitra Aminuddin Omar
N7 Kuala Nerang Badrol Hisham Hashim
N8 Pedu Kama Noriah Ibrahim
N9 Bukit Lada Datuk Ahmad Lebai Sudin
N10 Bukit Pinang Mokhtar Mohd Nor
N11 Derga Dr Cheah Soon Hai
N12 Bakar Bata Datuk Ahmad Bashah Md Hanipah
N13 Kota Darul Aman Loh Gim Hui
N14 Alor Mengkudu Sharifah Maznah Syed Kassim Barakbah
N15 Anak Bukit Datuk Hashim Yahya
N16 Kubang Rotan Datuk Latt Shariman Abdullah
N17 Pengkalan Kundor Noor Hasita Mat Isa
N18 Tokai Najmudin Darus
N19 Sungai Tiang Datuk Suraya Yaacob
N20 Sungai Limau Mohd Fazilah Mohd Ali
N21 Guar Chempedak Datuk Dr Ku Abdul Rahman Ismail
N22 Gurun Dr Leong Yong Kong
N23 Belantek Datuk Mohd Tajudin Abdullah
N24 Jeneri Mahadzir Abdul Hamid
N25 Bukit Selambau M L Maran
N26 Tanjung Dawai Datuk Tajul Urus Mat Zain
N27 Pantai Merdeka Ali Yahya
N28 Bakar Arang Lee Yean Wang
N29 Sidam Bee Sieong Heng
N30 Bayu Datuk Azmi Che Husain
N31 Kupang Harun Abdul Aziz
N32 Kuala Ketil Mohd Khairul Abdullah
N33 Merbau Pulas Datuk Marlia Abdul Latif
N34 Lunas S Ananthan
N35 Kulim Chua Thiong Gee
N36 Bandar Baharu Nor Sabrina Mohd Noor

KELANTAN
P 019 Tumpat Mansor Salleh
P 020 Pengkalan Chepa Datuk Dali Husin
P 021 Kota Bharu Datuk Mohamad Fatmi Che Salleh
P 022 Pasir Mas Che Johan Che Pa
P 023 Rantau Panjang Ghazali Ismail
P 024 Kubang Kerian Anuar Safian
P 025 Bachok Datuk Awang Adek Husin
P 026 Ketereh Tan Sri Annuar Musa
P 027 Tanah Merah Datuk Ikmal Hisham Abdul Aziz
P 028 Pasir Puteh Tuan Mustaffa Tuan Mat
P 029 Machang Datuk Ahmad Jazlan Yaakub
P 030 Jeli Datuk Seri Mustapha Mohamed
P 031 Kuala Krai Tuan Aziz Tuan Hamat@Tuan Mat
P 032 Gua Musang Tengku Razaleigh Hamzah

N1 Pengkalan Kubor Datuk Noor Zahidi Omar
N2 Kelaboran Wan Hanapi Wan Yaacob
N3 Pasir Pekan Nik Noriza Nik Salleh
N4 Wakaf Bharu Datuk Mohd Rosdi Abdul Aziz
N5 Kijang Zaluzi Sulaiman
N6 Chempaka Wan Razman Wan Abd Razak
N7 Panchor Che Rosli Hassan
N8 Tanjong Mas Kanidy Omar
N9 Kota Lama Tan Ken Ten
N10 Bunut Payong Mohd Fakhrurazi Abdul Rahim
N11 Tendong Datuk Hanafi Mamat
N12 Pengkalan Pasir Tuan Anuwa Tuan Mat
N13 Chetok Aimi Jusoh
N14 Meranti Mohd Afandi Yusoff
N15 Gual Periok Shaari Mat Husain
N16 Bukit Tuku Mohd Zain Ismail
N17 Salor Datuk Mohamad Nordin Awang
N18 Pasir Tumboh Mohd Shamsul Mohd Yusoff
N19 Demit Wan Mohd Nazi Wan Hamat
N20 Tawang Mohd Zain Yasim
N21 Perupok Datuk Mohd Zaidi Sidek
N22 Jelawat Datuk Ilias Husain
N23 Melor Mohd Othman Omar
N24 Kadok Mohamad Basri Awang
N25 Kok Lanas Datuk Md Alwi Che Ahmad
N26 Bukit Panau Baharudin Yusof
N27 Gual Ipoh Bakri @ Mohd Bakri Mustapha
N28 Kemahang Dayang Saniah Awang Hamid
N29 Selising Zulkifli Ali
N30 Limbongan Mohd Rujhan Salleh
N31 Semerak Zawawi Othman
N32 Gaal Redzuan Stapha
N33 Pulai Chondong Halim @ Ab Halim Ismail
N34 Temangan Azemi Mat Zin
N35 Kemuning Eriandi Ismail
N36 Bukit Bunga Mohd Adhan Kechik
N37 Air Lanas Datuk Seri Mustapha Mohamed
N38 Kuala Balah Datuk Abdul Aziz Derashid
N39 Mengkebang Azizzuddin Hussein
N40 Guchil Datuk Nik Sapeia Nik Yusof
N41 Manek Urai Che Jalal Muda
N42 Dabong Datuk Ramzi Ab Rahman
N43 Nenggiri Mat Yusoff Abdul Ghani
N44 Paloh Datuk Nozula Mat Diah
N45 Galas Ab Aziz Yusoff

TERENGGANU
P 033 Besut Datuk Seri Idris Jusoh
P 034 Setiu Mohd Zulkifli Jusoh
P 035 Kuala Nerus Datuk Mohamed Nasir Ibrahim Fikri
P 036 Kuala Terengganu Mohd Zubir Embong
P 037 Marang Datuk Yahya Khatib Mohamed
P 038 Hulu Terengganu Jailani Johari
P 039 Dungun Datuk Rosli Mat Hassan
P 040 Kemaman Datuk Seri Ahmad Shabery Cheek

N1 Kuala Besut Dr A Rahman Mokhtar
N2 Kota Putera Mohd Mahdi Musa
N3 Jertih Muhammad Pehimi Yusof
N4 Hulu Besut Nawi Mohamad
N5 Jabi Mohd Iskandar Jaafar
N6 Permaisuri Datuk Mohd Jidin Shafie
N7 Langkap Sabri Mohd Nor
N8 Batu Rakit Bazlan Abdul Rahman
N9 Tepuh Muhammad Ramli Nuh
N10 Teluk Pasu Datuk Abdul Rahin Mohd Said
N11 Seberang Takir Datuk Ahmad Razif Abdul Rahman
N12 Bukit Tunggal Ismail Nik
N13 Wakaf Mempelam Wan Mahyuddin Wan Ngah
N14 Bandar Datuk Toh Chin Yaw
N15 Ladang Datuk Wan Ahmad Farid Wan Salleh
N16 Batu Buruk Datuk Che Mat Jusoh
N17 Alur Limbat Alias Abdullah
N18 Bukit Payung Zaidi Muda
N19 Ru Rendang Nik Dir Nik Wan Ku
N20 Pengkalan Berangan Abdul Latiff Awang
N21 Telemong Rozi Mamat
N22 Manir Yusoff Awang Hitam
N23 Kuala Berang Datuk Tengku Putera Tengku Awang
N24 Ajil Razali Taib
N25 Bukit Besi Rosli Daud
N26 Rantau Abang Datuk Za’abar Mohamed Adib
N27 Sura Zakariah Ali
N28 Paka Datuk Matulidi Jusoh
N29 Kemasik Rosli Othman
N30 Kijal Datuk Seri Ahmad Said
N31 Cukai Datuk Wan Ahmad Nizam Wan Abdul Hamid
N32 Air Putih Wan Abdul Hakim Wan Mokhtar

PULAU PINANG
P 041 Kepala Batas Datuk Seri Reezal Merican Naina Merican
P 042 Tasek Gelugor Shabudin Yahya
P 043 Bagan Chua Teik Siang
P 044 Permatang Pauh Dr Mazlan Ismail
P 045 Bukit Mertajam Gui Guat Lye
P 046 Batu Kawan N Gobalakrishnan
P 047 Nibong Tebal Datuk Zainal Abidin Osman
P 048 Bukit Bendera Teh Leong Meng
P 049 Tanjong Ng Song Kheng
P 050 Jelutong Ng Fook On
P 051 Bukit Gelugor Teh Beng Yeam
P 052 Bayan Baru Tang Heap Seng
P 053 Balik Pulau Datuk Seri Dr Hilmi Yahaya

N1 Penaga Mohd Zain Ahmad
N2 Bertam Shaiful Azhar Othman
N3 Pinang Tunggal Datuk Roslan Saidin
N4 Permatang Berangan Omar Abdul Hamid
N5 Sungai Dua Muhamad Yusoff Mohd Noor
N6 Telok Ayer Tawar Datuk Jahara Hamid
N7 Sungai Puyu Sum Yoo Keong
N8 Bagan Jermal Tan Chuan Hong
N9 Bagan Dalam M Karuppanan
N10 Seberang Jaya Datuk Mohammad Nasir Abdullah
N11 Permatang Pasir Anuar Faisal Yahya
N12 Penanti Ibrahim Ahmad
N13 Berapit Lau Cheik Tuan
N14 Machang Bubuk Tan Lok Heah
N15 Padang Lalang Tan Teik Cheng
N16 Perai L Krishnan
N17 Bukit Tengah Teng Chang Yeow
N18 Bukit Tambun Lai Chew Hock
N19 Jawi Tan Cheng Liang
N20 Sungai Bakap Mohd Foad Mat Isa
N21 Sungai Acheh Datuk Mahmud Zakaria
N22 Tanjung Bunga Datuk Seri Chia Kwang Chye
N23 Air Putih Tan Ken Keong
N24 Kebun Bunga Hng Chee Wey
N25 Pulau Tikus Rowena Yam
N26 Padang Kota Oh Tong Keong
N27 Pengkalan Kota Loke Poh Chye
N28 Komtar Loh Chye Teik
N29 Datuk Keramat Ong Thean Lye
N30 Sungai Pinang Dr Thor Tebing Gee
N31 Batu Lanchang Lee Boon Ten
N32 Seri Delima Low Joo Hiap
N33 Air Itam Lok Jieh Sheng
N34 Paya Terubong Koh Wan Leong
N35 Batu Uban Goh Kheng Sneah
N36 Pantai Jerejak Wong Mun Hoe
N37 Batu Maung Mansor Musa
N38 Bayan Lepas Nordin Ahmad
N39 Pulau Betong Muhammad Farid Saad
N40 Teluk Bahang Shah Headan Ayoob Hussain Shah

PERAK
P 054 Gerik Datuk Hasbullah Osman
P 055 Lenggong Datuk Shamsul Anuar Nasarah
P 056 Larut Datuk Hamzah Zainudin
P 057 Parit Buntar Muaamar Ghadafi Jamal Jamaludin
P 058 Bagan Serai Dr Noor Azmi Ghazali
P 059 Bukit Gantang Datuk Ismail Safian
P 060 Taiping Datuk Tan Lian Hoe
P 061 Padang Rengas Datuk Seri Mohamed Nazri Aziz
P 062 Sungai Siput Datuk S.K Devamany
P 063 Tambun Datuk Seri Ahmad Husni Hanadzlah
P 064 Ipoh Timur Kathleen Wong Mei Yin
P 065 Ipoh Barat Dr Cheng Wei Yee
P 066 Batu Gajah Loo Thin Tuck
P 067 Kuala Kangsar Datuk Wan Mohammad Khairil Anuar Wan Ahmad
P 068 Beruas Datuk Chang Ko Youn
P 069 Parit Datuk Mohd Zaim Abu Hassan
P 070 Kampar Datuk Lee Chee Leong
P 071 Gopeng Datuk Tan Chin Meng
P 072 Tapah Datuk M. Saravanan
P 073 Pasir Salak Datuk Tajuddin Abdul Rahman
P 074 Lumut Datuk Seri Kong Cho Ha
P 075 Bagan Datoh Datuk Seri Dr Ahmad Zahid Hamidi
P 076 Teluk Intan Datuk Mah Siew Keong
P 077 Tanjong Malim Datuk Seri Ong Ka Chuan

N1 Pengkalan Hulu Aznel Ibrahim
N2 Temenggor Salbiah Mohamed
N3 Kenering Datuk Mohd Tarmizi Idris
N4 Kota Tampan Datuk Saarani Mohamad
N5 Selama Datuk Mohamad Daud Mohd Yusoff
N6 Kubu Gajah Ahmad Hasbullah Alias
N7 Batu Kurau Dr Muhammad Amin Zakaria
N8 Titi Serong Abu Bakar Mat Ali
N9 Kuala Kurau Mohd Salleh Mat Disa
N10 Alor Pongsu Datuk Sham Mat Sahat
N11 Gunong Semanggol Zulkarnain Ismail
N12 Selinsing Sharudin Ahmad
N13 Kuala Sapetang Loh Swee Eng
N14 Changkat Jering Datuk Rosli Husin
N15 Trong Dr Zabri Abdul Wahid
N16 Kamunting Datuk Mohammad Zahir Abdul Khalid
N17 Pokok Asam Datuk Ho Cheng Wang
N18 Aulong Soo Kay Peng
N19 Chenderoh Zainun Mat Nor
N20 Lubok Merbau Datuk Siti Salmah Mat Jusak
N21 Lintang Datuk Zolkafly Harun
N22 Jalong Liew Yew Aw
N23 Manjoi Mohamad Ziad Mohamed
N24 Hulu Kinta Datuk Aminuddin Md Hanafiah
N25 Canning Ceylyn Tay Wei Lung
N26 Tebing Tinggi Tony Khoo Boon Chu
N27 Pasir Pinji Tong Fah Chong
N28 Bercham Liew Huey Shan
N29 Kepayang Chang Kok Aun
N30 Buntong C Sivaraj
N31 Jelapang S Mokan
N32 Menglembu Loo Gar Yen
N33 Tronoh Yip Sze Choy
N34 Bukit Chandan Maslin Sham Razman
N35 Manong Mohamad Kamil Shafie
N36 Pengkalan Baharu Datuk Abd Manap Hashim
N37 Pantai Remis Koh Ser Yun
N38 Belanja Drs. Mohd Nizar Zakaria
N39 Bota Datuk Nasaruddin Hashim
N40 Malim Nawar Chang Gwo Chyang
N41 Keranji Danial Wa Wai How
N42 Tualang Sekah Nolee Ashilin Mohammed Radzi
N43 Sungai Rapat Datuk Hamidah Osman
N44 Simpang Pulai Datuk Chang Kon You @ Chen Kwan Wu
N45 Teja Yew Sau Kham
N46 Chenderiang Datuk Dr Mah Hang Soon
N47 Ayer Kuning Datuk Samsudin Abu Hassan
N48 Sungai Manik Datuk Zainol Fadzi Paharudin
N49 Kampong Gajah Abdullah Fauzi Ahmad Razali
N50 Sitiawan Ting Tai Fook
N51 Pasir Panjang Rashidi Ibrahim
N52 Pangkor Datuk Seri Dr Zambry Abdul Kadir
N53 Rungkup Datuk Shahrul Zaman Yahya
N54 Hutan Melintang R Supramaniam
N55 Pasir Bedamar DatuK M Kayveas
N56 Changkat Jong Mohd Azhar Jamaluddin
N57 Sungkai Goh Kim Swee
N58 Slim Datuk Khusairi Abdul Talib
N59 Behrang Datuk Rusnah Kassim

PAHANG
P 078 Cameron Highlands Datuk G Palanivel
P 079 Lipis Datuk Mohamad Shahrum Osman
P 080 Raub Datuk Hoh Khai Mun
P 081 Jerantut Ahmad Nazlan Idris
P 082 Indera Mahkota Datuk Wan Adnan Wan Mamat
P 083 Kuantan Datuk Suffian Awang
P 084 Paya Besar Datuk Abdul Manan Ismail
P 085 Pekan Datuk Seri Najib Razak
P 086 Maran Datuk Ismail Abd Muttalib
P 087 Kuala Krau Datuk Ismail Mohamed Said
P 088 Temerloh Datuk Saifuddin Abdullah
P 089 Bentong Datuk Seri Liow Tiong Lai
P 090 Bera Datuk Seri Ismail Sabri Yaakob
P 091 Rompin Datuk Seri Jamaluddin Jarjis

N1 Tanah Rata Datuk Ho Yip Kap
N2 Jelai Datuk Wan Rosdy Wan Ismail
N3 Padang Tengku Datuk Abdul Rahman Mohamad
N4 Cheka Wong Kong Hui
N5 Benta Datuk Mohd. Soffi Abdul Razak
N6 Batu Talam Datuk Abdul Aziz Kiram
N7 Tras Wing Lay Hiang
N8 Dong Datuk Shahiruddin Ab. Moin
N9 Tahan Datuk Wan Amizan Wan Abdul Razak
N10 Damak Datuk Lau Lee
N11 Pulau Tawar Datuk Dr Ahmad Shukri Ismail
N12 Beserah Datuk Mohd Hazmi Yusof
N13 Semambu Datuk Pang Tsu Ming
N14 Teruntum Datuk Chang Hong Seong
N15 Tanjong Lumpur Datuk Tengku Zulkifli Tengku Ahmad
N16 Inderapura Datuk Shafik Fauzan Sharif
N17 Sungai Lembing Datuk Md. Sohaimi Mohamed Shah
N18 Lepar Mohd. Shohaimi Jusoh
N19 Panching Datuk Mohd Zaili Besar
N20 Pulau Manis Khairuddin Mahmud
N21 Peramu Jaya Datuk Sheikh Mohd Fauzi
N22 Bebar Ibrahim Awang Ismail
N23 Chini Datuk Abu Bakar Harun
N24 Luit Nur Hidayah Muhamad Suhaimi
N25 Kuala Sentul Datuk Shahaniza Shamsuddin
N26 Chenor Mohd Ariffin Awang Ismail
N27 Jenderak Datuk Mohamed Jaafar
N28 Kerdau Syed Ibrahim Syed Ahmad
N29 Jengka Wan Salman Wan Ismail
N30 Mentakab Datuk Chuah Boon Seong
N31 Lanchang Datuk Mohd Sharkar Shamsudin
N32 Kuala Semantan Mohd Anuar Mat Yunus
N33 Bilut Leong Kim Soon
N34 Ketari Woong Choo Yak
N35 Sabai R Goonasekaran
N36 Pelangai Datuk Seri Adnan Yaakob
N37 Guai Norolazali Sulaiman Noorol Azali Sulaiman
N38 Triang Tan Tin Loon
N39 Kemayan Mohd Fadil Osman
N40 Bukit Ibam Datuk Wan Kadri Wan Mahusin
N41 Muadzam Shah Datuk Maznah Mazlan
N42 Tioman Mohd Johari Hussain

SELANGOR
P 092 Sabak Bernam Mohd Fasiah Mohd Fakeh
P 093 Sungai Besar Noriah Kasnon
P 094 Hulu Selangor P Kamalanathan a/l P Panchanathan
P 095 Tanjong Karang Datuk Seri Noh Omar
P 096 Kuala Selangor Irmohizam Ibrahim
P 097 Selayang Lim Siang Chai
P 098 Gombak Raman Ismail
P 099 Ampang Rozaidah Talib
P 100 Pandan Lim Chin Yee
P 101 Hulu Langat Adzhaliza Mohd Nor
P 102 Serdang Yap Pian Hon
P 103 Puchong A Kohilan Pillay a/l G Appu
P 104 Kelana Jaya Loh Seng Kok
P 105 Petaling Jaya Selatan Sheah Kok Fah
P 106 Petaling Jaya Utara Chew Hoong Ling
P 107 Subang Pakas Rao a/l Applanaidoo
P 108 Shah Alam Zulkifli Nordin
P 109 Kapar Sakthivel a/l Alagappan
P 110 Klang Teh Kim Poo
P 111 Kota Raja Murugesan a/l Sinnandavar
P 112 Kuala Langat Sharuddin Omar
P 113 Sepang Mohd Zin Mohamed

N1 Sungai Air Tawar Kamarol Zaki Abdul Malik
N2 Sabak Abdul Halim Udin
N3 Sungai Panjang Budiman Mohd Zohdi
N4 Sekinchan Kek Seng Hooi
N5 Hulu Bernam Rosni Sohar
N6 Kuala Kubu Baharu Ooi Hui Wen @ Jessie Ooi
N7 Batang Kali Mat Nadzari Ahmad Dahlan
N8 Sungai Burong Mohd Shamsudin Lias
N9 Permatang Sulaiman Abdul Razak
N10 Bukit Melawati Jakiran Jacomah
N11 Ijok Parthiban a/l Karuppiah
N12 Jeram Amiruddin Setro
N13 Kuang Abdul Shukur Idrus
N14 Rawang Lee Li Yew
N15 Taman Templer Subahan Kamal
N16 Batu Caves Rawisandran a/l Narayanan
N17 Gombak Setia Said Anuar Said Ahmad
N18 Hulu Kelang Abdul Rahim Pandak Kamarudin
N19 Bukit Antarabangsa Mohamad Nadzim Ibrahim
N20 Lembah Jaya Baderisham Jolly
N21 Chempaka Muhammad Faizal Sufar
N22 Teratai Liew Pok Boon
N23 Dusun Tua Ismail Sani
N24 Semenyih Johan Abd Aziz
N25 Kajang Lee Ban Seng
N26 Bangi Mohd Zaidi Md Zain @ Zakaria
N27 Balakong Lai Kwong Choy
N28 Seri Kembangan Chin Toong Kang
N29 Seri Serdang Mohamad Yusof Mohamed Yassin
N30 Kinrara Wong Hock Aun
N31 Subang Jaya Gan Meng Foo
N32 Seri Setia Tengku Rethwan Tengku Mansor
N33 Taman Medan Ab Wahab Ibrahim
N34 Bukit Gasing Juan Sei Chang
N35 Kampung Tunku Chong Seng Foo
N36 Damansara Utama Lim Choon Kin
N37 Bukit Lanjan Chong Tuck Chiew
N38 Paya Jaras Muhammad Bushro Mat Johor
N39 Kota Damansara Halimaton Saadiah Bohan
N40 Kota Anggerik Mohd Yusof Din
N41 Batu Tiga Ahmad Nawawi M Zin
N42 Meru Sukaiman Ahmad
N43 Sementa Md Ghazali Md Amin
N44 Sungai Pinang Lee Siew Chee
N45 Selat Kelang Faisal Yahya
N46 Pelabuhan Klang Nasarruddin M Zin
N47 Pandamaran Ching Eu Boon
N48 Kota Alam Shah Maglin Dennis Dcruz
N49 Seri Andalas Mohan a/l Thangarasu
N50 Sri Muda Mohd Abdul Raof Mokhtar
N51 Sijangkang Zurihan Yusop
N52 Telok Datok Tan Cheng Chai
N53 Morib Hasiman Sidom
N54 Tanjong Sepat Nisman Yusof
N55 Dengkil Shahrum Mohd Sharif
N56 Sungai Pelek Ng Chok Sin

WILAYAH PERSEKUTUAN KUALA LUMPUR
P 114 Kepong Datuk Chandrakumanan Arumugam
P 115 Batu Dr Dominik Lau hoe Chai
P 116 Wangsa Maju Datuk Dr. Shafei Abdullah
P 117 Segambut Jayanthi Devi Balaguru
P 118 Setiawangsa Datuk Ahmad Fauzi Zahari
P 119 Titiwangsa Datuk Johari Abdul Ghani
P 120 Bukit Bintang Frankie Gan Joon Zin
P 121 Lembah Pantai Datuk Raja Nong Chik Raja Zainal Abidin
P 122 Seputeh Nicole Wong Siaw Ting
P 123 Cheras Teoh Chee Hooi
P 124 Bandar Tun Razak Tan Kok Eng

WILAYAH PERSEKUTUAN PUTRAJAYA
P 125 Putrajaya Datuk Seri Tengku Adnan Tengku Mansor

WILAYAH PERSEKUTUAN LABUAN 
P 166 Labuan Rosman Isli

NEGERI SEMBILAN
P 126 Jelebu Zainuddin Ismail
P 127 Jempol Tan Sri Mohd Isa Samad
P 128 Seremban Datuk Dr Yeow Chai Thiam
P 129 Kuala Pilah Datuk Hasan Malek
P 130 Rasah Teo Eng Kian
P 131 Rembau Khairy Jamaluddin Abu Bakar
P 132 Telok Kemang Datuk V S Morgan
P 133 Tampin Datuk Seri Shaziman Mansor

N1 Chennah Siow Foo Wen
N2 Pertang Datuk Jalaluddin Alias
N3 Sungai Lui Mohamad Razi Mohamad Ali
N4 Klawang Datuk Yunus Rahmat
N5 Serting Datuk Shamsulkahar Mohd Deli
N6 Palong Datuk Lilah Yassin
N7 Jeram Padang Manikam Lecthumanan
N8 Bahau Yee Mee Faa
N9 Lenggeng Datuk Ishak Ismail
N10 Nilai Gan Chee Biow
N11 Lobak Titan Hoh Kok Yew
N12 Temiang Jason Lee Kee Chong
N13 Sikamat Wan Salwati Abdullah
N14 Ampangan Abu Ubaidah Redza
N15 Juasseh Datuk Mohd Razi Kail
N16 Seri Menanti Datuk Abdul Samad Ibrahim
N17 Senaling Datuk Ismail Lasim
N18 Pilah Datuk Norhayati Omar
N19 Johol Mohd Fadil Abu Kasim
N20 Labu Datuk Hasim Rusdi
N21 Bukit Kepayang Wong Oi Foon
N22 Rahang Julia Wong Pik Min
N23 Mambau Datuk Yu Chok Tow
N24 Senawang Shoong Vee Hing
N25 Paroi Mohd Ghazali Abdul Wahid
N26 Chembong Datuk Zaifulbahri Idris
N27 Rantau Datuk Seri Mohamad Hasan
N28 Kota Datuk Dr Awaluddin Said
N29 Chuah Lim Chin Fui
N30 Lukut Vincent Yeong Seng Wong
N31 Bagan Pinang Tun Hairuddin Abu Bakar
N32 Linggi Abdul Rahman Redza
N33 Port Dickson Thanaletchumi Palanisamy
N34 Gemas Abdul Razak Said
N35 Gemencheh Mohamad Isam Isa
N36 Repah Yap Seong Fook

MELAKA
P 134 Masjid Tanah Mas Ermieyanti Samsudin
P 135 Alor Gajah Datuk Koh Nai Kwang
P 136 Tangga Batu Datuk Dr Abu Bakar Md Diah
P 137 Bukit Katil Datuk Seri Mohd Ali Rustam
P 138 Kota Melaka Dr Yee Kok Wah
P 139 Jasin Datuk Ahmad Hamzah

N1 Kuala Linggi Datuk Ismail Othman
N2 Tanjung Bidara Datuk Ab Karim Sulaiman
N3 Ayer Limau Amiruddin Yusof
N4 Lendu Sulaiman Ali
N5 Taboh Naning Datuk Latipah Omar
N6 Rembia Datuk Norpipah Abdul
N7 Gadek Datuk MS Mahadevan
N8 Machap Datuk Lai Meng Chong
N9 Durian Tunggal Datuk Ab Wahab Ab Latip
N10 Asahan Datuk Wira Abd Ghafaar Atan
N11 Sungai Udang Datuk Wira Idris Haron
N12 Pantai Kundor Datuk Ab Rahaman Ab Karim
N13 Paya Rumput Sazali Md Din
N14 Kelebang Lim Bang Hon
N15 Bachang Chua Lian Chai
N16 Ayer Keroh Yong Koon Juan
N17 Bukit Baru Karim Yaacob
N18 Ayer Molek Datuk Md Yunos Husin
N19 Kesidang Lim Eng Teck
N20 Kota Laksamana Datuk Chiw Tiang Chai
N21 Duyong Datuk Gan Tian Loo
N22 Bandar Hilir Ronald Gan Yong Ho
N23 Telok Mas Datuk Latiff Tamby Chik
N24 Bemban Ng Choon Koon
N25 Rim Datuk Ghazale Mohamad
N26 Serkam Zaidi Attan
N27 Merlimau Roslan Ahmad
N28 Sungai Rambai Datuk Hassan Rahman

JOHOR
P 140 Segamat Datuk S Subramaniam
P 141 Sekijang Anuar Abdul Manap
P 142 Labis Datuk Chua Tee Yong
P 143 Pagoh Tan Sri Muhyiddin Yassin
P 144 Ledang Hamim Samuri
P 145 Bakri Chris Lee
P 146 Muar Datuk Mohd Razali Ibrahim
P 147 Parit Sulong Datuk Noraini Ahmad
P 148 Ayer Hitam Datuk Dr Wee Ka Siong
P 149 Sri Gading Datuk Aziz Kaprawi
P 150 Batu Pahat Dr Mohd Puad Zarkashi
P 151 Simpang Renggam Liang Teck Meng
P 152 Kluang Dr Hou Kok Chung
P 153 Sembrong Datuk Seri Hishammuddin Hussein
P 154 Mersing Datuk Dr Abdul Latif Ahmad
P 155 Tenggara Datuk Halimah Mohd Sadique
P 156 Kota Tinggi Datuk Noor Ehsannuddin Mohd Harun Narrashid
P 157 Pengerang Datuk Seri Azalina Othman
P 158 Tebrau Koo Soo Siong
P 159 Pasir Gudang Normala Abdul Samad
P 160 Johor Bharu Tan Sri Shahrir Samad
P 161 Pulai Datuk Nur Jazlan Mohamed
P 162 Gelang Patah Datuk Abdul Ghani Othman
P 163 Kulai (belum diumumkan)
P 164 Pontian Datuk Ahmad Maslan
P 165 Tanjong Piai (belum diumumkan)

N1 Buloh Kasap Norshida Ibrahim
N2 Jementah Dr Lee Hong Tee
N3 Pemanis Lau Chin Hoon
N4 Kemelah Datuk Ayub Rahmat
N5 Tenang Azahar Ibrahim
N6 Bekok Tan Chong
N7 Bukit Serampang Ismail Mohamad
N8 Jorak Datuk Dr Sharuddin Salleh
N9 Gambir M Asojan
N10 Tangkak Goh Tee Tee
N11 Serom Abdul Razak Minhat
N12 Bentayan Helen Fong
N13 Sungai Abong Datuk Dr Haris Salleh
N14 Bukit Naning Datuk Saipol Bahri Suib
N15 Maharani Datuk Zulkhairi Ahmad
N16 Sungai Balang Zaiton Ismail
N17 Semerah Mohd Ismail Roslan
N18 Sri Medan Datuk Zulkurnain Kamisan
N19 Yong Peng Lim Kee Moi
N20 Semarang Datuk Shamsul Bari Jamali
N21 Parit Yaani Teo Yu Chuan
N22 Parit Raja Datin Azizah Zakaria
N23 Penggaram Dr King Ban Siang
N24 Senggarang Aziz Ismail
N25 Rengit Ayub Jamil
N26 Machap Taib Abu Bakar
N27 Layang-layang Abdul Mutalib Abd Rahim
N28 Mengkibol Chai Kwee Yau
N29 Mahkota Md Jais Sarday
N30 Paloh Teoh Yap Koon
N31 Kahang R Vidyanathan
N32 Endau Abdul Latif Bandi
N33 Tenggaroh K Raven
N34 Panti Datuk Baderi Dasuki
N35 Pasir Raja Datuk Dr Adham Baba
N36 Sedili Rasman Ithnain
N37 Johor Lama Asiah Md Ariff
N38 Penawar Hamimah Mansor
N39 Tanjong Surat Syed Sis Abdul Rahman
N40 Tiram Datuk Maulizan Bujang
N41 Puteri Wangsa M Soorianarayanan
N42 Johor Jaya Tan Cher Puk
N43 Permas Datuk Seri Mohamed Khaled Nordin
N44 Tanjong Puteri Datuk Adam Sumiru
N45 Stulang Chong Chee Siong
N46 Pengkalan Rinting Chan Mee Kiong
N47 Kempas Tengku Putra Harun
N48 Skudai Liang Ah Chai
N49 Nusa Jaya Dr Zaini Abu Bakar
N50 Bukit Permai Ali Mazat Salleh
N51 Bukit Batu Chia Chin Liau
N52 Senai (belum diumumkan)
N53 Benut Datuk Hasni Mohamed
N54 Pulai Sebatang Datuk Tee Seiw Kiong
N55 Pekan Nenas (belum diumumkan)
N56 Kukup Suhairi Salleh

SABAH
P 167 Kudat Datuk Abdul Rahim Bakri
P – 0 P 168 Kota Marudu Datuk Seri Dr Maximus Johnity Ongkili
P 169 Kota Belud Datuk Abdul Rahman Dahlan
P 170 Tuaran Datuk Madius Tangau
P 171 Sepanggar Datuk Jumat Idris
P 172 Kota Kinabalu Chin Tek Ming
P 173 Putatan Dr Makin@Marcus Mojigoh
P 174 Penampang Tan Sri Bernard Giluk Dompok
P 175 Papar Datuk Rosnah Abdul Shirlin
P 176 Kimanis Datuk Seri Anifah Aman
P 177 Beaufort Datuk Azizah Mohd Dun
P 178 Sipitang Datuk Sapawi Ahmad
P 179 Ranau Datuk Ewon Ebin
P 180 Keningau Tan Sri Joseph Pairin Kitingan
P 181 Tenom (belum diumumkan)
P 182 Pensiangan Tan Sri Joseph Kurup
P 183 Beluran Datuk Ronald Kiandee
P 184 Libaran Datuk Juslie Ajirol
P 185 Batu Sapi Datin Linda Tsen Thau Lin
P 186 Sandakan Datuk Liew Vui Keong
P 187 Kinabatangan Datuk Bung Mokhtar Radin
P 188 Silam Datuk Datu Nasrun Datu Mansur
P 189 Semporna Datuk Seri Mohd Shafie Apdal
P 190 Tawau Datuk Mary Yap Kain Ching
P 191 Kalabakan Datuk Abdul Ghapur Salleh

N1 Banggi Datuk Abdul Mijul Unaini
N2 Tanjong Kapor Datuk Teo Chee Kang
N3 Pitas Datuk Bolkiah Ismail
N4 Matunggong Sarapin Magana
N5 Tandek Anita Baranting
N6 Datuk Musbah Jamli
N7 Kedamaian Datuk Herbert Timbun Lagadan
N8 Usukan Datuk Seri Mohd Salleh Said
N9 Tamparuli Datuk Jahid Jahim
N10 Sulaman Datuk Hajiji Noor
N11 Kiulu Datuk Louis Rampas
N12 Karambunai Datuk Jainab Ahmad
N13 Inanam Datuk Johny Goh Chin Lok
N14 Likas Chin Shu Ying
N15 Api-Api Datuk Dr Yee Moh Chai
N16 Luyang Datuk Shim Tshin Nyuk @ Agnes Shim
N17 Tanjong Aru Datuk Edward Yong Oui Fah
N18 Petagas Datuk Yahya Hussin
N19 Kapayan Datuk Edward Khoo Keok Hai
N20 Moyog Datuk Philip Benedict Lasimbang
N21 Kawang Datuk Ghulam Haidar Khan
N22 Pantai Manis Datuk Abdul Rahim Ismail
N23 Bongawan Mohamad Alamin
N24 Membakut Datuk Mohd Arifin Mohd Arif
N25 Klias Isnin Aliasnih
N26 Kuala Penyu Limus Jury
N27 Lumadan Datuk Kamarlin Ombi
N28 Sindumin Ahmad Bujang
N29 Kundasang Datuk Dr Joachim Gunsalam
N30 Karanaan Datuk Masidi Manjun
N31 Paginatan Datuk Siringan Gubat
N32 Tambunan Tan Sri Joseph Pairin Kitingan
N33 Bingkor Kennedy Jie John @ Kenn
N34 Liawan Datuk Sairin Karno
N35 Melalap Datuk Radin Malleh
N36 Kemabong Datuk Rubin Balang
N37 Sook Datuk Ellron Angin
N38 Nabawan Datuk Bobbey Ah Fang Suan
N39 Sugut Datuk James Ratib
N40 Labuk Datuk Michael Asang
N41 Gum-Gum Datuk Zakarian Edris
N42 Sungai Sibuga Datuk Seri Musa Aman
N43 Sekong Datuk Samsuddin Yahya
N44 Karamunting Charles Pang
N45 Elopura Au Kam Wah
N46 Tanjong Papat Datuk Raymond Tan Shu Kiah
N47 Kuamut Masiung Banah
N48 Sukau Datuk Saddi Abdul Rahman
N49 Tungku Datuk Suhaili Said
N50 Lahad Datu Datuk Mohd Yusof Apdal
N51 Kunak Datuk Nilwan Kabang
N52 Sulabayan Datuk Jaujan Sambakong
N53 Senallang Datuk Nasir Sakaran
N54 Bugaya Datuk Ramlee Marahaban
N55 Balung Datuk Syed Abbas Syed Ali
N56 Apas Datuk Tawfiq Abu Bakar Titingan
N57 Sri Tanjong Fung Len Fui
N58 Merotai Datuk Pang Yuk Ming
N59 Tanjong Batu Datuk Hamisa Samat
N60 Sebatik Datuk Muis Picho

SARAWAK
P 192 Mas Gading Nogeh Gumbek
P 193 Santubong Datuk Wan Junaidi Tuanku Jaafar
P 194 Petra Jaya Datuk Fadillah Yusof
P 195 Bandar Kuching Tan Kai (SUPP)
P 196 Stampin Datuk Yong Khoon Seng
P 197 Kota Samarahan Rubiah Wang
P 198 Mambong Datuk James Dawos Mamit
P 199 Serian Datuk Richard Riot Jaem (SUPP)
P 200 Batang Sadong Nancy Shukri
P 201 Batang Lupar Datuk Rohani Abd Karim
P 202 Sri Aman Masir Kujat
P 203 Lubok Antu William Nyalau Badak
P 204 Betong Datuk Seri Douglas Uggah Embas
P 205 Saratok Tan Sri William Mawan Ikom
P 206 Tanjong Manis Datuk Norah Abdul Rahman
P 207 Igan Datuk Abdul Wahab Dolah
P 208 Sarikei Ding Kuong Hing
P 209 Julau Datuk Joseph Salang Gandum
P 210 Kanowit Aaron Ago Dagang
P 211 Lanang Datuk Tiong Thai King
P 212 Sibu Vincent Lau Lee Ming (SUPP)
P 213 Mukah Datuk Seri Muhammad Leo Toyad
P 214 Selangau Datuk Jospeh Entulu Belaun
P 215 Kapit Datuk Alexander Nanta Linggi
P 216 Hulu Rajang Wilson Ugak Kumbong (PRS)
P 217 Bintulu Datuk Seri Tiong King Sing
P 218 Sibuti Ahmad Lai Bujang
P 219 Miri Datuk Sebastian Ting (SUPP)
P 220 Baram Anyie Ngau
P 221 Limbang Hasbi Habibollah
P 222 Lawas Datuk Henry Sum Agong

Go to Source
Author: {author

  • Comments Off

Laman Blog ini:

Perkongsian bahan PENGALAMAN , MOTIVASI DAN CARA HIDUP dari sumber-sumber web lain.

  • zacky: call me [...]
  • Rico: My site is all about budget travel: tips, news and articles. I hope you like it as much as I liked [...]
  • GenjikOndUrO: CeLaka ZeOnis !! Hmm . . X berhati perUt lngsng ! [...]
  • tufail b mohd nasir: Hantaran tok owng negeri sembilan berape ek lau adew kwn2 ley bg thu ktew nk minx tlg nie [...]
  • sumathy: i rasa takut cabut gigi,i have masalah gigi rosak.i rasa macam fobia if nak cabut gigi [...]

Mesti lihat (tekan je gambar) !

.
.
.

.
.


Gambar caicng babi macam muka babi
.

Rumah berbentuk mangkuk tandas
.

Sawah padi sangat unik
.

Kereta dan motorsikal dalam 1
.

Jepun obses seks
.

Lama tapi moden
.

Sebab lelaki berbohong adalah?
.

Pages


.
.
.

like ?



Tekan gambar !

<